Survival Race 2020 zapisy
Survival Race wraca do gry – trwają przygotowania do wrześniowych biegów

polecane

Survival Race wraca do gry – trwają przygotowania do wrześniowych biegów

Jerzy Stawiński
7 lipca, 2020
Biegi

Stan pandemii i obostrzenia z nim związane wymusiły na organizatorach wydarzeń sportowych sporo zmian. Miejski bieg Survival Race został przeniesiony na drugą połowę roku 2020, ale wróci we wrześniu do Wrocławia i Poznania ze zdwojoną siłą!

Survival Race 2020 zapisy

Najpierw spotkamy się w drugi powakacyjny weekend w stolicy Dolnego Śląska. W dniach 12 i 13 września na terenach Morskiego Oka pojawi się sporo nowości siódmego sezonu – odświeżone pakiety startowe z nowymi koszulkami i medalami, a także kilka konstrukcji, jakich jeszcze nie było na OCR-owych trasach. Na torze trzeba będzie się zmierzyć między innymi z wielkimi koszami wypełnionymi kulami („Kula mać”), konstrukcją z poręczy zawieszonych nad wodą („Poręczyciel) czy labiryntem z niespodziankami czyhającymi na każdym kroku.

Prawdziwa gratka czeka także na najmłodszych uczestników – na torze Survival Race KIDS pojawi się pompowana ścianka wspinaczkowa ze zjeżdżalnią oraz miniaturowa wersja kultowej rampy.

Kto nie dotrze do Wrocławia lub będzie mu mało – 2 tygodnie później będzie można się załapać na przeszkodowy wycisk w stolicy Wielkopolski. W dniach 26 i 27 września w Poznaniu śmiałkowie znów spróbują swoich sił na 3 różnych dystansach (3, 6 i 12 km trasy z blisko 50 przeszkodami), a najlepsi powalczą o podium i nagrody w specjalnej fali LEGEND.

Organizatorzy Survival Race podkreślają, że zdrowie uczestników jest najważniejsze, dlatego wydarzenia odbędą się z największą dbałością o bezpieczeństwo i zgodnie z odpowiednimi wymogami Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Sportu.

Cały czas trwają przygotowania do nowych wytycznych sanitarnych, ale jeśli z uwagi na siły wyższe wydarzenia nie będą mogły dojść do skutku, bilety zachowają ważność na przyszły rok, a uczestnicy będą mogli się ubiegać o zwrot.

Sponsorem strategicznym VII edycji Survival Race jest PKN ORLEN.

Survival Race startuje 12-13 września 2020 przy wrocławskim Morskim Oku oraz 26-27 września 2020 na terenach poznańskiej Malty. Zapisy trwają na www.survivalrace.pl

Źródło: informacja prasowa; Survival Race 2020

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ostatnia prosta do startu w półmaratonie! 10 kluczowych rzeczy, które należy wiedzieć

Przebiegnięcie półmaratonu to wyjątkowe wyzwanie, które wymaga nie tylko fizycznego przygotowania, ale także odpowiedniej strategii przed startem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z długimi dystansami, istnieją pewne czynniki, których należy się wystrzegać, oraz praktyki, które pomogą dotrzeć do mety z dobrym wynikiem. Poniżej przedstawiamy dziesięć kluczowych kwestii, na które warto zwrócić uwagę, aby zapewnić sobie udany start w nadchodzącym półmaratonie. (więcej…)