Tkanina, która wykorzystuje energię? Under Armour
Tkanina, która wykorzystuje energię? Under Armour i bezszwowa rewolucja

polecane

Tkanina, która wykorzystuje energię? Under Armour i bezszwowa rewolucja

Jerzy Stawiński
24 lutego, 2020
Aktualności

Under Armour ruszył właśnie z promocją innowacyjnej linii odzieży UA RUSH. Do jej stworzenia wykorzystano przełomowy materiał funkcyjny, wzbogacony minerałami, które odbijają wykorzystywaną energię i zapewniają jeszcze wyższą wydajność w trakcie aktywności sportowej.

Tkanina, która wykorzystuje energię? Under Armour

Materiały Under Armour UA RUSH Seamless łączą różnorodne włókna wysokiej jakości utkane w sposób, który pozwala tworzyć odzież funkcyjną z mniejszą ilością szwów. Taka konstrukcja zapewnia dopasowany fason i cechuje się świetnymi parametrami oddychalności i wentylacji najbardziej intensywnie pracujących obszarów, od ramion przez tors po nogi.

Tkanina Under Armour

UA RUSH Seamless poprawia krążenie krwi, pomaga sportowcom zyskać przewagę i zwiększyć wydolność organizmu. Mówiąc krótko: technologia UA RUSH zapewnia ciału podobne korzyści co sauna podczerwona. Sauna, którą można mieć na sobie podczas najważniejszych momentów sportowej kariery.

Under Armour to notowany na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych producent obuwia, odzieży i sprzętu sportowego. W myśl misji marki – „Under Armour makes you better” – innowacyjne produkty zaprojektowane są tak, aby poprawiać wyniki sportowców na każdym poziomie zaawansowania.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; fot. Under Armour

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

New Balance FuelCell SC Elite V4: chcemy czy nie, będzie HIT

New Balance FuelCell SC Elite V4 to buty do biegania szybkich półmaratonów i maratonów. Można w nich pobiec też szybko krótsze dystanse lub przydomowy trening tempowy. Z roku na rok ten but staje cię coraz bardziej uniwersalny, co oczywiście jest na plus. Cieszę się, że biegałem w poprzednim modelu i dziś omawianym, ponieważ między nimi jest kilka różnic. Elite V4 ma więcej miejsca w środku cholewki, co nie jest takie oczywiste w segmencie butów do szybkiego biegania. Krótko mówiąc, cholewka jest bardziej przestronna i miękka. Amortyzacja butów jest komfortowa na twardych nawierzchniach. Pełnowymiarowa, czyli ułożona na całej długości podeszwy płytka karbonowa pcha nas do przodu i napędza każdy krok. Niski 4-milimetrowy drop uzupełnia przyjemność z biegu. Najpierw trzeba jednak sporo wydać, żeby cieszyć się z posiadania tego buta. Przeczytaj poniższą recenzję i obejrzyj specjalnie przygotowany odcinek wideo, dlatego, że po prostu warto, gdy poszukujesz szybkich butów na zawody lub treningi z wysokim tempem. (więcej…)