Survival Race przeniesiony na 2021 rok
Survival Race przeniesiony na 2021 rok

polecane

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

Jerzy Stawiński
13 sierpnia, 2020
Aktualności

Miejski bieg z przeszkodami Survival Race miał się odbyć we wrześniu tego roku we Wrocławiu i w Poznaniu. Aktualna, bardzo niepewna sytuacja w kraju związana z pandemią, kolejny wzrost zakażeń COVID-19 oraz brak jednoznacznych zgód wszystkich zaangażowanych podmiotów na organizację wydarzeń spowodowały, że organizatorzy zdecydowali się przenieść biegi na przyszły rok.

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

W stolicy Dolnego Śląska uczestnicy pobiegną 29 i 30 maja 2021, a w centrum Wielkopolski spotkają się 12 i 13 czerwca 2021. Zakupione do tej pory pakiety startowe zachowują swoją ważność – wszyscy Survivalowcy, którzy zdobyli już bilety, mają zapewniony start w przyszłorocznych biegach.

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

W oficjalnym oświadczeniu dotyczącym przeniesienia biegów organizatorzy Survival Race podkreślają, że na tę decyzję złożyło się wiele czynników, na które nie mieli wpływu. Została ona podyktowana nie tylko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, kibiców i pracowników, ale również z uwagi na liczne ograniczenia prawne i obostrzenia.

„Wierzymy, że w przyszłym roku wszyscy będziemy lepiej przygotowani do konfrontacji z COVID-19, a sposoby leczenia i przede wszystkim zapobiegania zakażeniom zostaną znacznie ulepszone, co pozwoli nam na organizację bezpiecznych i komfortowych wydarzeń. Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie w tych niełatwych chwilach – najlepszą pomocą będzie zatrzymanie już kupionych biletów i udział w Survival Race 2021. Mamy nadzieję, że zachowacie swoje pakiety startowe i wpadniecie do nas po dobrą dawkę adrenaliny! Będziemy Was nieustannie motywować, dopingować, napędzać do działania i pomagać z treningami. Będziemy podkręcać atmosferę, rozśmieszać, rozwiewać wszelkie wątpliwości – cały czas będziemy z Wami. Dlatego mamy nadzieję, że i Wy zostaniecie z nami!” – napisano w komunikacie prasowym.

Źródło: tekst i foto Survival Race

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jakie buty do biegania w terenie wybrać? Altra Olympus 3.0

Bieganie w terenie wymaga perfekcyjnie dobranego obuwia, bowiem to ten sprzęt pozwoli stawić czoło przeciwnościom środowiska oraz wyjść cało z każdej opresji. Za jakimi modelami się rozglądać, aby uzyskać takie wsparcie? Jakie buty do biegania w terenie wybrać? Na co zwracać uwagę? (więcej…)