RESO Suwałki Półmaraton 2022
RESO Suwałki Półmaraton. Czerwony dywan, błysk fleszy i brawa publiczności

polecane

RESO Suwałki Półmaraton. Czerwony dywan, błysk fleszy i brawa publiczności

Tomasz Wołoćko
maj 8, 2022
Biegi

Czerwony dywan, świetlne iluminacje, błysk fleszy i brawa publiczności. Tak właśnie wygląda finisz głównego biegu RESO Suwałki Półmaraton. Uczestnicy poprzednich edycji zgodnie przyznają, że ten bieg ma „klimat nie do podrobienia”.

RESO Suwałki Półmaraton 2022

W daniach 1-3 lipca odbędzie się RESO Suwałki Półmaraton, czyli mini festiwal biegów. Bieg na Piątkę, czyli na dystansie 5 km to doskonała okazja do zadebiutowania w biegach ulicznych. Szczególnie, że bieg organizowany w Pogodnych Suwałkach ma niepowtarzalny finisz, który na długo zapada w pamięci każdego biegacza.

RESO Suwałki Półmaraton to wyjątkowy bieg rozgrywany w warunkach wieczornych na dystansie półmaratonu i z prawdopodobnie najlepszym finiszem w Polsce. Za klimatem tego wydarzenia stoją biegacze – zarówno ci początkujący, jak i doświadczeni zawodnicy, prawdziwi pasjonaci i inspiratorzy – po prostu ambasadorzy biegania. Czy kiedykolwiek braliście udział w biegu, w którym ostatnie metry pokonuje się prawdziwie hollywoodzkim stylu? Takie doświadczenia są bezcenne, o czym zresztą przekonacie się już niebawem!

Od 1 maja cena za udział w półmaratonie z koszulką startową w pakiecie to 139 zł. Udział w biegu, bez koszulki, to koszt 89 zł. Wskazane ceny obowiązują do 31 maja 2022 r. Później koszt udziału w półmaratonie wzrośnie – 149 zł (udział + koszulka techniczna) lub 99 zł za udział w biegu. Po co płacić więcej, skoro można płacić… mniej! Skorzystaj z niższej opłaty startowej, zarejestruj się przed 31 maja i opłać swój start.

RESO Suwałki Półmaraton 2022

Koszulka prezentuje się rewelacyjnie! Jedyna, niepowtarzalna, wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły koszulka marki AdRunaLine już niebawem trafi w ręcę #Biegunów, którzy w dniach 1-3 lipca postanowią wspólnie rozbiegać Pogodne Suwałki. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie będziecie ją nosić – współrzędne geograficzne, które znalazły się nad kompasem będą przypominać Wam, że warto tu dobiec!

W tym roku w rozszerzonych pakietach startowych organizator zapewnia naprawdę dobrą koszulkę techniczną. Gładki materiał bardziej przypomina delikatną bawełnę niż tkaninę syntetyczną. Świetnie transportuje wilgoć zapewniając maksymalny komfort użytkowania zarówno podczas treningów, jak i startów. I co ważne – nie powoduje podrażnień!

W daniach 1-3 lipca odbędzie się mini festiwal biegów, czyli:

  • RESO Suwałki Półmaraton (RESO SUWAŁKI Half Marathon) – 2 lipca
  • Bieg na Piątkę (5 km) – 1 lipca
  • Bieg na Wyspę (bieg śniadaniowy) – 3 lipca
  • Biegi Pełne Energii (biegi dla dzieci i młodzieży) – zapisy wkrótce

Źródło: tekst oprac. na podstawie: https://resosuwalkibieg.pl/regulamin-reso-suwalki-polmaraton/ i https://resosuwalkibieg.pl/2022/04/04/przemyslaw-dabrowski-ambasadorem-reso-suwalki-polmaraton/ fot. organizator / strona organizatora https://resosuwalkibieg.pl/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Długie wybieganie – o czym nie wolno zapomnieć? Co zabrać ze sobą?

Długie wybieganie powinno stanowić nieodłączny element treningu każdego sportowca. Regularne wplatanie takich sesji może przynieść biegaczowi wiele wymiernych korzyści. Jednak, aby tak się stało należy umiejętnie przygotować się do tego wysiłku. Jak się ubrać i co warto spakować do plecaka na długą wycieczkę biegową? (więcej…)