New Balance Bieg na Piątkę
Ruszyły zapisy na New Balance Bieg na Piątkę!

polecane

Ruszyły zapisy na New Balance Bieg na Piątkę!

Tomasz Wołoćko
19 grudnia, 2022
Biegi

26 marca przyszłego roku odbędzie się 3. New Balance Bieg na Piątkę. To wydarzenie to świetna okazja dla początkujących biegaczy, którzy chcą poczuć atmosferę dużej imprezy na własnej skórze, ale fani szybkiego ścigania również nie będą zawiedzeni. Zmierz się dystansem 5 km, pobiegnij piękną trasą w samym centrum miasta i poczuj atmosferę wielkiego wydarzenia! Najniższa opłata startowa będzie obowiązywać do 31 stycznia lub wyczerpania 500 numerów startowych w tej puli.

New Balance Bieg na Piątkę 2023

3. New Balance Bieg na Piątkę to wydarzenie rozgrywane równocześnie z 17. Półmaratonem Warszawskim. Bieg główny na dystansie półmaratonu wyruszy o godzinie 11:00 z ulicy Konwiktorskiej, Bieg na Piątkę wystartuje o godz. 11:30. Początek przyszłego roku może okazać się dobrym impulsem do rozpoczęcia swojej przygody z bieganiem. Pięciokilometrowy dystans jest idealnym pierwszym celem, z jakim może chcieć zmierzyć się początkujący biegacz. Nie oznacza to jednak, że bardziej zaawansowani biegacze nie odnajdą się w tym wydarzeniu. Dla takich osób bieg stanowi świetną okazję, aby pobić swój życiowy rekord i powalczyć o znakomite życiówki!

Trzecia edycja New Balance Biegu na Piątkę odbędzie się na sprzyjającej rekordom trasie w centrum Warszawy. Linia startowa wyznaczona będzie na ul. Konwiktorskiej obok Nowego Miasta, meta natomiast, tradycyjnie, znajdzie się na Wisłostradzie. Miasteczko biegowe będzie zlokalizowane w  Multimedialnym Parku Fontann. Trasa będzie biegła wzdłuż ul. Adama Mickiewicza do Placu Wilsona. Następnie krótki kawałek wiodący ulicą Zygmunta Krasińskiego pozwoli rozpędzić się lub złapać drugi oddech — na samym końcu na biegaczy czekać będzie prosty odcinek do mety.

New Balance Bieg na Piątkę

Przy rejestracji na New Balance Bieg na Piątkę można również wspomóc jedną z 8 organizacji dobroczynnych w ramach akcji #BiegamDobrze. Wystarczy podczas rejestracji wybrać ścieżkę charytatywną i założyć wirtualną skarbonkę, a następnie zachęcać swoich znajomych do wpłacenia dowolnej kwoty. Jeżeli uda się zebrać kwotę minimalną, biegacz otrzyma pakiet startowy w prezencie od organizacji. Oprócz dobrego serca, uczestników Akcji wyróżnia numer w charakterystycznym pomarańczowym. W słusznej sprawie biegnie się lżej!

Obdarowywanie bliskich sprawia wiele radości. Grudzień to czas podziękowań, spotkań i wręczania prezentów, a pakiet startowy na zawody — idące za nim postanowienie i piękny, sportowy cel, to podarunek idealny. Dla wszystkich tych, którzy chcą sprezentować bliskiej osobie start w zawodach organizatorzy biegu przygotowali możliwość zakupienia vouchera.

W wirtualnym sklepie dostępne są pakiety startowe na 17. Półmaraton Warszawski, 45. Maraton Warszawski oraz na 3. New Balance Bieg na Piątkę, na który zapisy właśnie się rozpoczęły. Taki prezent doskonały “kop” motywacyjny na przyszły rok, który sprawi wiele radości każdemu miłośnikowi biegania. Vouchery dostępne są na stronie https://sklep-fmw.pl/vouchery

Zapisy na bieg na 5 kilometrów trwają!

Organizatorzy zapraszają, by przywitać wiosnę przemierzając ulice w samym sercu Warszawy wraz z tysiącami biegaczy!
Termin biegu: 26.03.2023 r.
Godzina startu: 11:30
Dystans: 5 kilometrów

Zapisy na New Balance Bieg na Piątkę oraz na 17. Półmaraton Warszawski odbywają się na stronie Fundacja Maraton Warszawski.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty do biegania po asfalcie, które są dobre?

Ważnym atrybutem sportowców trenujących w mieście są odpowiednie buty. Takie, które dzięki swoim właściwościom przyczynią się do uzyskania w trakcie biegu komfortu, miękkości i szybkości. Liczy się także solidność konstrukcji, aby stawić czoła trudnemu przeciwnikowi jakim jest asfalt. Na jaką markę postawić, aby otrzymać takie parametry? Jakie buty do biegania po asfalcie wybrać? (więcej…)