Survival Race przeniesiony na 2021 rok
Survival Race przeniesiony na 2021 rok

polecane

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

Jerzy Stawiński
sierpień 13, 2020
Aktualności

Miejski bieg z przeszkodami Survival Race miał się odbyć we wrześniu tego roku we Wrocławiu i w Poznaniu. Aktualna, bardzo niepewna sytuacja w kraju związana z pandemią, kolejny wzrost zakażeń COVID-19 oraz brak jednoznacznych zgód wszystkich zaangażowanych podmiotów na organizację wydarzeń spowodowały, że organizatorzy zdecydowali się przenieść biegi na przyszły rok.

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

W stolicy Dolnego Śląska uczestnicy pobiegną 29 i 30 maja 2021, a w centrum Wielkopolski spotkają się 12 i 13 czerwca 2021. Zakupione do tej pory pakiety startowe zachowują swoją ważność – wszyscy Survivalowcy, którzy zdobyli już bilety, mają zapewniony start w przyszłorocznych biegach.

Survival Race przeniesiony na 2021 rok

W oficjalnym oświadczeniu dotyczącym przeniesienia biegów organizatorzy Survival Race podkreślają, że na tę decyzję złożyło się wiele czynników, na które nie mieli wpływu. Została ona podyktowana nie tylko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, kibiców i pracowników, ale również z uwagi na liczne ograniczenia prawne i obostrzenia.

„Wierzymy, że w przyszłym roku wszyscy będziemy lepiej przygotowani do konfrontacji z COVID-19, a sposoby leczenia i przede wszystkim zapobiegania zakażeniom zostaną znacznie ulepszone, co pozwoli nam na organizację bezpiecznych i komfortowych wydarzeń. Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie w tych niełatwych chwilach – najlepszą pomocą będzie zatrzymanie już kupionych biletów i udział w Survival Race 2021. Mamy nadzieję, że zachowacie swoje pakiety startowe i wpadniecie do nas po dobrą dawkę adrenaliny! Będziemy Was nieustannie motywować, dopingować, napędzać do działania i pomagać z treningami. Będziemy podkręcać atmosferę, rozśmieszać, rozwiewać wszelkie wątpliwości – cały czas będziemy z Wami. Dlatego mamy nadzieję, że i Wy zostaniecie z nami!” – napisano w komunikacie prasowym.

Źródło: tekst i foto Survival Race

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

8 książek, które warto przeczytać będąc biegaczem

Książki są doskonałym źródłem fachowej wiedzy. Taka mądrość jest potrzebna osobom, które są głodne sportowych sukcesów, ale jednocześnie stawiają na zrównoważony trening, odpowiednią regenerację czy zbilansowaną dietę. Przygotowaliśmy listę obowiązkowych książek, które warto przeczytać, aby cieszyć się aktywnością fizyczną przez długie lata. (więcej…)