Survival Race 21 i 22 września Wrocław
Trwają ostatnie dni zapisów na Survival Race! [21 i 22 września, Wrocław]

polecane

Trwają ostatnie dni zapisów na Survival Race! [21 i 22 września, Wrocław]

Jerzy Stawiński
16 września, 2019
Aktualności

Przedostatni weekend września stolicę Dolnego Śląska zaleje fala Survivalowców, którzy będą testować swoją sprawność i siłę charakteru w miejskim biegu z przeszkodami. 21 i 22 września świętujemy we Wrocławiu wielki finał sezonu Survival Race. Będzie sporo emocji, adrenaliny i wydzielanych endorfin!

Survival Race 21 i 22 września Wrocław

To już szósta edycja dwudniowego festiwalu sportowego, podczas której na uczestników czeka sporo nowości. Wśród debiutanckich przeszkód natrafimy chociażby na „Gumandżi”, blisko 35-metrowego „Monkey Bara”, „Szynociąg” z tyrolką czy wymowne „Przegięcie Pały”. Przed startem biegacze zostaną zaopatrzeni w techniczne koszulki, motywujące opaski na nadgarstek, zestaw suplementów Formotiva i pielęgnacyjne kosmetyki Tołpa. Z kolei na upragnionej mecie – oprócz ogromnej satysfakcji z pokonania trasy – każdy uczestnik może liczyć na pamiątkowy medal, wodę Cisowianka, bezalkoholowe piwo izotoniczne i darmową porcję lodów!

Nowe atrakcje czekają nie tylko na śmiałków, którzy podejmą biegowe wyzwanie! Wstęp na teren survivalowego miasteczka jest bezpłatny, a kibice będą mogli między innymi skoczyć z wysokości na wielką poduchę, skorzystać ze stref chilloutu czy zaspokoić głód na festiwalu food trucków.

Survival Race Wrocław

Survival Race 2019 to dwie formuły biegu dla dorosłych: wersja OPEN z dystansem STARTER (3 km, 15 przeszkód), WARRIOR (6 km, 30 przeszkód) i MACHINE (12 km, 50 przeszkód) oraz fale LEGEND, w których zawodowcy będą walczyć o podium i cenne nagrody. Młodsi wojownicy w wieku 14-16 lat mogą spróbować swoich sił na dystansie JUNIOR, a dla najmniejszych „Krasnali”, „Piratów” i „Ninja” od 3 do 13 roku życia czeka osobny tor KIDS.

Swoich sił na survivalowej trasie można spróbować w pojedynkę, lub zebrać ekipę i stworzyć drużynę. Razem raźniej i taniej – każdy team od 5 osób w wzwyż może liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymują dodatkowe niespodzianki! Udział w miejskim biegu z przeszkodami to także nietuzinkowy pomysł na integrację firmowego zespołu. Zakończenie sezonu będzie można wspólnie świętować tydzień później, 28 września we wrocławskim klubie X-Demon.

To już ostatnie dni zapisów na Survival Race 2019 we Wrocławiu: www.survivalrace.pl

Adres: ul. Fryderyka Chopina 27, 50-001 Wrocław

Dojazd komunikacją miejską: Tramwaje linii 9, 17 i 33 (przystanek “Chopina”)

Odbiór pakietów Survival Race Wrocław:
Biuro Zawodów będzie znajdować się w białym namiocie kortów tenisowych przy ul. Fryderyka Chopina 27. Godziny działania Biura:
Sobota, 21 Września >> godz. 07:15 – 19:00
Niedziela 22 Września >> godz. 07:00 – 13:30

Biuro Zawodów Survival Race KIDS będzie znajdować się w innym miejscu – przy torze dla dzieci, na zielonej polanie naprzeciw kortów tenisowych „Morskie Oko” przy ul. Fryderyka Chopina 27A.
Sobota, 21 Września >> 09:00 – 16:00
Niedziela, 22 Września >> 09:00 – 16:00

Godziny startów dla dorosłych:
Sobota, 1 Września >> dystanse 12 i 3 km, Junior >> 08.30 – 16.00
Niedziela, 2 Września >> dystans 6 km >> 08.00 – 13.45

Godziny startów fal LEGEND:
Sobota, 21 Września >> dystans Machine 12 km >> godz. 8:30
Sobota, 21 Września >> dystans Starter 3 km >> godz. 14:00
Niedziela, 22 Września >> dystans Warrior 6 km >> godz. 8:00

Pozostałe informacje są tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/survival-race/

Źródło: informacja prasowa; fot. Survival Race / organizator 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Prezent dla biegacza w dobie pandemii? [PORADNIK]

Prezent dla biegacza powinien być praktyczny, trwały i funkcjonalny. Jak dopasować te założenia do tegorocznych specyficznych świąt i obostrzeń dotyczących zasłaniania nosa i ust oraz dystansu społecznego? Poniżej znajduje się lista wyjątkowych prezentów dla biegaczy, które trafiają w aktualne trendy oraz zbliżającą się zimową porę roku.  (więcej…)