The Color Run w sobotę pokoloruje Wrocław
The Color Run w sobotę pokoloruje Wrocław

polecane

The Color Run w sobotę pokoloruje Wrocław

Tomasz Wołoćko
26 sierpnia, 2019
Aktualności

Różowy, niebieski, zielony i żółty to właśnie te kolory już niedługo ogarną Stadion Olimpijski. W sobotę, 31 sierpnia po raz pierwszy we Wrocławiu odbędzie się The Color Run Hero, który pokoloruje miasto i wyzwoli w jego mieszkańcach radosną burzę endorfin. Wrocław jest trzecim z pięciu miast na trasie wyjątkowej edycji z mottem „Odkryj w sobie bohatera”.

The Color Run w sobotę pokoloruje Wrocław

Sobotnie popołudnie zapowiada się niespotykanie kolorowo i magicznie. 31 sierpnia o godzinie 14:30 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu przy ulicy Ignacego Paderewskiego 36 rozpocznie się kolorowy bieg – The Color Run. Będzie to spektakularne wydarzenie, które łączy w sobie piknik, festiwal i trochę sportu. Udział w nim może wziąć każdy, niezależnie od kondycji fizycznej. Każdy, kto marzy o przeżyciu cudownej przygody i kto chce naładować baterie na nowy rok szkolny i powakacyjne wyzwania w pracy.

Pierwsza fala biegu wystartuje o godz.15:00 i będzie jej towarzyszyć energetyczna rozgrzewka oraz eksplozja kolorów. Uczestnicy będą przemierzać odcinek 5 kilometrów w stylu dowolnym, spacerując, truchtając, tańcząc czy skacząc z radości. W The Color Run nie liczy się czas, a liczba kolorowych uśmiechów przebiegających przez metę. Co kilometr, na uczestników czekać będzie kolorowa stacja, z której biegacze wyjdą cali pokolorowani. Na trasie nie zabraknie niespodzianek takich jak: bajkowa stacja z puszystą pianą i dmuchane przeszkody. Będzie można spotkać również superbohaterów z bajek i komiksów. Podczas wrocławskiego wydarzenia zaplanowane są łącznie 3 fale, które startują o godzinach: 15:00, 15:30, 16:00.

Od godziny 16:00 rozpocznie się zabawa w strefie festiwalowej, która potrwa do 19:00. W tym czasie uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcji i animacji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia. Będzie też można posłuchać muzyki, obejrzeć eksplozje kolorów, poskakać na trampolinie w strefie bohatera, czy też zrobić sobie zdjęcie z wielkim jednorożcem.

The Color Run Wrocław mapa

Wrocławski The Color Run zapowiada się po prostu fenomenalnie. Dlatego każdy, kto nie ma jeszcze pomysłu na spędzenie ostatniego weekendu wakacji może wziąć udział w tym pełnym magii wydarzeniu.

Rejestracje trwają na: https://wroclaw.thecolorrun.pl/. A kto już się zarejestrował, może odebrać pakiet w Magnolia Park, ul. Legnicka 58, Wrocław, w dniach 29-30 sierpnia w godz.12:00-21:00.

Źródło: informacja prasowa; fot. The Color Run / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie według strategii Negative Split: Mądry podział sił w biegu

Udział w półmaratonie lub maratonie to nie tylko wyzwanie, ale także ogromny wysiłek energetyczny. Jak prawidłowo rozłożyć energię, żeby przebiec całą trasę? Jakim sposobem wystartować: zacząć szybciej, żeby później zwolnić, a może pierwszą połowę dystansu przebiec wolniej, żeby na koniec przyspieszać? W tym artykule przyjrzymy się, czym jest bieganie według strategii "Negative Split" i jakie korzyści może przynieść. (więcej…)