Survival Race 2020 zapisy
Survival Race wraca do gry – trwają przygotowania do wrześniowych biegów

polecane

Survival Race wraca do gry – trwają przygotowania do wrześniowych biegów

Jerzy Stawiński
7 lipca, 2020
Biegi

Stan pandemii i obostrzenia z nim związane wymusiły na organizatorach wydarzeń sportowych sporo zmian. Miejski bieg Survival Race został przeniesiony na drugą połowę roku 2020, ale wróci we wrześniu do Wrocławia i Poznania ze zdwojoną siłą!

Survival Race 2020 zapisy

Najpierw spotkamy się w drugi powakacyjny weekend w stolicy Dolnego Śląska. W dniach 12 i 13 września na terenach Morskiego Oka pojawi się sporo nowości siódmego sezonu – odświeżone pakiety startowe z nowymi koszulkami i medalami, a także kilka konstrukcji, jakich jeszcze nie było na OCR-owych trasach. Na torze trzeba będzie się zmierzyć między innymi z wielkimi koszami wypełnionymi kulami („Kula mać”), konstrukcją z poręczy zawieszonych nad wodą („Poręczyciel) czy labiryntem z niespodziankami czyhającymi na każdym kroku.

Prawdziwa gratka czeka także na najmłodszych uczestników – na torze Survival Race KIDS pojawi się pompowana ścianka wspinaczkowa ze zjeżdżalnią oraz miniaturowa wersja kultowej rampy.

Kto nie dotrze do Wrocławia lub będzie mu mało – 2 tygodnie później będzie można się załapać na przeszkodowy wycisk w stolicy Wielkopolski. W dniach 26 i 27 września w Poznaniu śmiałkowie znów spróbują swoich sił na 3 różnych dystansach (3, 6 i 12 km trasy z blisko 50 przeszkodami), a najlepsi powalczą o podium i nagrody w specjalnej fali LEGEND.

Organizatorzy Survival Race podkreślają, że zdrowie uczestników jest najważniejsze, dlatego wydarzenia odbędą się z największą dbałością o bezpieczeństwo i zgodnie z odpowiednimi wymogami Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Sportu.

Cały czas trwają przygotowania do nowych wytycznych sanitarnych, ale jeśli z uwagi na siły wyższe wydarzenia nie będą mogły dojść do skutku, bilety zachowają ważność na przyszły rok, a uczestnicy będą mogli się ubiegać o zwrot.

Sponsorem strategicznym VII edycji Survival Race jest PKN ORLEN.

Survival Race startuje 12-13 września 2020 przy wrocławskim Morskim Oku oraz 26-27 września 2020 na terenach poznańskiej Malty. Zapisy trwają na www.survivalrace.pl

Źródło: informacja prasowa; Survival Race 2020

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kupujesz buty do biegania? Nie popełnij tych 5 błędów

Buty do biegania to podstawowe wyposażenie biegacza. Prawidłowo dobrane powinno zapewniać komfort, odpowiednie prowadzenie stopy i bezpieczeństwo dla całej kończyny. Sprawdź, jakie są podstawowe błędy popełniane przez biegaczy, podczas kupowania nowej pary butów.  (więcej…)