Samsung Irena Women’s Run – kobiety przeciwko cukrzycy

polecane

Samsung Irena Women’s Run – kobiety przeciwko cukrzycy

Kamil Nowak
Lipiec 20, 2016
Biegi

We wrześniu odbędzie się już 7. edycja biegu Samsung Irena Women’s Run. Co takiego wyjątkowego dzieje się podczas tego biegu?

Wydarzenie promuje równość w sporcie oraz zdrowy i aktywny styl życia. Organizatorzy biegu każdego roku przekazują darowiznę wspierającą te wartości. Celem 7. edycji Samsung Irena Women’s Run jest zwiększenie świadomości kobiet w zakresie profilaktyki cukrzycy, dlatego 5 złotych z każdego pakietu startowego (cena za pakiet to 49 zł) przekazane zostanie na wspieranie walki z cukrzycą dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Samsung Irena Women’s Run odbędzie się 4 września 2016 r. Trasa biegu poprowadzona zostanie po malowniczych terenach Agrykoli, Łazienek Królewskich oraz Alei Ujazdowskich. Tegoroczna idea biegu zakłada zwiększenie świadomości kobiet w zakresie profilaktyki cukrzycy, a honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła wielokrotna medalistka olimpijska i jedna z największych gwiazd polskiej lekkoatletyki – Irena Szewińska.

Aby wziąć udział w „Samsung Irena Women’s Run” należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.siwr.pl. Organizator dla wszystkich startujących kobiet przygotował specjalny pakiet startowy zawierający m.in. profesjonalną koszulkę sportową oraz upominki od partnerów i sponsorów. Ponadto każda uczestniczka otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Harmonogram imprezy
9:00 – Otwarcie Miasteczka Biegowego (Stadion Agrykola)
9:30 – Otwarcie Szatni
10:00 – Rozgrzewka
10:30 – Przejście na Start
11:00 – START BIEGU
12:20 – Wręczenie Nagród
13:00 – Zakończenie Imprezy

Sponsorem biegu jest firma Samsung Electronics Polska. Partnerem wydarzenia jest New Balance. Więcej informacji nt. biegu: www.siwr.pl

Informacja prasowa /opracowanie red. / Samsung Irena Women’s Run

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Grit X – czy warto było czekać na ten zegarek? TEST

Polar Grit X pojawił się niczym spadająca kometa i uderzył z pełną prędkością w środowisko osób aktywnych fizycznie, które z powodu pandemii trochę przybrało na wadze. Czy premiera zegarka GPS w środku epidemii ma sens? Czy ten zegarek sportowy ma coś ciekawego do zaoferowania? Czy jest to produkt, który stanie się pożądanym narzędziem treningowym, a może podzieli los urządzeń o których już nikt nie pamięta? (więcej…)