bieganieuskrzydla.pl

Samsung Irena Women’s Run – kobiety przeciwko cukrzycy

Lipiec 20, 2016

We wrześniu odbędzie się już 7. edycja biegu Samsung Irena Women’s Run. Co takiego wyjątkowego dzieje się podczas tego biegu?

 

Wydarzenie promuje równość w sporcie oraz zdrowy i aktywny styl życia. Organizatorzy biegu każdego roku przekazują darowiznę wspierającą te wartości. Celem 7. edycji Samsung Irena Women’s Run jest zwiększenie świadomości kobiet w zakresie profilaktyki cukrzycy, dlatego 5 złotych z każdego pakietu startowego (cena za pakiet to 49 zł) przekazane zostanie na wspieranie walki z cukrzycą dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

 

Samsung Irena Women’s Run odbędzie się 4 września 2016 r. Trasa biegu poprowadzona zostanie po malowniczych terenach Agrykoli, Łazienek Królewskich oraz Alei Ujazdowskich. Tegoroczna idea biegu zakłada zwiększenie świadomości kobiet w zakresie profilaktyki cukrzycy, a honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła wielokrotna medalistka olimpijska i jedna z największych gwiazd polskiej lekkoatletyki – Irena Szewińska.

 

Aby wziąć udział w „Samsung Irena Women’s Run” należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.siwr.pl. Organizator dla wszystkich startujących kobiet przygotował specjalny pakiet startowy zawierający m.in. profesjonalną koszulkę sportową oraz upominki od partnerów i sponsorów. Ponadto każda uczestniczka otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

 

Harmonogram imprezy
9:00 – Otwarcie Miasteczka Biegowego (Stadion Agrykola)
9:30 – Otwarcie Szatni
10:00 – Rozgrzewka
10:30 – Przejście na Start
11:00 – START BIEGU
12:20 – Wręczenie Nagród
13:00 – Zakończenie Imprezy

 

Sponsorem biegu jest firma Samsung Electronics Polska. Partnerem wydarzenia jest New Balance. Więcej informacji nt. biegu: www.siwr.pl

 

Informacja prasowa /opracowanie red. / Samsung Irena Women’s Run

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Core stability

Przeczytaj również

Ćwiczenia Core stability, jako stały element treningu biegacza

Core Stability, czyli ćwiczenia stabilizujące prowadzą do bardzo efektywnego wzmocnienia gorsetu mięśniowego otaczającego tułów zarówno z przodu, jak i z tyłu. Wykonywane regularnie się nieocenionym dodatkiem do ogólnej sprawności biegacza, bezpośrednio wpływają na lepszą sylwetkę w trakcie treningu, poprawiają styl biegania oraz zmniejszają ryzyko powstania kontuzji.  (więcej…)