Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]
Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]

polecane

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]

Edward Królikowski
3 lipca, 2019
Aktualności

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów w terenie. Dołącz do bezpłatnych treningów biegowych na trailowych ścieżkach, testuj produkty Salomona oraz Suunto i odbierz voucher na zakupy obuwia o wartości 100 złotych!

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczyna. Przed nami wreszcie nieco luźniejsze miesiące, świetna pogoda i długie dni pozwalające realizować biegowe pasje. Jeśli masz już dość biegania po ulicy, szukasz pomysłu na aktywne spędzanie czasu, zacznij biegać w terenie. Zobaczysz jaka to frajda. Z pewnością bieganie w terenie jest bardziej wymagające. Zmienna nawierzchnia, podbiegi, zbiegi, przeszkody, zachowanie pełnej koncentracji w czasie treningu czy wreszcie bieg w nieustającym zmiennym tempie to najważniejsze cechy poruszania się w terenie. Na trailowych i górskich ścieżkach nie ma nudy. Każdy trening może mieć w sobie smak przygody.

Salomon wraz z Ambasadorami zaprasza na treningi biegowe w terenie, które będą powiązane z testami butów Salomona w wybranych miastach w Polsce. Cykl zagości między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Biesku-Białej, Łodzi, Rzeszowie i kilku innych miastach. Podczas treningów biegowych będzie można testować obuwie, a zajęcia będą prowadzone przez ambasadorów marki Salomon. Testy będą odbywały się w tygodniu o godzinie 18:30 na dystansach około 5-8 km. Zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik wspólnych testów organizowanych wraz z Intersportem otrzyma specjalną bandanę, idealną na letnią pogodę oraz zniżkowy voucher aż na 100 złotych na buty biegowe.

Wszelkie informację o treningach: miejscu, dacie, godzinie, trenerze znajdują się na stronie:
https://www.salomon.com/pl-pl/running (zakładka “Warsztaty”)

Źródło: Salomon, informacja prasowa; fot. organizator cyklu

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

8 książek, które warto przeczytać będąc biegaczem

Książki są doskonałym źródłem fachowej wiedzy. Taka mądrość jest potrzebna osobom, które są głodne sportowych sukcesów, ale jednocześnie stawiają na zrównoważony trening, odpowiednią regenerację czy zbilansowaną dietę. Przygotowaliśmy listę obowiązkowych książek, które warto przeczytać, aby cieszyć się aktywnością fizyczną przez długie lata. (więcej…)