The North Face celebruje inaugurację nowej linii obuwia VECTIV
The North Face celebruje inaugurację nowej linii obuwia VECTIV

polecane

The North Face celebruje inaugurację nowej linii obuwia VECTIV

Redakcja
23 lutego, 2021
Aktualności

The North Face celebruje inaugurację nowej linii obuwia VECTIV, łącząc siły z aplikacją Strava. Współpraca ma na celu zainspirować fanów biegania na całym świecie, by ruszyli na ścieżki w pogoni za najlepszym znanym czasem, zdobywając kolejne kilometry i przewyższenia.

The North Face celebruje inaugurację nowej linii obuwia VECTIV

W ciągu ostatnich 12 miesięcy sportowcy The North Face – wśród nich Pau Capell czy Fernanda Maciel – dzięki butom VECTIV ustanowili aż 17 nowych rekordów FKT (ang. Fastest Known Time – najlepszy znany wynik). W związku z utrzymującym się brakiem wydarzeń i odwołanymi imprezami biegowymi The North Face pragnie zapewnić nową alternatywę spragnionym wyzwań i konkurencji biegaczom.

Chcąc umożliwić bezpieczną rywalizację tysiącom osób, marka wspólnie ze Stravą aktywuje specjalne trasy biegowe w Berlinie, Londynie, Paryżu, Mediolanie oraz Barcelonie. Kolejne FKT będzie można zdobywać już od 25 lutego.

Ścieżki dostępne będą dla wszystkich użytkowników mających zainstalowaną aplikację Strava na swoim urządzeniu. Akcji towarzyszyć będą multimedialne reklamy w okolicy wyznaczonych tras, na których wyświetlane będą aktualne rekordy FKT i ich zdobywcy, a także ostatnie najszybsze wyniki.

Oprócz lokalnych tras w pięciu europejskich miastach The North Face rzuca biegaczom inne, miesięczne wyzwanie na Stravie, dostępne niezależnie od miejsca zamieszkania: wybiegać w marcu łączny dystans ponad 100 km. Każdy sportowiec, który osiągnie wspomniany cel, weźmie udział w losowaniu zestawów butów VECTIV i odzieży biegowej od The North Face. Nagrodą główną w wyzwaniu jest wyjazd na weekend treningowy w Alpach z udziałem członka teamu sportowców The North Face.

Lokalizacje tras The North Face x Strava

  • Londyn: popularna biegowa lokalizacja ze wzniesieniem w parku Primrose Hill.
  • Berlin: wzgórze na terenie Volkspark Humboldthain.
  • Barcelona: wzgórze z obserwatorium astronomicznym, wybrane przez Pau Capella dla bardziej zaawansowanych sportowców.
  • Mediolan: kręta ścieżka na wzniesieniu w Parco di Monte Stella.
  • Paryż: Lasek Buloński – Bois de Boulogne, nieopodal Lacs à Madrid.

Nowe obuwie VECTIV zostało stworzone, by napędzać Cię do przodu. Ochronna, siateczkowa cholewka skrywa trójwarstwową podeszwę. Trójwymiarowa geometria wkładki 3D VECTIV, dopracowana podeszwa właściwa VECTIV i bieżnik zewnętrzny SurfaceCTRL zapewniają lepszą stabilność, dopasowanie do stopy i amortyzację wstrząsów bez marnowania energii. Buty VECTIV to lekkość i komfort, które pozwolą bez trudu zdobywać kolejne rekordy.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; The North Face 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kalenji plecak do biegania 10 litrów TEST

Czy będą mi potrzebne rzeczy na przebranie? Jaki zapas przekąsek i płynów zabrać? Gdzie to pomieścić, aby nie ucierpiała wygoda? Czy ten plecak do biegania będzie odpowiedni, a może wziąć większy? Dylematy jak z horroru, ale przytrafiają się za każdym razem, gdy chcemy przewidzieć wszelkie ewentualności, które mogą się przytrafić podczas dalekich wypraw. (więcej…)