Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu
W kwietniu startuje Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu!

polecane

W kwietniu startuje Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu!

Kamil Nowak
21 marca, 2019
Aktualności

Dla najmłodszych to wspaniała okazja na prawdziwą niczym nieskrępowaną zabawę. Szansa na wyskakanie się, wybieganie, a do tego poznanie niebanalnych przeszkód. Dla starszych to sportowe wyzwanie, którego pokonanie daje tytuł i medal Runmageddończyka. Runmageddon Kids i Junior w dniach 13-14 kwietnia zawitają do Wrocławia i będą niebywałą okazją na przeżycie niesamowitej przygody.

Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu

Runmageddon Kids jest propozycją sportowego wydarzenia dla dzieci w wieku 4-11 lat. To minimum 10 ekscytujących przeszkód ustawionych na około kilometrowej trasie, które pozwalają dziecku wybiegać się, wyskakać, a do tego pobudzają jego kreatywność w radzeniu sobie z niecodziennymi konstrukcjami. Na drodze małych uczestników rozłożone zostają: dywan z opon; konstrukcja z linami zwana „pajęczyną”, gdzie poczuć się mogą, jak muchy złapane w sieć pająka; idealna do wspinania się „góra piachu” i ścianka wspinaczkowa; sieć rybacka, pod którą dzieci uczą się czołgać; ściana z opon; tajemnicza „jama smoka” i skok na linie „Indiana”. Dzieci w Runmageddonie Kids startują w trzech kategoriach wiekowych, najmłodsi: 4-5 lat, nieco starsi: 6-8 i już prawie nastoletni: 9-11, dzięki czemu każda trasa jest lekko modyfikowana pod umiejętności ruchowe startujących.

Runmageddon Kids

Runmageddon Junior to prawdziwe wyzwanie dla energicznych i odważnych nastolatków. Dwa kilometry z 15 przeszkodami to prawdziwy test na siłę, charakter oraz niezapomniana zabawa. W formule dla młodzieży wystartować może każdy nastolatek, który ma już 12 lat i za poważny jest na Runmageddon Kids, a który nie skończył jeszcze 16 lat. Trasa dla Juniorów zaskakuje różnorodnością przeszkód wymagając od nich sprytu i determinacji. Z jednej strony bawią się przeszkodami z formuły Kids, a z drugiej stają przed wyzwaniem poradzenia sobie z konstrukcjami i utrudnieniami prosto z tras dla dorosłych.

Runmageddon Kids i Junior

Zapisy online na Runmageddon Kids i Junior potrwają do 11 kwietnia 2019 roku do godziny 15:00. Do udziału w biegu można zarejestrować się przez tę stronę. Po zakończeniu zapisów online będzie można też zakupić pakiet startowy w Biurze Zawodów, które dostępne będzie tuż przed i podczas eventu na terenie WTWK Partynice.

Źródło: informacja prasowa; fot. Bieganie Uskrzydla, podczas Zimowy Runmageddon, Modlin 2019 r.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie a alergia. 19 wskazówek o tym, jak wytrwać

Alergia to nieprawidłowa reakcja organizmu na niegroźny zazwyczaj czynnik. Przygotowałem 19 porad o tym, jak wytrwać z tym niewidzialnym wrogiem i się nie poddawać podczas biegania. Co warto wiedzieć, aby cieszyć się sportem w okresie kwitnienia roślin, drzew czy krzewów? (więcej…)