bieganieuskrzydla.pl

Suunto 9 Baro Titanium. Fiński producent nie zwalnia tempa – 4 nowe zegarki!

Wrzesień 11, 2018

W dniu dzisiejszym (11 września) Suunto wprowadza na rynek cztery nowe zegarki do kolekcji Suunto 9. Najdroższy z całej rodziny – Suunto 9 Baro Titanium oraz trzy smukłe wersje zegarków w kolorach czarnym, białym i limonkowym. Jaka jest funkcjonalność i cena nowych urządzeń?

 

Suunto 9 –  czarny, limonkowy i biały

 

Suunto nie zwalnia tempa i prezentuje aż 4 nowe wersje zegarków z rodziny modeli oznaczonych cyfrą 9. Od dziś można mówić o znaczącym powiększeniu asortymentu flagowych, multisportowych zegarków z GPS. Mocną stroną Suunto 9 jest bateria działająca do 120 godzin przy włączonym GPS oraz inteligentny system zarządzania energią, który za pomocą domyślnych przypomnień pilnuje, aby zegarek mógł działać tak długo, jak potrzebuje tego użytkownik. Wśród nowych wariantów znajduje się najdroższy w całej serii model Suunto 9, wyposażony w wytrzymały tytanowy pierścień i pasek z kunsztownym, trójgraniastym wzorem, symbolizujący rodowód marki stworzonej z myślą o przeżywaniu nowych przygód. Ponadto serię Suunto 9 uzupełniono o trzy smukłe wersje zegarków w kolorach czarnym, białym i limonkowym. Ponieważ nie posiadają barometru, lepiej sprawdzają się na bardziej płaskim terenie. Wszystkie natomiast oferują pełną wydajność baterii.

 

Suunto 9 Black

 

Seria Suunto 9 została stworzona po to, by spełniać potrzeby najbardziej wymagających zawodników, którzy kochają przygody. Model Suunto 9, opracowany z myślą o długich, trudnych treningach i zawodach, był testowany przez tysiące godzin w skrajnych warunkach przez najlepszych sportowców, w tym mistrza biegu długodystansowego Western States Endurance Run z 2018 roku, Francoisa D’Haene.

Suunto 9 z rewolucyjną baterią. 120 godzin z włączonym GPS!

Cena detaliczna Suunto 9 Baro Titanium to 699 euro. Zegarek wyposażony jest w szafirowe szkło, pierścień z tytanu klasy 5, łatwo zapinany pasek z silikonu, a także wysokościomierz barometryczny. Cena detaliczna Suunto 9 w kolorach czarnym, białym i limonkowym wynosi 499 euro. Wersje te mają szkło wykonane z kryształu mineralnego, pierścień ze stali nierdzewnej, łatwo zapinany pasek z silikonu oraz wysokościomierz z GPS.

 

Suunto 9 – limonkowy i biały

 

Modele zegarków Suunto 9 łączą się z nową aplikacją Suunto app, która umożliwia rejestrowanie wypraw i długoterminowych trendów, dotyczących na przykład codziennej aktywności i snu. Dzięki tej aplikacji zegarki mogą otrzymywać mobilne alerty, by przychodzące połączenia, wiadomości i powiadomienia trafiały prosto na nadgarstek użytkownika. Aplikacja Suunto app jest dostępna w sklepach App Store i Google Play. Nowe modele Suunto 9 będą dostępne od 2 października 2018 roku.

Suunto 3 Fitness – piękno i wygoda na nadgarstku – recenzja

Źródło: informacja prasowa; fot. Suunto

 

2 odpowiedzi na “Suunto 9 Baro Titanium. Fiński producent nie zwalnia tempa – 4 nowe zegarki!”

  1. bart pisze:

    Na dużym zdjęciu podpisanym jako Suunto 9 Baro Titanium jest naprawdę Suunto 9 Black.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Kupujesz buty do biegania? Nie popełnij tych 5 błędów

Buty do biegania to podstawowe wyposażenie biegacza. Prawidłowo dobrane powinno zapewniać komfort, odpowiednie prowadzenie stopy i bezpieczeństwo dla całej kończyny. Sprawdź, jakie są podstawowe błędy popełniane przez biegaczy, podczas kupowania nowej pary butów.  (więcej…)