Sport i zwiedzanie w jednym czyli II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

polecane

Sport i zwiedzanie w jednym czyli II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego

Kamil Nowak
czerwiec 23, 2017
Biegi

W sobotę 5 sierpnia 2017 o godzinie 16:00 ze Starego Rynku w Kamieniu Pomorskim już po raz drugi wystartują uczestnicy Biegu Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego. Organizatorzy imprezy – Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim oraz Stowarzyszenie Klub Biegacza Kamień Pomorski pragną w ten sposób zachęcić do aktywnego spędzania wolnego czasu, jak i umożliwić biegaczom sprawdzenie sił i możliwości w rywalizacji sportowej.

Jak zapewniają organizatorzy, II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego jest alternatywnym rozwiązaniem dla tłumnych w ostatnim czasie imprez biegowych. Zawodnicy biorący w nim udział nie zaznają ścisku, będą mogli czuć się wręcz swobodnie na trasie, a zarazem nie opuści ich duch sportowej rywalizacji i dobra zabawa. Trasa biegu liczy 10 km w postaci dwóch okrążeń po 5 km, która poprowadzi uczestników ulicami miasta. Uroku jej dodadzą liczne podbiegi i zbiegi. Na trasie znajdować się będą punkty odżywiania. Jak podkreślają organizatorzy, bardzo dobra organizacja, szeroka i atrakcyjna trasa podczas pokonywania kolejnych kilometrów, to cechy, które wyróżniają ten bieg.

Szatnie – przebieralnie, szatnie depozytowe i toalety znajdować się będą w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim, ul. Plac Katedralny 5, natryski zaś na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 9. Na czas trwania zawodów zostanie ograniczony ruch w mieście. Na zawody można jeszcze się zapisywać, zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lipca 2017 roku, do godziny 23:59 poprzez rejestrację na stronie internetowej. Po tej dacie, zgłoszenia będzie można dokonać już tylko w Biurze Zawodów, o ile nie zostanie osiągnięty limit uczestników – 400 osób.

Wysokość opłaty startowej jest uzależniona od terminu jej wniesienia (decyduje data wpływu na konto):
– 50,00 złotych brutto od 01 maja 2017 roku do 28 lipca 2017 roku.
– 70,00 złotych brutto płatne gotówką w Biurze Zawodów w dniu imprezy (w przypadku wolnych miejsc).
Z wpłaty wpisowego zwolnione są osoby powyżej 70. roku życia.

Na mecie zawodów na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe medale. Ponadto zawodnicy, którzy ukończą bieg oraz oddadzą chip pomiarowy za linią mety, będą mieli szansę wylosowania jednej z licznych nagród specjalnych.

Informacja prasowa / opracowanie red. / zdjęcia są własnością Organizatora 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Balance czyli inteligentna waga – recenzja

Polar Balance to pierwsza inteligentna waga firmy Polar, która ma ułatwić kontrolę masy ciała i skutecznie pomagać utrzymywać ją na wymarzonym poziomie. Ponieważ waga niejako dołącza do segmentu, który jest już bardzo mocno nasycony, mamy co do niej duże oczekiwania. Przedstawiamy Wam test inteligentnej wagi Polar Balance. (więcej…)