Suunto 9 Baro - czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo
Suunto 9 Baro – czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo

polecane

Suunto 9 Baro – czy jest fajny? I dlaczego tak bardzo

Edward Królikowski
Czerwiec 12, 2019
Sprzęt Wideo

Suunto 9 Baro, czyli wytrzymały zegarek multisportowy GPS z długo działającą baterią i barometrycznym pomiarem wysokości, został przetestowany przez naszą redakcję. Czy ten zegarek może się podobać? Czy sprawdza się podczas treningów?

Wszystkie informacje, testy, opinie o Suunto są tutaj.

Ze swojej strony zachęcam jeszcze do subskrypcji naszego kanału na YT!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Słoma pisze:

    Może nie będę komentował samego sprzętu, bo jest świetny, uważam że konkurencja zostaje daleko z tyłu i to w każdym segmencie rynku. Ale skomentuję politykę firmy Suunto, która jest beznadziejna. I warto rozważyć moje argumenty przed zakupem. Jak wiadomo sam zegarek to tylko część sukcesu. Uważam, że bardziej istotnym elementem jest oprogramowanie/serwis analityczny. Bez którego elektronika że swoimi funkcjami mniej lub bardziej potrzebnymi jest warta tyle co Chiński smartwatch. Swego czasu nabyłem Ambita 3 Peek, jeden z droższych modeli tej firmy z dostępem do firmowej platformy Movescount. Jednej z lepszych darmowych platform analitycznych. Zawierając umowę kupna zagwarantowane miałem funkcje tej platformy, Ciekawym rozwiązaniem tego modelu była możliwość pisania własnych funkcji zegarka i wymiany ich z innymi użytkownikami. Niestety od tego roku firma Suunto olała swoich klientów ograniczając drastycznie funkcjonalność zegarka. Platforma, którą teraz firma oferuje, krótko mówiąc jest beznadziejna. Niczym nie różni się od darmowych apek do biegania że smartfonem. W zamian za zaufanie użytkownicy dostali dostęp do zaawansowanych platform analitycznych. Niestety za dodatkową opłatą. Tak, że uważajcie bo dzisiaj kupiony wasz sprzęt za 2-3k zł jutro może być wart tyle co chiński Senbono S30. Ja już dziękuję firmie Suunto za współpracę, nigdy więcej jej produktów.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

11 cennych uwag dietetyka o diecie biegacza

Dieta jest jednym z kluczowych czynników, które stają na drodze w dążeniu do bycia lepszym biegaczem. Wiele mówi się o prawidłowej diecie, ale jaka powinna ona być? Czego unikać, a z czego nie rezygnować? Przygotowaliśmy 11 istotnych porad dotyczących zdrowego odżywiania się, które tyczą się osób trenujących bieganie.  (więcej…)