Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]
Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]

polecane

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów [BIEGANIE W TERENIE]

Edward Królikowski
Lipiec 3, 2019
Aktualności

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów w terenie. Dołącz do bezpłatnych treningów biegowych na trailowych ścieżkach, testuj produkty Salomona oraz Suunto i odbierz voucher na zakupy obuwia o wartości 100 złotych!

Salomon zaprasza na nową odsłonę treningów

Sezon wakacyjny właśnie się rozpoczyna. Przed nami wreszcie nieco luźniejsze miesiące, świetna pogoda i długie dni pozwalające realizować biegowe pasje. Jeśli masz już dość biegania po ulicy, szukasz pomysłu na aktywne spędzanie czasu, zacznij biegać w terenie. Zobaczysz jaka to frajda. Z pewnością bieganie w terenie jest bardziej wymagające. Zmienna nawierzchnia, podbiegi, zbiegi, przeszkody, zachowanie pełnej koncentracji w czasie treningu czy wreszcie bieg w nieustającym zmiennym tempie to najważniejsze cechy poruszania się w terenie. Na trailowych i górskich ścieżkach nie ma nudy. Każdy trening może mieć w sobie smak przygody.

Salomon wraz z Ambasadorami zaprasza na treningi biegowe w terenie, które będą powiązane z testami butów Salomona w wybranych miastach w Polsce. Cykl zagości między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, Biesku-Białej, Łodzi, Rzeszowie i kilku innych miastach. Podczas treningów biegowych będzie można testować obuwie, a zajęcia będą prowadzone przez ambasadorów marki Salomon. Testy będą odbywały się w tygodniu o godzinie 18:30 na dystansach około 5-8 km. Zajęcia są bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona. Każdy uczestnik wspólnych testów organizowanych wraz z Intersportem otrzyma specjalną bandanę, idealną na letnią pogodę oraz zniżkowy voucher aż na 100 złotych na buty biegowe.

Wszelkie informację o treningach: miejscu, dacie, godzinie, trenerze znajdują się na stronie:
https://www.salomon.com/pl-pl/running (zakładka “Warsztaty”)

Źródło: Salomon, informacja prasowa; fot. organizator cyklu

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ustnik do żeli energetycznych, który ułatwia jedzenie w biegu? – TEST marki Aptonia

Czy w trakcie biegu sięgacie po żele energetyczne? Czy zdarza się, że nie zjadacie w całości produktu, a otwarte opakowanie wkładacie do kieszonki od spodni? Czy w efekcie tego wycieka do niej żel? Marka Aptonia znalazła rozwiązanie na ten problem. Tylko, czy ten problem faktycznie istnieje? (więcej…)