Suunto 5
Suunto 5 – unboxing, ustawienia i pierwszy trening [WIDEO]

polecane

Suunto 5 – unboxing, ustawienia i pierwszy trening [WIDEO]

Kamil Nowak
Czerwiec 25, 2019
Sprzęt

Nowość fińskiego producenta Suunto, czyli zegarek Suunto 5. Jest to kompaktowe urządzenie GPS, które śledzi naszą aktywność fizyczną na przestrzeni całego dnia – zarówno wtedy, kiedy trenujemy, ale także wtedy, kiedy odpoczywamy.

Zegarek Suunto 5 ułatwia monitorowanie sportowych postępów, obciążenia treningowego i snu. Ale to tylko mały wycinek tego, czym jest ten sprzęt. W tym materiale skupie się na unboxingu, ustawieniach i pierwszym treningu z zegarkiem. Suunto sprzedawany jest w czterech wersjach kolorystycznych. Wszystkie urządzenia wycenione zostały przez fińskiego producenta na kwotę 1459 złotych – jest to oficjalna cena brutto.

Suunto 5 nie ma dotykowego ekranu, więc obsługujemy go wyłącznie poprzez 5 przycisków. Nawigacja po menu urządzenia powinna być doskonale znana użytkownikom fińskiego producenta. Menu umożliwia łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i wykresów z danymi.

Materiałów wideo o tym modelu będzie więcej!

Subskrybujcie kanał! Warto! Na razie!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Tomek Run pisze:

  kiedy recenzja szczegolowa? 🙂

  1. Kamil Nowak pisze:

   Cześć. Pisze się, będzie za kilkanaście dni. Dodatkowo zbieram obszerne informacje o nadgarstkowym pomiarze tętna i GPS. Będzie co czytać!

 2. Tomek Run pisze:

  nie mogę się doczekać 🙂

  zwłaszcza ze Suunto 5 wpadł mi w oko. Już miałem kupować Garmin FR245 ale pokazał się Suunto i mam zagwozdkę 😉 a materiałów w internecie na razie tak wiele nie ma.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Panna Anna namawia do biegania w książce „Zakochaj się w bieganiu!”

Zdecydowałeś się zacząć biegać, ale nie wiesz jak to robić prawidłowo? A może biegasz już od pewnego czasu, wkręciłeś się w ten sport i myślisz o poprawie swoich wyników? Ba! Nawet o starcie w zawodach? Jakikolwiek powód był podstawą do powzięcia takiej decyzji, z pewnością masz różne wątpliwości i niezliczoną ilość pytań. Odpowiedzi na nie wszystkie udzieliła Panna Anna – znana blogerka, która wiedzą i doświadczeniem dzieli się w książce o wdzięcznym tytule „Zakochaj się w bieganiu!”. (więcej…)