Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu
W kwietniu startuje Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu!

polecane

W kwietniu startuje Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu!

Kamil Nowak
Marzec 21, 2019
Aktualności

Dla najmłodszych to wspaniała okazja na prawdziwą niczym nieskrępowaną zabawę. Szansa na wyskakanie się, wybieganie, a do tego poznanie niebanalnych przeszkód. Dla starszych to sportowe wyzwanie, którego pokonanie daje tytuł i medal Runmageddończyka. Runmageddon Kids i Junior w dniach 13-14 kwietnia zawitają do Wrocławia i będą niebywałą okazją na przeżycie niesamowitej przygody.

Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu

Runmageddon Kids jest propozycją sportowego wydarzenia dla dzieci w wieku 4-11 lat. To minimum 10 ekscytujących przeszkód ustawionych na około kilometrowej trasie, które pozwalają dziecku wybiegać się, wyskakać, a do tego pobudzają jego kreatywność w radzeniu sobie z niecodziennymi konstrukcjami. Na drodze małych uczestników rozłożone zostają: dywan z opon; konstrukcja z linami zwana „pajęczyną”, gdzie poczuć się mogą, jak muchy złapane w sieć pająka; idealna do wspinania się „góra piachu” i ścianka wspinaczkowa; sieć rybacka, pod którą dzieci uczą się czołgać; ściana z opon; tajemnicza „jama smoka” i skok na linie „Indiana”. Dzieci w Runmageddonie Kids startują w trzech kategoriach wiekowych, najmłodsi: 4-5 lat, nieco starsi: 6-8 i już prawie nastoletni: 9-11, dzięki czemu każda trasa jest lekko modyfikowana pod umiejętności ruchowe startujących.

Runmageddon Kids

Runmageddon Junior to prawdziwe wyzwanie dla energicznych i odważnych nastolatków. Dwa kilometry z 15 przeszkodami to prawdziwy test na siłę, charakter oraz niezapomniana zabawa. W formule dla młodzieży wystartować może każdy nastolatek, który ma już 12 lat i za poważny jest na Runmageddon Kids, a który nie skończył jeszcze 16 lat. Trasa dla Juniorów zaskakuje różnorodnością przeszkód wymagając od nich sprytu i determinacji. Z jednej strony bawią się przeszkodami z formuły Kids, a z drugiej stają przed wyzwaniem poradzenia sobie z konstrukcjami i utrudnieniami prosto z tras dla dorosłych.

Runmageddon Kids i Junior

Zapisy online na Runmageddon Kids i Junior potrwają do 11 kwietnia 2019 roku do godziny 15:00. Do udziału w biegu można zarejestrować się przez tę stronę. Po zakończeniu zapisów online będzie można też zakupić pakiet startowy w Biurze Zawodów, które dostępne będzie tuż przed i podczas eventu na terenie WTWK Partynice.

Źródło: informacja prasowa; fot. Bieganie Uskrzydla, podczas Zimowy Runmageddon, Modlin 2019 r.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Klapki dla sportowców przyspieszające regenerację? TEST OOFOS

OOFOS klapki regeneracyjne OOahh Sport Flex to produkt, który został stworzony dla wszystkich miłośników sportów potrzebujących szybciej się regenerować po wysiłku. Czy noszenie na stopach klapek może zapewnić taki efekt? Czy zalety przedstawiane przez markę OOFOS są faktycznie odczuwalne? (więcej…)