Runmageddon Gliwice zbliża się! [WEEKEND 6-7 LIPCA]
Runmageddon Gliwice zbliża się! [WEEKEND 6-7 LIPCA]

polecane

Runmageddon Gliwice zbliża się! [WEEKEND 6-7 LIPCA]

Tomasz Wołoćko
3 lipca, 2019
Aktualności

Runmageddon Gliwice powoli zamieniają się w prawdziwy raj biegowy! A to wszystko za sprawą zbliżających się wyścigów z przeszkodami, które odbędą się już w nadchodzący weekend. 6 i 7 lipca śmiałkowie z całej Polski sprawdzą swoją siłę i charakter pokonując trasy naszpikowane przeróżnymi przeszkodami.

Runmageddon Gliwice zbliża się! [WEEKEND 6-7 LIPCA]

Jako pierwsi szlaki trasy przetrą zawodnicy serii Elite formuły Rekrut – jest to seria dedykowana profesjonalnym biegaczom ocr-owym, którzy swoje zmagania rozpoczną o 8:25. W godzinach od 9:00 do 15:30, co 15 minut startować będą fale Open czyli osoby, które udział w Runmageddon Gliwice traktują jak dobrą zabawę i sprawdzenie siebie. W międzyczasie rozpoczną się zmagania dzieci w formule KIDS, które potrwają od 10:00 do 13:40. Juniorzy natomiast staną na starcie o godzinie 16:00 i 16:15. W drugim dniu eventu wystartują zawodnicy zapisani na formułę Intro, ich zmagania na trasie rozpoczną się o 9:00. Organizator oraz Miasto Gliwice zapraszają także w niedziele na nową formułę FAMILY, w której cała rodzina może poznać smak sportowej zabawy i wspólnie pokonać dwukilometrową trasę z piętnastoma przeszkodami!

Podczas weekendu z Runmageddonem na młodych bohaterów czekać będzie specjalna strefa KIDS, gdzie posmakują słodkości marki Wawel oraz będą mogli wziąć udział w fantastycznych animacjach przygotowanych przez markę Kubuś. Dla tych odrobinę starszych Runmageddończyków oraz ich kibiców partnerzy ekstremalnego biegu z przeszkodami także przygotowali szereg atrakcji. Salomon zaoferuje uczestnikom możliwość przetestowania ich obuwia podczas biegu, Melvit poczęstuje startujących pysznymi i lekkimi smakołykami. Dzięki firmie Canon na miejscu będzie można wydrukować zdjęcia z ścianki na mecie, a Pitbull West Coast zaprosi na zakupy do sklepu odzieżowego. Natomiast Fundacja DKMS przy swoim stoisku umożliwi dokonanie rejestracji do bazy dawców szpiku. Dodatkowo, każdy uczestnik będzie mógł spersonalizować swoją koszulkę w specjalnym punkcie nadruku. Na zmęczonych Finisherów, czyli tych którym udało się przebiec linię mety oraz kibiców, czekać będzie Strefa Chillout od Leszka Free.

Runmageddon Gliwice 2019

W Runmageddon Gliwice pobiegnie pani Aleksandra Raczyńska, 81-letnia zawodniczka, której niestraszne błoto, woda czy piasek. Uczestnictwo w Runmageddonie PowerBabci, jak sama o sobie mówi, to idealny przykład na to, że ograniczenia istnieją tylko w głowach, a wiek nie jest przeszkodą w realizacji swoich pasji. Pani Aleksandra po raz trzeci przebiegnie Runmageddon w formule Intro pokazując tym samym wszystkim, którzy szukają wymówek, że gdy tylko się chce to się da!

Runmageddon Arena Gliwice startuje już w weekend, dlatego warto jak najszybciej wpisać tę datę w kalendarz. Zapisy online do udziału w wydarzeniu dostępne są do PIĄTKU do godziny 10:00. Osoby, które spóźnią się z internetowym zapisem, będą mogły zakupić pakiet startowy w trakcie eventu. Więcej informacji: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019.

Źródło: informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Balance czyli inteligentna waga – recenzja

Polar Balance to pierwsza inteligentna waga firmy Polar, która ma ułatwić kontrolę masy ciała i skutecznie pomagać utrzymywać ją na wymarzonym poziomie. Ponieważ waga niejako dołącza do segmentu, który jest już bardzo mocno nasycony, mamy co do niej duże oczekiwania. Przedstawiamy Wam test inteligentnej wagi Polar Balance. (więcej…)