Suunto 9 Baro Titanium. Fiński producent nie zwalnia tempa – 4 nowe zegarki!

polecane

Suunto 9 Baro Titanium. Fiński producent nie zwalnia tempa – 4 nowe zegarki!

Kamil Nowak
11 września, 2018
Aktualności

W dniu dzisiejszym (11 września) Suunto wprowadza na rynek cztery nowe zegarki do kolekcji Suunto 9. Najdroższy z całej rodziny – Suunto 9 Baro Titanium oraz trzy smukłe wersje zegarków w kolorach czarnym, białym i limonkowym. Jaka jest funkcjonalność i cena nowych urządzeń?

Suunto 9 –  czarny, limonkowy i biały

Suunto nie zwalnia tempa i prezentuje aż 4 nowe wersje zegarków z rodziny modeli oznaczonych cyfrą 9. Od dziś można mówić o znaczącym powiększeniu asortymentu flagowych, multisportowych zegarków z GPS. Mocną stroną Suunto 9 jest bateria działająca do 120 godzin przy włączonym GPS oraz inteligentny system zarządzania energią, który za pomocą domyślnych przypomnień pilnuje, aby zegarek mógł działać tak długo, jak potrzebuje tego użytkownik. Wśród nowych wariantów znajduje się najdroższy w całej serii model Suunto 9, wyposażony w wytrzymały tytanowy pierścień i pasek z kunsztownym, trójgraniastym wzorem, symbolizujący rodowód marki stworzonej z myślą o przeżywaniu nowych przygód. Ponadto serię Suunto 9 uzupełniono o trzy smukłe wersje zegarków w kolorach czarnym, białym i limonkowym. Ponieważ nie posiadają barometru, lepiej sprawdzają się na bardziej płaskim terenie. Wszystkie natomiast oferują pełną wydajność baterii.

Suunto 9 Black

Seria Suunto 9 została stworzona po to, by spełniać potrzeby najbardziej wymagających zawodników, którzy kochają przygody. Model Suunto 9, opracowany z myślą o długich, trudnych treningach i zawodach, był testowany przez tysiące godzin w skrajnych warunkach przez najlepszych sportowców, w tym mistrza biegu długodystansowego Western States Endurance Run z 2018 roku, Francoisa D’Haene.

Suunto 9 z rewolucyjną baterią. 120 godzin z włączonym GPS!

Cena detaliczna Suunto 9 Baro Titanium to 699 euro. Zegarek wyposażony jest w szafirowe szkło, pierścień z tytanu klasy 5, łatwo zapinany pasek z silikonu, a także wysokościomierz barometryczny. Cena detaliczna Suunto 9 w kolorach czarnym, białym i limonkowym wynosi 499 euro. Wersje te mają szkło wykonane z kryształu mineralnego, pierścień ze stali nierdzewnej, łatwo zapinany pasek z silikonu oraz wysokościomierz z GPS.

Suunto 9 – limonkowy i biały

Modele zegarków Suunto 9 łączą się z nową aplikacją Suunto app, która umożliwia rejestrowanie wypraw i długoterminowych trendów, dotyczących na przykład codziennej aktywności i snu. Dzięki tej aplikacji zegarki mogą otrzymywać mobilne alerty, by przychodzące połączenia, wiadomości i powiadomienia trafiały prosto na nadgarstek użytkownika. Aplikacja Suunto app jest dostępna w sklepach App Store i Google Play. Nowe modele Suunto 9 będą dostępne od 2 października 2018 roku.

Suunto 3 Fitness – piękno i wygoda na nadgarstku – recenzja

Źródło: informacja prasowa; fot. Suunto

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. bart pisze:

    Na dużym zdjęciu podpisanym jako Suunto 9 Baro Titanium jest naprawdę Suunto 9 Black.

    1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

      Świetne oko. Dzięki. Poprawione.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar V650 – komputer rowerowy z GPS – recenzja

Polar V650 jest komputerem rowerowym z wbudowanym modułem GPS. Tak wyposażony umożliwia dostęp do szczegółowych danych o treningu i wskazówek do efektywnego trenowania. Jak Polar V650 sprawdza się podczas ostrej jazdy na rowerze?  (więcej…)