Złota Seria 42 – już wkrótce wręczenie pierwszych Pegazów w Krakowie
Już 19 kwietnia 2026 roku podczas TAURON 23. Cracovia Maratonu odbędzie się kolejne, a zarazem pierwsze w tym sezonie wręczenie prestiżowych medali Pegaza dla uczestników projektu Złotej Serii 42. Po historycznym debiucie w Poznaniu, cykl wkracza w nowy etap, umacniając swoją pozycję jako jedno z najważniejszych wydarzeń dla środowiska biegaczy długodystansowych w Polsce.