Survival Race JUNIOR - nowe wyzwanie dla młodych biegaczy
Survival Race JUNIOR – nowe wyzwanie dla młodych biegaczy

polecane

Survival Race JUNIOR – nowe wyzwanie dla młodych biegaczy

Redakcja
16 sierpnia, 2019
Aktualności

Podczas wrocławskiej edycji Survival Race na trasie dla dorosłych po raz pierwszy będą mogli spróbować swoich sił młodsi amatorzy biegów przeszkodowych. 21 i 22 września w samym sercu Dolnego Śląska survivalowe wyzwanie obok dorosłych podejmą śmiałkowie w wieku od 14 do 16 lat.

Survival Race JUNIOR - nowe wyzwanie dla młodych biegaczy

W tej formule na uczestników czeka prawdziwa przygoda i frajda z pokonywania konstrukcji, jakich próżno szukać na placach zabaw i plenerowych siłowniach. Wielka wodna zjeżdżalnia, przedzieranie się przez wraki aut czy próba sił w miotaniu dzidą to tylko część atrakcji, jakie zaskoczą młodych Survivalowców.

Jednak dystans JUNIOR to nie przelewki! Wojownicy będą musieli się wykazać nie lada odwagą i sprytem, pokonując zróżnicowaną trasę przeznaczoną dla dorosłych biegaczy. Na swojej drodze napotkają smoczy ogień, bezlitosną „elektrofazę” czy legendarną, 4-metrową rampę. Na 3-kilometrowym torze Survival Race Wrocław zmierzą się z 15 przeszkodami, które sprawdzą siłę i charakter, pomogą wyładować drzemiące w nich pokłady energii i zaszczepią chęć rozwijania sportowej zajawki.

Wszyscy, którzy zdołają przekroczyć upragnioną metę, otrzymają pamiątkowe medale, bandany, opaski oraz survivalowe worko-plecaki. Na dystansie JUNIOR będzie prowadzony pomiar czasu, a młodzi biegacze będą walczyć o podium i atrakcyjne nagrody!

Survival Race Junior Wrocław

Wielki finał szóstego sezonu Survival Race świętujemy 21 i 22 września na terenie Morskiego Oka we Wrocławiu. Oprócz dystansu JUNIOR i trzech zróżnicowanych pod względem poziomu trudności tras (STARTER: 3 km i 15 przeszkód, WARRIOR: 6 km i 30 przeszkód, MACHINE: 12 km i 50 przeszkód), zawodowcy będą mogli się zmierzyć z najlepszymi w pierwszych falach LEGEND.

Nie zabraknie także toru dla najmłodszych – powstanie specjalna trasa z trzema dystansami dla dzieci od 3 do 13 roku życia. Survival Race KIDS wystartuje także w sobotę, 31 sierpnia w parku Starego Browaru w Poznaniu.

Zapisy i więcej informacji ⤵️⤵️⤵️

www.survivalrace.pl

Źródło: informacja prasowa; fot. Survival Race / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Plan treningowy dla biegaczy z nadwagą. Jak biegać, żeby nie bolało?

Plan treningowy dla biegaczy z nadwagą powinien zawierać kilka ważnych kwestii. Po pierwsze, pozwolić stopniowo i bezpiecznie rozwijać formę. Po drugie, zachować odpowiednią relację obciążenia treningowego do regeneracji organizmu, by mięśnie i stawy mogły odpocząć i być gotowe przed kolejnymi ćwiczeniami. Proponowany plan treningowy idealnie nadaje się dla początkujących, ponieważ nie tylko pokazuje, jak i kiedy ćwiczyć, ale także co robić po treningu i jak wypoczywać. Kwestia utrzymania motywacji do ćwiczeń także jest istotna, więc i jej nie mogło zabraknąć. (więcej…)