Zapisy 5150 Warsaw 2020
Rusza rejestracja na 5150 Warsaw 2020 – triathlon w sercu stolicy!

polecane

Rusza rejestracja na 5150 Warsaw 2020 – triathlon w sercu stolicy!

Tomasz Wołoćko
30 października, 2019
Biegi

We wtorek, 5 listopada 2019 roku, ruszają zapisy do startu w 5150 Warsaw 2020. Zawody zaliczane są do jednych z najbardziej prestiżowych eventów triathlonowych w Polsce, rozgrywanych na dystansie olimpijskim. Impreza odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2020 roku.

Zapisy 5150 Warsaw 2020

5150 Warsaw to jedna z zaledwie dwóch imprez triathlonowych w Polsce, organizowanych na licencji IRONMAN – największej globalnej serii triathlonowej. Zawodnicy rywalizują na prestiżowym dystansie olimpijskim, składającym się z 1,5 km pływania, 40 km jazdy rowerem i 10 km biegu. Trasa zawodów prowadzi znad Jeziora Zegrzyńskiego na Bulwary Wiślane, z metą pod Pomnikiem Syrenki Warszawskiej. Podobnie, jak w latach ubiegłych, do sprzedaży trafi 1500 pakietów startowych dla zawodników indywidualnych. Warto zapisać się na samym początku, ponieważ pierwsze 500 pakietów dostępnych będzie w promocyjnej cenie 85 EUR. Po wypełnieniu tego limitu, cena wzrośnie do 100 EUR (dla kolejnych 500 osób), a następnie do 120 EUR.

Zapisy 5150 Warsaw 2020

– Naszym celem jest niezmiennie organizacja najlepszego wyścigu na dystansie olimpijskim w Polsce, z udziałem gwiazd światowego triathlonu i z najwyższą jakością usług dla każdego startującego – mówi Gabriel Zdrojewski, rzecznik prasowy imprezy. – Mamy szereg pomysłów na to, jak sprawić, by 5150 Warsaw było wydarzeniem jeszcze bardziej atrakcyjnym, zarówno dla zawodników, jak i kibiców, naszych partnerów oraz otoczenia, w którym odbywa się impreza. Część z nich zaprezentujemy już niebawem – zapowiada.

Proces zapisów online prowadzony będzie na platformie SlotMarket.pl, a podczas rejestracji zawodnik będzie mógł dokupić różne usługi dodatkowe, jak np. grawerowanie medalu, finisher photos czy dodatkowe ubezpieczenie od rezygnacji ze startu w zawodach. Podstawowy pakiet startowy obejmie m.in. pamiątkowy plecak, koszulkę finishera oraz medal.

Rejestracja zostanie uruchomiona we wtorek, 5 listopada o godz. 13:00. Równolegle z otwarciem zapisów 5150 Warsaw 2020, ruszy także sprzedaż pakietów startowych dla 3-osobowych sztafet. W tym przypadku obowiązuje limit zaledwie 100 drużyn. Zapisy na biegi dziecięce, które rozegrane zostaną w sobotę, 13 czerwca, zostaną otwarte w późniejszym terminie.

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Więcej informacji: www.5150warsaw.com

Źródło: informacja prasowa; fot. 5150 Warsaw 2020 / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ostatnia prosta do startu w półmaratonie! 10 kluczowych rzeczy, które należy wiedzieć

Przebiegnięcie półmaratonu to wyjątkowe wyzwanie, które wymaga nie tylko fizycznego przygotowania, ale także odpowiedniej strategii przed startem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z długimi dystansami, istnieją pewne czynniki, których należy się wystrzegać, oraz praktyki, które pomogą dotrzeć do mety z dobrym wynikiem. Poniżej przedstawiamy dziesięć kluczowych kwestii, na które warto zwrócić uwagę, aby zapewnić sobie udany start w nadchodzącym półmaratonie. (więcej…)