The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu
The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu

polecane

The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu

Edward Królikowski
30 lipca, 2019
Aktualności

Popularny na całym świecie kolorowy bieg po raz pierwszy odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska i zaprosi jego mieszkańców do zabawy dla całych rodzin. Kto lubi sport i marzy o bajkowym klimacie, będzie miał niezwykłą okazję pokonać najbardziej kolorowe pięć kilometrów w swoim życiu i poznać radosną atmosferę The Color Run Wrocław.

The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu

Już 31 sierpnia Stadion Olimpijski spowije fala radości i kolorów. Wszystko za sprawą nietuzinkowej imprezy jaką jest The Color Run. To niezwykle barwne wydarzenie jest finezyjnym połączeniem sportu z dobrą zabawą. W ciągu 8 lat zyskało popularność w ponad 40 krajach świata. W tym roku odbyło się już m.in.: w Nowym Jorku, Kopenhadze, włoskiej Parmie, Krakowie, Warszawie, a na koniec sierpnia trafi do Wrocławia.

The Color Run to festyn, piknik i bieg w jednym. Jego zasady są proste. Każdy uczestnik pokonując jego 5-kilometrową trasę ma dobrze się bawić i przeżyć kolorowe, radosne chwile. W tym biegu nieważne jest czy ktoś pokona go indywidualnie, w towarzystwie, szybko czy wolno. Ważne jest to, że wszystkich oczaruje magia jego kolorów. Podczas tego wydarzenia uczestnicy wzajemnie obsypują się kolorowymi proszkami. Dookoła nich tworzy się urzekająca, wręcz bajkowa aura, a oni sami, niezależnie od wieku, bawią się jak szczęśliwsze dzieci.

Pierwszy The Color Run w Wrocławiu odbędzie się na Stadionie Olimpijskim, przy alei Ignacego Jana Paderewskiego 35. Na terenie obiektu poprowadzona będzie tryskająca kolorami 5-kilometrowa trasa, którą pokonać będzie można w dowolnym czasie. W tym wydarzeniu udział może wziąć każdy, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Można go przejść, przebiec, a nawet w przypadku wózków – przejechać. Dzieci do lat 10 mogą wziąć w nim udział zupełnie za darmo, towarzysząc swoim rodzicom.

Ceny pakietów startowych na The Color Run Wrocław wahają się od 48 do 136 złotych.

Źródło: informacja prasowa; fot. The Color Run / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Saucony Guide ISO WIDE – buty do codziennych treningów?

Saucony Guide ISO WIDE charakteryzują się nowatorskim trzymaniem stopy w jej środkowej części, świetną stabilizacją i jeszcze lepszą amortyzacją. Trenując w nich możemy także doświadczyć wygody i dynamiki. Co jeszcze stanowi siłę napędową butów Saucony? (więcej…)