Zapisy 5150 Warsaw 2020
Rusza rejestracja na 5150 Warsaw 2020 – triathlon w sercu stolicy!

polecane

Rusza rejestracja na 5150 Warsaw 2020 – triathlon w sercu stolicy!

Tomasz Wołoćko
30 października, 2019
Biegi

We wtorek, 5 listopada 2019 roku, ruszają zapisy do startu w 5150 Warsaw 2020. Zawody zaliczane są do jednych z najbardziej prestiżowych eventów triathlonowych w Polsce, rozgrywanych na dystansie olimpijskim. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2020 roku.

Zapisy 5150 Warsaw 2020

5150 Warsaw to jedna z zaledwie dwóch imprez triathlonowych w Polsce, organizowanych na licencji IRONMAN – największej globalnej serii triathlonowej. Zawodnicy rywalizują na prestiżowym dystansie olimpijskim, składającym się z 1,5 km pływania, 40 km jazdy rowerem i 10 km biegu. Trasa zawodów prowadzi znad Jeziora Zegrzyńskiego na Bulwary Wiślane, z metą pod Pomnikiem Syrenki Warszawskiej. Podobnie, jak w latach ubiegłych, do sprzedaży trafi 1500 pakietów startowych dla zawodników indywidualnych. Warto zapisać się na samym początku, ponieważ pierwsze 500 pakietów dostępnych będzie w promocyjnej cenie 85 EUR. Po wypełnieniu tego limitu, cena wzrośnie do 100 EUR (dla kolejnych 500 osób), a następnie do 120 EUR.

Zapisy 5150 Warsaw 2020

– Naszym celem jest niezmiennie organizacja najlepszego wyścigu na dystansie olimpijskim w Polsce, z udziałem gwiazd światowego triathlonu i z najwyższą jakością usług dla każdego startującego – mówi Gabriel Zdrojewski, rzecznik prasowy imprezy. – Mamy szereg pomysłów na to, jak sprawić, by 5150 Warsaw było wydarzeniem jeszcze bardziej atrakcyjnym, zarówno dla zawodników, jak i kibiców, naszych partnerów oraz otoczenia, w którym odbywa się impreza. Część z nich zaprezentujemy już niebawem – zapowiada.

Proces zapisów online prowadzony będzie na platformie SlotMarket.pl, a podczas rejestracji zawodnik będzie mógł dokupić różne usługi dodatkowe, jak np. grawerowanie medalu, finisher photos czy dodatkowe ubezpieczenie od rezygnacji ze startu w zawodach. Podstawowy pakiet startowy obejmie m.in. pamiątkowy plecak, koszulkę finishera oraz medal.

Rejestracja zostanie uruchomiona we wtorek, 5 listopada o godz. 13:00. Równolegle z otwarciem zapisów 5150 Warsaw 2020, ruszy także sprzedaż pakietów startowych dla 3-osobowych sztafet. W tym przypadku obowiązuje limit zaledwie 100 drużyn. Zapisy na biegi dziecięce, które rozegrane zostaną w sobotę, 13 czerwca, zostaną otwarte w późniejszym terminie.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Więcej informacji: www.5150warsaw.com

Źródło: informacja prasowa; fot. 5150 Warsaw 2020 / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Skarpety do biegania. Czy wiesz, jak ważne są w treningu?

Bawełniane lubią się zsuwać, długo schną, ocierają skórę i przysparzają problemów. Syntetyczne są trwalsze, doskonale leżą na stopie, wpływają na wysoki komfort w czasie treningu, a także błyskawicznie odprowadzają wilgoć i ciepło. Skarpety - bo o nich będzie dzisiejszy materiał - mogą stać się atutem lub ograniczeniem na stopach sportowców. Dlaczego warto wybierać tylko te produkty, który zaprojektowano jako skarpety do biegania? Czym różnią się od bawełnianych odpowiedników? (więcej…)