Survival Race 21 i 22 września Wrocław
Trwają ostatnie dni zapisów na Survival Race! [21 i 22 września, Wrocław]

polecane

Trwają ostatnie dni zapisów na Survival Race! [21 i 22 września, Wrocław]

Jerzy Stawiński
wrzesień 16, 2019
Aktualności

Przedostatni weekend września stolicę Dolnego Śląska zaleje fala Survivalowców, którzy będą testować swoją sprawność i siłę charakteru w miejskim biegu z przeszkodami. 21 i 22 września świętujemy we Wrocławiu wielki finał sezonu Survival Race. Będzie sporo emocji, adrenaliny i wydzielanych endorfin!

Survival Race 21 i 22 września Wrocław

To już szósta edycja dwudniowego festiwalu sportowego, podczas której na uczestników czeka sporo nowości. Wśród debiutanckich przeszkód natrafimy chociażby na „Gumandżi”, blisko 35-metrowego „Monkey Bara”, „Szynociąg” z tyrolką czy wymowne „Przegięcie Pały”. Przed startem biegacze zostaną zaopatrzeni w techniczne koszulki, motywujące opaski na nadgarstek, zestaw suplementów Formotiva i pielęgnacyjne kosmetyki Tołpa. Z kolei na upragnionej mecie – oprócz ogromnej satysfakcji z pokonania trasy – każdy uczestnik może liczyć na pamiątkowy medal, wodę Cisowianka, bezalkoholowe piwo izotoniczne i darmową porcję lodów!

Nowe atrakcje czekają nie tylko na śmiałków, którzy podejmą biegowe wyzwanie! Wstęp na teren survivalowego miasteczka jest bezpłatny, a kibice będą mogli między innymi skoczyć z wysokości na wielką poduchę, skorzystać ze stref chilloutu czy zaspokoić głód na festiwalu food trucków.

Survival Race Wrocław

Survival Race 2019 to dwie formuły biegu dla dorosłych: wersja OPEN z dystansem STARTER (3 km, 15 przeszkód), WARRIOR (6 km, 30 przeszkód) i MACHINE (12 km, 50 przeszkód) oraz fale LEGEND, w których zawodowcy będą walczyć o podium i cenne nagrody. Młodsi wojownicy w wieku 14-16 lat mogą spróbować swoich sił na dystansie JUNIOR, a dla najmniejszych „Krasnali”, „Piratów” i „Ninja” od 3 do 13 roku życia czeka osobny tor KIDS.

Swoich sił na survivalowej trasie można spróbować w pojedynkę, lub zebrać ekipę i stworzyć drużynę. Razem raźniej i taniej – każdy team od 5 osób w wzwyż może liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymują dodatkowe niespodzianki! Udział w miejskim biegu z przeszkodami to także nietuzinkowy pomysł na integrację firmowego zespołu. Zakończenie sezonu będzie można wspólnie świętować tydzień później, 28 września we wrocławskim klubie X-Demon.

To już ostatnie dni zapisów na Survival Race 2019 we Wrocławiu: www.survivalrace.pl

Adres: ul. Fryderyka Chopina 27, 50-001 Wrocław

Dojazd komunikacją miejską: Tramwaje linii 9, 17 i 33 (przystanek “Chopina”)

Odbiór pakietów Survival Race Wrocław:
Biuro Zawodów będzie znajdować się w białym namiocie kortów tenisowych przy ul. Fryderyka Chopina 27. Godziny działania Biura:
Sobota, 21 Września >> godz. 07:15 – 19:00
Niedziela 22 Września >> godz. 07:00 – 13:30

Biuro Zawodów Survival Race KIDS będzie znajdować się w innym miejscu – przy torze dla dzieci, na zielonej polanie naprzeciw kortów tenisowych „Morskie Oko” przy ul. Fryderyka Chopina 27A.
Sobota, 21 Września >> 09:00 – 16:00
Niedziela, 22 Września >> 09:00 – 16:00

Godziny startów dla dorosłych:
Sobota, 1 Września >> dystanse 12 i 3 km, Junior >> 08.30 – 16.00
Niedziela, 2 Września >> dystans 6 km >> 08.00 – 13.45

Godziny startów fal LEGEND:
Sobota, 21 Września >> dystans Machine 12 km >> godz. 8:30
Sobota, 21 Września >> dystans Starter 3 km >> godz. 14:00
Niedziela, 22 Września >> dystans Warrior 6 km >> godz. 8:00

Pozostałe informacje są tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/survival-race/

Źródło: informacja prasowa; fot. Survival Race / organizator 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Samsung Gear S2 Classic – recenzja

Samsung Gear S2 Classic to bardzo zgrabny smartwatch, który przede wszystkim stawia na intuicyjność obsługi oraz ciekawy wygląd. Samsung Gear S2 Classic można swobodnie konfigurować za pomocą dostępnej aplikacji. Jak wypadł podczas recenzji?  (więcej…)