Runmageddon Gliwice zbliża się! [WEEKEND 6-7 LIPCA]
Runmageddon Gliwice zbliża się! [WEEKEND 6-7 LIPCA]

polecane

Runmageddon Gliwice zbliża się! [WEEKEND 6-7 LIPCA]

Tomasz Wołoćko
3 lipca, 2019
Aktualności

Runmageddon Gliwice powoli zamieniają się w prawdziwy raj biegowy! A to wszystko za sprawą zbliżających się wyścigów z przeszkodami, które odbędą się już w nadchodzący weekend. 6 i 7 lipca śmiałkowie z całej Polski sprawdzą swoją siłę i charakter pokonując trasy naszpikowane przeróżnymi przeszkodami.

Runmageddon Gliwice zbliża się! [WEEKEND 6-7 LIPCA]

Jako pierwsi szlaki trasy przetrą zawodnicy serii Elite formuły Rekrut – jest to seria dedykowana profesjonalnym biegaczom ocr-owym, którzy swoje zmagania rozpoczną o 8:25. W godzinach od 9:00 do 15:30, co 15 minut startować będą fale Open czyli osoby, które udział w Runmageddon Gliwice traktują jak dobrą zabawę i sprawdzenie siebie. W międzyczasie rozpoczną się zmagania dzieci w formule KIDS, które potrwają od 10:00 do 13:40. Juniorzy natomiast staną na starcie o godzinie 16:00 i 16:15. W drugim dniu eventu wystartują zawodnicy zapisani na formułę Intro, ich zmagania na trasie rozpoczną się o 9:00. Organizator oraz Miasto Gliwice zapraszają także w niedziele na nową formułę FAMILY, w której cała rodzina może poznać smak sportowej zabawy i wspólnie pokonać dwukilometrową trasę z piętnastoma przeszkodami!

Podczas weekendu z Runmageddonem na młodych bohaterów czekać będzie specjalna strefa KIDS, gdzie posmakują słodkości marki Wawel oraz będą mogli wziąć udział w fantastycznych animacjach przygotowanych przez markę Kubuś. Dla tych odrobinę starszych Runmageddończyków oraz ich kibiców partnerzy ekstremalnego biegu z przeszkodami także przygotowali szereg atrakcji. Salomon zaoferuje uczestnikom możliwość przetestowania ich obuwia podczas biegu, Melvit poczęstuje startujących pysznymi i lekkimi smakołykami. Dzięki firmie Canon na miejscu będzie można wydrukować zdjęcia z ścianki na mecie, a Pitbull West Coast zaprosi na zakupy do sklepu odzieżowego. Natomiast Fundacja DKMS przy swoim stoisku umożliwi dokonanie rejestracji do bazy dawców szpiku. Dodatkowo, każdy uczestnik będzie mógł spersonalizować swoją koszulkę w specjalnym punkcie nadruku. Na zmęczonych Finisherów, czyli tych którym udało się przebiec linię mety oraz kibiców, czekać będzie Strefa Chillout od Leszka Free.

Runmageddon Gliwice 2019

W Runmageddon Gliwice pobiegnie pani Aleksandra Raczyńska, 81-letnia zawodniczka, której niestraszne błoto, woda czy piasek. Uczestnictwo w Runmageddonie PowerBabci, jak sama o sobie mówi, to idealny przykład na to, że ograniczenia istnieją tylko w głowach, a wiek nie jest przeszkodą w realizacji swoich pasji. Pani Aleksandra po raz trzeci przebiegnie Runmageddon w formule Intro pokazując tym samym wszystkim, którzy szukają wymówek, że gdy tylko się chce to się da!

Runmageddon Arena Gliwice startuje już w weekend, dlatego warto jak najszybciej wpisać tę datę w kalendarz. Zapisy online do udziału w wydarzeniu dostępne są do PIĄTKU do godziny 10:00. Osoby, które spóźnią się z internetowym zapisem, będą mogły zakupić pakiet startowy w trakcie eventu. Więcej informacji: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019.

Źródło: informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak szybko organizm wraca do formy po COVID-19?

COVID-19 uderzył we mnie i moją rodzinę niespodziewanie. Delikatne kłucie w gardle, lekki ból stawów i osłabienie były dla mnie sygnałem przeziębienia. Przeziębienia, z którym miałem styczność setki razy. Diagnoza, którą usłyszałem u lekarza, powaliła mnie na kolana. Usłyszałem, że mam dodatni wynik testu na COVID-19. Było to zaledwie kilka dni po tym, gdy na świat przyszedł mój syn. Jednak nie o rodzinie, lecz o sportowej stronie będzie poniższy materiał. O tym, jak szybko mój organizm wrócił do formy. Jak w domowych warunkach co tydzień sprawdzałem, czy moja forma rośnie. Jak motywowałem się do treningu. (więcej…)