RESO Suwałki Półmaraton 2022
RESO Suwałki Półmaraton. Czerwony dywan, błysk fleszy i brawa publiczności

polecane

RESO Suwałki Półmaraton. Czerwony dywan, błysk fleszy i brawa publiczności

Tomasz Wołoćko
8 maja, 2022
Biegi

Czerwony dywan, świetlne iluminacje, błysk fleszy i brawa publiczności. Tak właśnie wygląda finisz głównego biegu RESO Suwałki Półmaraton. Uczestnicy poprzednich edycji zgodnie przyznają, że ten bieg ma „klimat nie do podrobienia”.

RESO Suwałki Półmaraton 2022

W daniach 1-3 lipca odbędzie się RESO Suwałki Półmaraton, czyli mini festiwal biegów. Bieg na Piątkę, czyli na dystansie 5 km to doskonała okazja do zadebiutowania w biegach ulicznych. Szczególnie, że bieg organizowany w Pogodnych Suwałkach ma niepowtarzalny finisz, który na długo zapada w pamięci każdego biegacza.

RESO Suwałki Półmaraton to wyjątkowy bieg rozgrywany w warunkach wieczornych na dystansie półmaratonu i z prawdopodobnie najlepszym finiszem w Polsce. Za klimatem tego wydarzenia stoją biegacze – zarówno ci początkujący, jak i doświadczeni zawodnicy, prawdziwi pasjonaci i inspiratorzy – po prostu ambasadorzy biegania. Czy kiedykolwiek braliście udział w biegu, w którym ostatnie metry pokonuje się prawdziwie hollywoodzkim stylu? Takie doświadczenia są bezcenne, o czym zresztą przekonacie się już niebawem!

Od 1 maja cena za udział w półmaratonie z koszulką startową w pakiecie to 139 zł. Udział w biegu, bez koszulki, to koszt 89 zł. Wskazane ceny obowiązują do 31 maja 2022 r. Później koszt udziału w półmaratonie wzrośnie – 149 zł (udział + koszulka techniczna) lub 99 zł za udział w biegu. Po co płacić więcej, skoro można płacić… mniej! Skorzystaj z niższej opłaty startowej, zarejestruj się przed 31 maja i opłać swój start.

RESO Suwałki Półmaraton 2022

Koszulka prezentuje się rewelacyjnie! Jedyna, niepowtarzalna, wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły koszulka marki AdRunaLine już niebawem trafi w ręcę #Biegunów, którzy w dniach 1-3 lipca postanowią wspólnie rozbiegać Pogodne Suwałki. Niezależnie od tego, w jakim miejscu na świecie będziecie ją nosić – współrzędne geograficzne, które znalazły się nad kompasem będą przypominać Wam, że warto tu dobiec!

W tym roku w rozszerzonych pakietach startowych organizator zapewnia naprawdę dobrą koszulkę techniczną. Gładki materiał bardziej przypomina delikatną bawełnę niż tkaninę syntetyczną. Świetnie transportuje wilgoć zapewniając maksymalny komfort użytkowania zarówno podczas treningów, jak i startów. I co ważne – nie powoduje podrażnień!

W daniach 1-3 lipca odbędzie się mini festiwal biegów, czyli:

  • RESO Suwałki Półmaraton (RESO SUWAŁKI Half Marathon) – 2 lipca
  • Bieg na Piątkę (5 km) – 1 lipca
  • Bieg na Wyspę (bieg śniadaniowy) – 3 lipca
  • Biegi Pełne Energii (biegi dla dzieci i młodzieży) – zapisy wkrótce

Źródło: tekst oprac. na podstawie: https://resosuwalkibieg.pl/regulamin-reso-suwalki-polmaraton/ i https://resosuwalkibieg.pl/2022/04/04/przemyslaw-dabrowski-ambasadorem-reso-suwalki-polmaraton/ fot. organizator / strona organizatora https://resosuwalkibieg.pl/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

„Babskie Góry”, czyli jak zakochać się w górach – recenzja książki

Miłość do gór przychodzi nagle, tuż po kilku pierwszych zapoznawczych wyprawach. Zbudowana w ten sposób relacja jest silna, przepełniona emocjami, ale potrafi być też burzliwa i nieprzewidywalna. Jak bardzo? To wszystko zależy od sytuacji. Najważniejsze, że wspomniana więź potrafi złączyć na lata. Natalia Tomasiak, w swojej najnowszej książce - "Babskie" góry. Kobiecy sposób na trekking, bieganie, skitury oraz rower - opowiada o pasji do podróży w malownicze zakątki świata. (więcej…)