Royal Runners Club, czyli treningi biegowe
Royal Runners Club – wyjątkowy projekt na biegowej mapie stolicy

polecane

Royal Runners Club – wyjątkowy projekt na biegowej mapie stolicy

Kamil Nowak
6 kwietnia, 2019
Aktualności

7 kwietnia 2019 r. rusza wyjątkowy projekt na biegowej mapie stolicy – Royal Runners Club. Współtworzą go New Balance i Muzeum Łazienki Królewskie łączące biegową pasję z wyjątkową przestrzenią w samym sercu stolicy.

Royal Runners Club, czyli treningi biegowe

Łazienki mają przeszłość sportową bowiem w 1928 roku na ich terenie pracował, mieszkał i trenował Janusz Kusociński, pierwszy polski złoty medalista olimpijski w męskich konkurencjach. Warto dodać, że w Łazienkach znajduje się trasa Kusocińskiego, która zaczyna się przy pomniku Jana III Sobieskiego a kończy przy Kartuszu Herbowym Stanisława Augusta.

Podczas biegowych spotkań uczestnicy będą mogli wraz z trenerami New Balance oraz biegającymi przewodnikami, pokonywać zróżnicowane trasy i realizować zaplanowany cykle treningowe, dodatkowo odkrywając Łazienki. Formuła treningów ma charakter otwarty, a więc każdy bez względu na poziom wytrenowania może realizować tu swoje biegowe cele. Wszystkich chętnych zapraszamy w każdą niedzielę na godz. 9:00. Zbiórka na tarasie Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich.

O sportową jakość i dobrą atmosferę zadbają m.in Bartek Olszewski, Kasia Gorlo, Łukasz Jóźwiak, Paweł Olszewski, Wojciech Kopeć oraz Piotr Cypryański.

Facebookowy profil Royal Runners Club dostępny jest pod tym adresem.

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak biegać poprawnie? Technika biegu bez tajemnic

Jak biegać poprawnie? Jak układać sylwetkę, aby nie marnować własnej energii, biegać efektywnie i nie doznać kontuzji? Na co zwracać uwagę, gdy chcemy stać się lepszymi biegaczami? Zawiłości związane z prawidłową techniką biegu wyjaśnia Sylwia Ejdys-Tomaszewska. (więcej…)