Suunto 9 Baro - czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo
Suunto 9 Baro – czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo

polecane

Suunto 9 Baro – czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo

Edward Królikowski
12 czerwca, 2019
Sprzęt Wideo

Suunto 9 Baro, czyli wytrzymały zegarek multisportowy GPS z długo działającą baterią i barometrycznym pomiarem wysokości, został przetestowany przez naszą redakcję. Czy ten zegarek może się podobać? Czy sprawdza się podczas treningów?

Wszystkie informacje, testy, opinie o Suunto są tutaj.

Ze swojej strony zachęcam jeszcze do subskrypcji naszego kanału na YT!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Słoma pisze:

    Może nie będę komentował samego sprzętu, bo jest świetny, uważam że konkurencja zostaje daleko z tyłu i to w każdym segmencie rynku. Ale skomentuję politykę firmy Suunto, która jest beznadziejna. I warto rozważyć moje argumenty przed zakupem. Jak wiadomo sam zegarek to tylko część sukcesu. Uważam, że bardziej istotnym elementem jest oprogramowanie/serwis analityczny. Bez którego elektronika że swoimi funkcjami mniej lub bardziej potrzebnymi jest warta tyle co Chiński smartwatch. Swego czasu nabyłem Ambita 3 Peek, jeden z droższych modeli tej firmy z dostępem do firmowej platformy Movescount. Jednej z lepszych darmowych platform analitycznych. Zawierając umowę kupna zagwarantowane miałem funkcje tej platformy, Ciekawym rozwiązaniem tego modelu była możliwość pisania własnych funkcji zegarka i wymiany ich z innymi użytkownikami. Niestety od tego roku firma Suunto olała swoich klientów ograniczając drastycznie funkcjonalność zegarka. Platforma, którą teraz firma oferuje, krótko mówiąc jest beznadziejna. Niczym nie różni się od darmowych apek do biegania że smartfonem. W zamian za zaufanie użytkownicy dostali dostęp do zaawansowanych platform analitycznych. Niestety za dodatkową opłatą. Tak, że uważajcie bo dzisiaj kupiony wasz sprzęt za 2-3k zł jutro może być wart tyle co chiński Senbono S30. Ja już dziękuję firmie Suunto za współpracę, nigdy więcej jej produktów.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty do biegania w terenie New Balance, które uwielbiam

New Balance Fresh Foam More Trail v2 to najlepiej wyglądające buty do biegania, jakie miałem na stopach. Imponujące kolory, które pomysłowo zgrano ze sobą w różnych częściach butów, robią wrażenie. Wiadomo jednak, że design to nie wszystko, szczególnie dla wymagającego biegacza, za jakiego siebie uważam. Najważniejsze odpowiedzi dopiero przed nami – czy buty gwarantują komfort na długich trasach? Czy oferują odpowiednią stabilizację i wsparcie w trudnym terenie? Dla jakich biegaczy będzie to dobry wybór? Poniżej znajduje się mój obszerny test modelu More Trail w wersji 2. (więcej…)