Runner’s World Super Bieg 2016, czyli 9 interesujących biegów

polecane

Runner’s World Super Bieg 2016, czyli 9 interesujących biegów

Kamil Nowak
29 marca, 2016
Biegi

Runner’s World Super Bieg 2016 to seria 9 biegów, w których może wystartować każdy. Zawody, to okazja do przebiegnięcia półmaratonu i biegu na 10 km. Zobacz szczegóły organizowanych startów. 

Super Bieg

Runner’s World Super Bieg 2016 to seria 9. biegów, 6. górskich i 3. ulicznych. Wszystkie biegi odbędą się na interesujących trasach, jeden numer startowy obowiązuje przez cały cykl, na każdego uczestnika czeka imienny dyplom, pamiątkowy medal i biegowe upominki. Dla wszystkich startujących pierwszy raz koszulka techniczna.

Super Bieg

Wszystkie biegi zostaną rozegrane na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego, a cykl będzie się opierał zarówno o biegi z uznaną tradycją i marką, jak i te, które pod nowym szyldem odbędą się po raz pierwszy.

Super Bieg

Organizatorzy stawiają sobie ambitne cele: każdy bieg ma być inny i wyjątkowy, a wszystkie razem mają stworzyć jeden wielki Super Bieg, cieszący się uznaniem polskich biegaczy. Na ostatnim, dziewiątym etapie tego biegowego touru, czekają nagrody dla zwycięzców w klasyfikacji generalnej.

Terminarz wszystkich startów cyklu:

  • Miękinia – 17 kwietnia
  • Jelenia Góra – 1 maja
  • Polanica-Zdrój – 8 maja
  • Zdzieszowice – 22 maja
  • Szklarska Poręba – Świeradów – Zdrój – 11 czerwca
  • Wisła – 19 czerwca
  • Bielawa – 24 lipca
  • Nowa Ruda/Ludwikowice Kł. – 25 września
  • Świeradów-Zdrój – 9 października

Runner’s World Super Bieg ma być nowym pomysłem na bieganie – ma łączyć biegi uliczne i górskie, ma proponować zawodnikom różne dystanse, różne miejsca i różne trasy.

Informacja prasowa / zdjęcia należą do Organizatora biegu.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

HOKA Clifton 9, czyli jak szanować portfel biegacza

HOKA Clifton 9 to jeden z flagowych modeli butów do biegania marki HOKA. Dzięki wyjątkowym cechom i podeszwie wykonanej w technologii Meta-rocker gwarantuje nie tylko płynny krok, ale także stabilny i komfortowy bieg na twardych nawierzchniach. To buty stworzone z myślą o komforcie na utwardzonej nawierzchni, zarówno podczas codziennych treningów, jak i bardzo długich biegów. Ich mocną stroną jest wszechstronność. Gdy biegacz poszukuje tylko jednej, uniwersalnej pary butów biegowych, warto rozważyć kupno HOKA Clifton 9. Polecam przeczytać całą recenzją i obejrzeć test w formie wideo. (więcej…)