Torba sportowa Mover od Audictus
Torba sportowa Mover od Audictus

polecane

Torba sportowa Mover od Audictus

Kamil Nowak
27 marca, 2019
Aktualności

Uprawianie sportu ma to do siebie, że często potrzebujemy przenosić spore ilości sprzętu. Nie tylko buty do biegania, odzież czy środki do kąpieli, ale także słuchawki, portfel czy telefon. W praktyce jest tyle tego, że potrzebujemy wygodnej formy transportu. W tym celu powstała torba Mover od marki Audictus.

[PREMIERA‼️] Poznajcie naszą torbę sportową Audictus Mover 😎Na trening, na zawody, na wyjazd czy dłuższą podróż,…

Opublikowany przez Audictus Piątek, 22 lutego 2019

Markę Audictus znamy przede wszystkim z tworzenia sprzętu muzycznego. Na naszych łamach znajduje się wiele przykładów słuchawek dla sportowców, które otrzymują świetne opinie osób, które korzystały z poszczególnych produktów. Tym razem jednak stworzono coś nowego w ramach marki Audictus i jest to praktyczna torba sportowa.

Zadbano o to, aby jak najlepiej spełniała swoje zadania:
✅ wentylowana kieszeń na buty;
✅ dużo miejsca na ubrania;
✅ dodatkowa podłużna kieszeń, np. na butelkę wody, termos, ręcznik;
✅ wygodny pasek na ramię;
✅ wodoodporny spód i gumowe nóżki;
✅ mocne metalowe sprzączki i zamki.

Torba sportowa jest do nabycia na oficjalnej stronie producenta w cenie 89,99 zł.

Źródło: informacja prasowa; fot. własne

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Emink pisze:

    Torba sportowa jest bardzo przydatnym elementem dla osób aktywnych fizycznie. Niezależnie od tego jaki rodzaj sportu uprawiamy, w każdym przypadku potrzebujemy kilka niezbędnych przedmiotów. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny model, warto zwrócić uwagę na poszczególne cechy, aby dopasować torbę do swoich potrzeb. Duże znaczenie ma jej rozmiar a także kształt. Kolejną kwestią jest materiał, z którego wykonano torbę oraz rodzaj paska. Wybór toreb sportowych jest ogromny więc każdy znajdzie idealną opcję dla siebie.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie według strategii Negative Split: Mądry podział sił w biegu

Udział w półmaratonie lub maratonie to nie tylko wyzwanie, ale także ogromny wysiłek energetyczny. Jak prawidłowo rozłożyć energię, żeby przebiec całą trasę? Jakim sposobem wystartować: zacząć szybciej, żeby później zwolnić, a może pierwszą połowę dystansu przebiec wolniej, żeby na koniec przyspieszać? W tym artykule przyjrzymy się, czym jest bieganie według strategii "Negative Split" i jakie korzyści może przynieść. (więcej…)