bieganieuskrzydla.pl

Runner’s World Super Bieg 2016, czyli 9 interesujących biegów

Marzec 29, 2016

Runner’s World Super Bieg 2016 to seria 9 biegów, w których może wystartować każdy. Zawody, to okazja do przebiegnięcia półmaratonu i biegu na 10 km. Zobacz szczegóły organizowanych startów. 

 

Super Bieg

 

Runner’s World Super Bieg 2016 to seria 9. biegów, 6. górskich i 3. ulicznych. Wszystkie biegi odbędą się na interesujących trasach, jeden numer startowy obowiązuje przez cały cykl, na każdego uczestnika czeka imienny dyplom, pamiątkowy medal i biegowe upominki. Dla wszystkich startujących pierwszy raz koszulka techniczna.

 

Super Bieg

 

Wszystkie biegi zostaną rozegrane na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego, a cykl będzie się opierał zarówno o biegi z uznaną tradycją i marką, jak i te, które pod nowym szyldem odbędą się po raz pierwszy.

 

Super Bieg

 

Organizatorzy stawiają sobie ambitne cele: każdy bieg ma być inny i wyjątkowy, a wszystkie razem mają stworzyć jeden wielki Super Bieg, cieszący się uznaniem polskich biegaczy. Na ostatnim, dziewiątym etapie tego biegowego touru, czekają nagrody dla zwycięzców w klasyfikacji generalnej.

 

Terminarz wszystkich startów cyklu:

 

  • Miękinia – 17 kwietnia
  • Jelenia Góra – 1 maja
  • Polanica-Zdrój – 8 maja
  • Zdzieszowice – 22 maja
  • Szklarska Poręba – Świeradów – Zdrój – 11 czerwca
  • Wisła – 19 czerwca
  • Bielawa – 24 lipca
  • Nowa Ruda/Ludwikowice Kł. – 25 września
  • Świeradów-Zdrój – 9 października

 

Runner’s World Super Bieg ma być nowym pomysłem na bieganie – ma łączyć biegi uliczne i górskie, ma proponować zawodnikom różne dystanse, różne miejsca i różne trasy.

 

Informacja prasowa / zdjęcia należą do Organizatora biegu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Salomon Sonic RA – buty idealne do codziennych treningów

Salomon Sonic RA zaprojektowano z myślą o wygodnym bieganiu po twardych nawierzchniach typu asfalt, chodnik czy kostka brukowa. Unikalna konstrukcja zapewnia tłumienie drgań i ogranicza obciążenie, któremu poddawane jest ciało w czasie biegu. Dzięki temu możemy trenować częściej przy jednoczesnym zachowaniu większej świeżości mięśni nóg. Czy zalet korzystania z butów Salomon Sonic RA jest więcej? Czy jest to udany model do codziennych treningów francuskiego producenta? (więcej…)