Suunto 9 Baro - czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo
Suunto 9 Baro – czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo

polecane

Suunto 9 Baro – czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo

Edward Królikowski
czerwiec 12, 2019
Sprzęt Wideo

Suunto 9 Baro, czyli wytrzymały zegarek multisportowy GPS z długo działającą baterią i barometrycznym pomiarem wysokości, został przetestowany przez naszą redakcję. Czy ten zegarek może się podobać? Czy sprawdza się podczas treningów?

Wszystkie informacje, testy, opinie o Suunto są tutaj.

Ze swojej strony zachęcam jeszcze do subskrypcji naszego kanału na YT!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Słoma pisze:

    Może nie będę komentował samego sprzętu, bo jest świetny, uważam że konkurencja zostaje daleko z tyłu i to w każdym segmencie rynku. Ale skomentuję politykę firmy Suunto, która jest beznadziejna. I warto rozważyć moje argumenty przed zakupem. Jak wiadomo sam zegarek to tylko część sukcesu. Uważam, że bardziej istotnym elementem jest oprogramowanie/serwis analityczny. Bez którego elektronika że swoimi funkcjami mniej lub bardziej potrzebnymi jest warta tyle co Chiński smartwatch. Swego czasu nabyłem Ambita 3 Peek, jeden z droższych modeli tej firmy z dostępem do firmowej platformy Movescount. Jednej z lepszych darmowych platform analitycznych. Zawierając umowę kupna zagwarantowane miałem funkcje tej platformy, Ciekawym rozwiązaniem tego modelu była możliwość pisania własnych funkcji zegarka i wymiany ich z innymi użytkownikami. Niestety od tego roku firma Suunto olała swoich klientów ograniczając drastycznie funkcjonalność zegarka. Platforma, którą teraz firma oferuje, krótko mówiąc jest beznadziejna. Niczym nie różni się od darmowych apek do biegania że smartfonem. W zamian za zaufanie użytkownicy dostali dostęp do zaawansowanych platform analitycznych. Niestety za dodatkową opłatą. Tak, że uważajcie bo dzisiaj kupiony wasz sprzęt za 2-3k zł jutro może być wart tyle co chiński Senbono S30. Ja już dziękuję firmie Suunto za współpracę, nigdy więcej jej produktów.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Rolowanie mięśni – co daje i jak się rolować?

Rolowanie mięśni uśmierza ból i przywraca odpowiedni poziom napięcia mięśniowego po intensywnym treningu. Rzetelnie przeprowadzone rolowanie sprawi także, że do mięśni napłynie więcej substancji odżywczych, co przełoży się na lepsze nawodnienie tkanek, przyspieszenie procesu regeneracji oraz przyjemne dla ciała odprężenie. Jaka jest pełna lista korzyści automasażu specjalnym wałkiem? Jak wykonywać tę czynność? Czy to boli? (więcej…)