Salomon na wiosnę. Testuj buty do biegania i skorzystaj z promocji

polecane

Salomon na wiosnę. Testuj buty do biegania i skorzystaj z promocji

Kamil Nowak
25 marca, 2018
Aktualności

Wielu biegaczy wchodzi w docelowy etap treningu przygotowawczego do upragnionych wiosennych zawodów. Jest to szczególnie ważny czas, który przekłada się na biegową formę. Istotna jest silna motywacja na ostatnie tygodnie przed startem. Firma Salomon doskonale zdaje sobie z tego sprawę, więc przygotowała kilka nowości na nadchodzący sezon.

Miłośnicy biegania w terenie i w górach mogą śmiało wybierać spośród modeli butów dedykowanych do treningu w trudnych warunkach. Szczególnie interesujące wydają się dwa modele butów – Salomon Sense Escape oraz Speedcross Vario 2. Co więcej, w ramach nowej kampanii firmy Salomon możemy przetestować buty na własnych nogach. W wybranych miastach na terenie całego kraju pojawi się możliwość treningu pod okiem ambasadorów marki Salomon: treningi środowe będą odbywały się na dystansie około 5 km, a sobotnie 10 km. Każdy uczestnik otrzyma ulotkę, która po podbiciu przez eksperta prowadzącego upoważnia do odebrania specjalnej bandany w wybranych sklepach Intersport. To właśnie Intersport wspólnie z Salomonem umożliwiają testowanie asortymentu biegowego.

Eksperci Salomona pojawią się między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach, czy Bielsku-Białej. Oczywiście możliwość przetestowania produktów Salomona jest bezpłatna, a na spotkaniach będą też dostępne zegarki sportowe marki Suunto i plecaki biegowe Agile 2. Link do zapisów na testy znajduje się tutaj.

Jednak to nadal nie wszystko. W okresie marca i kwietnia w wytypowanych sklepach Intersport, których lista znajduje się na stronie kampanii, czekają specjalne propozycje zakupowe. Przykładowo, do dowolnego obuwia biegowego Salomon, można zgarnąć w prezencie pas Agile Single Belt za 1 zł (nominalnie pas kosztuje 129 zł) – więcej informacji.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na modele butów Salomon Sense Escape oraz Salomon Speedcross Vario 2? Pierwszy jest butem, który zadebiutował w 2017 roku i wywołał na rynku niemałe zamieszanie. Komfortowo wprowadza w świat szeroko pojętych biegów terenowych i górskich. Bardziej obszerna cholewka niż w popularnej serii Speedcross oraz większa amortyzacja tworzą z niego ciekawą alternatywę, zwłaszcza dla początkujących i średnio zaawansowanych biegaczy. Buty wyposażono w innowacyjną technologię podeszwy VIBE, do tej pory wykorzystywaną wyłącznie w zaawansowanych modelach treningowych firmy Salomon. Escape świetnie spisuje się w niewymagającym terenie, np. parki, ścieżki szutrowe. Jeśli marzy się nam trasa pełna przeszkód, lepiej będzie sięgnąć po Vario 2, czyli model należący do rodziny Speedcrossów.

Salomon Speedcross Vario 2 to prawdziwa trailowa bestia. Model Vario to członek rodziny Speedcross o nieco łagodniejszej rzeźbie bieżnika oraz z tradycyjnymi sznurówkami, zapewniający precyzyjną przyczepność i komfort na miękkich i twardych nawierzchniach. Podeszwa Contagrip z nieco szerszym, płytszym bieżnikiem z nacięciami daje pewność na każdej nawierzchni, nawet na mokrym betonie czy kamieniach. Speedcross Vario 2 powstały z myślą o biegaczach górskich poszukujących obuwia o nieco większej wytrzymałości na ścieranie, które optymalnie sprawdzi się na skałach i kamieniach.

Źródło: oprac. własne na podstawie informacji prasowej/ Amer Sports / Salomon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Nordisk Rana 8L – mega lekki i wygodny plecak do biegania – TEST

Plecak do biegania Nordisk Rana 8L zaskakuje lekkością, kompaktowym rozmiarem i praktycznymi rozwiązaniami. Czy z perspektywy biegacza, który testował już wiele plecaków Nordisk jest ciekawym wyborem? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w dzisiejszym materiale. (więcej…)