Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]
Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]

polecane

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]

Edward Królikowski
3 lipca, 2019
Aktualności

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów w terenie. Dołącz do bezpłatnych treningów biegowych na trailowych ścieżkach, testuj produkty Salomona oraz Suunto i odbierz voucher na zakupy obuwia o wartości 100 złotych!

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczyna. Przed nami wreszcie nieco luźniejsze miesiące, świetna pogoda i długie dni pozwalające realizować biegowe pasje. Jeśli masz już dość biegania po ulicy, szukasz pomysłu na aktywne spędzanie czasu, zacznij biegać w terenie. Zobaczysz jaka to frajda. Z pewnością bieganie w terenie jest bardziej wymagające. Zmienna nawierzchnia, podbiegi, zbiegi, przeszkody, zachowanie pełnej koncentracji w czasie treningu czy wreszcie bieg w nieustającym zmiennym tempie to najważniejsze cechy poruszania się w terenie. Na trailowych i górskich ścieżkach nie ma nudy. Każdy trening może mieć w sobie smak przygody.

Salomon wraz z Ambasadorami zaprasza na treningi biegowe w terenie, które będą powiązane z testami butów Salomona w wybranych miastach w Polsce. Cykl zagości między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Biesku-Białej, Łodzi, Rzeszowie i kilku innych miastach. Podczas treningów biegowych będzie można testować obuwie, a zajęcia będą prowadzone przez ambasadorów marki Salomon. Testy będą odbywały się w tygodniu o godzinie 18:30 na dystansach około 5-8 km. Zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik wspólnych testów organizowanych wraz z Intersportem otrzyma specjalną bandanę, idealną na letnią pogodę oraz zniżkowy voucher aż na 100 złotych na buty biegowe.

Wszelkie informację o treningach: miejscu, dacie, godzinie, trenerze znajdują się na stronie:
https://www.salomon.com/pl-pl/running (zakładka “Warsztaty”)

Źródło: Salomon, informacja prasowa; fot. organizator cyklu

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

ASICS GEL-NIMBUS 25 to nowa definicja komfortu? TEST

Długo pisałem wstęp do testu modelu ASICS GEL-NIMBUS 25. Trudno było mi zawrzeć w kilku zdaniach najciekawsze informacje o tym bucie. ASICS mówi o nich, że to najbardziej komfortowe buty do biegania. Firma zleciła przeprowadzenie niezależnych badań w Australii na grupie 100 biegaczy, którzy wskazali model NIMBUS 25 jako ten najwygodniejszy. Zostałem także zaproszony na polską premierę modelu i widziałem je jako jeden z pierwszych. Biega mi się w nich świetnie – na papierze to kontynuacja serii Nimbus, ale w praktyce uważam, że to zupełnie niepodobny do niej egzemplarz. Poprzednie Nimbusy od dziś omawianych dzieli moim zdaniem przepaść. Wszystko prowadzi więc do pytania: Czy GEL-NIMBUS 25 to najbardziej komfortowy but marki ASICS? (więcej…)