Survival Race przeniesiony na 2021 rok
Survival Race przeniesiony na 2021 rok

polecane

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

Jerzy Stawiński
Sierpień 13, 2020
Aktualności

Miejski bieg z przeszkodami Survival Race miał się odbyć we wrześniu tego roku we Wrocławiu i w Poznaniu. Aktualna, bardzo niepewna sytuacja w kraju związana z pandemią, kolejny wzrost zakażeń COVID-19 oraz brak jednoznacznych zgód wszystkich zaangażowanych podmiotów na organizację wydarzeń spowodowały, że organizatorzy zdecydowali się przenieść biegi na przyszły rok.

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

W stolicy Dolnego Śląska uczestnicy pobiegną 29 i 30 maja 2021, a w centrum Wielkopolski spotkają się 12 i 13 czerwca 2021. Zakupione do tej pory pakiety startowe zachowują swoją ważność – wszyscy Survivalowcy, którzy zdobyli już bilety, mają zapewniony start w przyszłorocznych biegach.

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

W oficjalnym oświadczeniu dotyczącym przeniesienia biegów organizatorzy Survival Race podkreślają, że na tę decyzję złożyło się wiele czynników, na które nie mieli wpływu. Została ona podyktowana nie tylko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, kibiców i pracowników, ale również z uwagi na liczne ograniczenia prawne i obostrzenia.

„Wierzymy, że w przyszłym roku wszyscy będziemy lepiej przygotowani do konfrontacji z COVID-19, a sposoby leczenia i przede wszystkim zapobiegania zakażeniom zostaną znacznie ulepszone, co pozwoli nam na organizację bezpiecznych i komfortowych wydarzeń. Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie w tych niełatwych chwilach – najlepszą pomocą będzie zatrzymanie już kupionych biletów i udział w Survival Race 2021. Mamy nadzieję, że zachowacie swoje pakiety startowe i wpadniecie do nas po dobrą dawkę adrenaliny! Będziemy Was nieustannie motywować, dopingować, napędzać do działania i pomagać z treningami. Będziemy podkręcać atmosferę, rozśmieszać, rozwiewać wszelkie wątpliwości – cały czas będziemy z Wami. Dlatego mamy nadzieję, że i Wy zostaniecie z nami!” – napisano w komunikacie prasowym.

Źródło: tekst i foto Survival Race

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Wahania masy ciała a cellulit, nadmiar skóry i rozstępy. Jak z nimi walczyć?

W czasie całego życia nasza waga mniej lub bardziej się zmienia. Czasem chudniemy, by za chwilę znów przytyć. Takie zachowanie organizmu może być spowodowane różnymi czynnikami, m.in. problemami zdrowotnymi czy stresem. Inaczej ma się sprawa, jeśli wahania wagi są efektem świadomej decyzji i pracy – na przykład poprzez regularne treningi biegowo-siłowe. Ważne, by w tych dążeniach nie stracić kontroli nad prawidłową masą ciała, a krępujące problemy skórne trzymać z daleka. Jak tego wszystkiego dokonać? (więcej…)