Suunto 5
Suunto 5 – unboxing, ustawienia i pierwszy trening [WIDEO]

polecane

Suunto 5 – unboxing, ustawienia i pierwszy trening [WIDEO]

Kamil Nowak
czerwiec 25, 2019
Sprzęt

Nowość fińskiego producenta Suunto, czyli zegarek Suunto 5. Jest to kompaktowe urządzenie GPS, które śledzi naszą aktywność fizyczną na przestrzeni całego dnia – zarówno wtedy, kiedy trenujemy, ale także wtedy, kiedy odpoczywamy.

Zegarek Suunto 5 ułatwia monitorowanie sportowych postępów, obciążenia treningowego i snu. Ale to tylko mały wycinek tego, czym jest ten sprzęt. W tym materiale skupie się na unboxingu, ustawieniach i pierwszym treningu z zegarkiem. Suunto sprzedawany jest w czterech wersjach kolorystycznych. Wszystkie urządzenia wycenione zostały przez fińskiego producenta na kwotę 1459 złotych – jest to oficjalna cena brutto.

Suunto 5 nie ma dotykowego ekranu, więc obsługujemy go wyłącznie poprzez 5 przycisków. Nawigacja po menu urządzenia powinna być doskonale znana użytkownikom fińskiego producenta. Menu umożliwia łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i wykresów z danymi.

Materiałów wideo o tym modelu będzie więcej!

Subskrybujcie kanał! Warto! Na razie!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Tomek Run pisze:

  kiedy recenzja szczegolowa? 🙂

  1. Kamil Nowak pisze:

   Cześć. Pisze się, będzie za kilkanaście dni. Dodatkowo zbieram obszerne informacje o nadgarstkowym pomiarze tętna i GPS. Będzie co czytać!

 2. Tomek Run pisze:

  nie mogę się doczekać 🙂

  zwłaszcza ze Suunto 5 wpadł mi w oko. Już miałem kupować Garmin FR245 ale pokazał się Suunto i mam zagwozdkę 😉 a materiałów w internecie na razie tak wiele nie ma.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Regeneracja po bieganiu. Co zrobić, aby odzyskać moc? [SPRAWDZONE PATENTY]

Trening biegowy nie kończy się w momencie zatrzymania zegarka, który odliczał czas i przebyty dystans. Nie wystarczy także wejść pod prysznic, aby się zregenerować. Aby zredukować potreningowy ból, pozbyć się skurczów czy zmniejszyć napięcie mięśniowe potrzeba odpowiednich czynności, które dostępne są dla każdego, niezależnie od poziomu wytrenowania. Jak dojść do pełni sił po męczących treningach? Co robić? (więcej…)