transmisja PZU Półmaraton Warszawski 2019
PZU Półmaraton Warszawski 2019 – na żywo TRANSMISJA

polecane

PZU Półmaraton Warszawski 2019 – na żywo TRANSMISJA

Kamil Nowak
31 marca, 2019
Biegi

Śledź transmisję z 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego! Przeżywaj z nami dreszczyk emocji, posłuchaj komentarzy ekspertów i kibicuj rodzinie oraz przyjaciołom, którzy stawiają czoła trudnościom dystansu 21,0975 km. Gdzie szukać linków do transmisji?

transmisja PZU Półmaraton Warszawski 2019

Nadawanie audycji dotyczącej dzisiejszego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 9:45, transmisja zaś będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich pod poniższym linkiem do serwisu YouTube:

Warto śledzić transmisję szczególnie w tych wyjątkowych momentach:
🎦 9:57 Start zawodników na wózkach z napędem ręcznym;
🎦 10:00 Start 14. PZU Półmaraton Warszawski 2019;
🎦 ok. 11:00 Finisz pierwszego mężczyzny;
🎦 ok. 11:05 Finisz pierwszej kobiety;
🎦 ok. 11:50 na mecie melduje się 100 000 finisher w historii półmaratonu;
🎦 12:00 Dekoracja zwycięzców – klasyfikacja generalna;
🎦 12:30 Dekoracje zwycięzców w klasyfikacjach: wózków, blogerów, wiekowych, drużynowych, FMW runners ,Dekoracja PZU Sport Team;
🎦 13:30 Przywitanie ostatniego zawodnika na mecie;
🎦 14:00 Zakończenie imprezy.

Transmisja online z 14. PZU Półmaraton Warszawski prowadzona jest dzięki dziewięciu kamerom, w tym pięciu na trasie biegu oraz latającemu dronowi, który porusza się nad miasteczkiem biegaczy zlokalizowanym u stóp warszawskiego Starego Miasta. Organizator zapowiada, że będzie śledzić wszystkie kroki biegaczy, od startu do mety. Relacja z dzisiejszego wydarzenia to także interaktywna zabawa, bowiem zachęca się wszystkich do komentowania udostępnionej transmisji – najciekawsze komentarze i zdjęcia zamieszczone na Facebooku pod hasztagiem #pzupolmaratonwarszawski zostaną pokazane w transmisji online i na dwóch telebimach w miasteczku imprezy.

14. PZU Półmaraton Warszawski zmobilizował około 13 tysięcy osób z 64 różnych krajów, bowiem aż tylu zapaleńców biegania pojawi się na starcie tej wyjątkowej sportowej imprezy. Wśród nich znajdują się nie tylko tłumy miłośników rekreacyjnego biegania, ale też niezwykle utalentowani zawodowcy. Najlepsi z nich to Kenijczycy Peter Cheruyot Kirui oraz Gilbert Masai, którzy posiadają „życiówki” lepsze od dotychczasowego rekordu Półmaratonu Warszawskiego, który wynosi 1:00:48. Polaków w elicie biegu będą reprezentować Wojciech Kopeć i Kamil Karbowniak. Ten drugi jest mistrzem Polski w biegu na 10 kilometrów, w kategorii do lat 23. Nie brakuje także bardzo dobrze biegających kobiet. O końcowe zwycięstwo wydaje się, że powalczą pochodzące z Kenii Naomi Jebet (1:08:19), Naomi Vaati (1:10:17) i Gladys Jeptepkeny Kipkoech (1:10:13). Muszą jednak uważać na osiągającą świetne rezultaty Etiopkę Ganet Gashie Beyene. Tak mocna obsada wynika z faktu, że w tym roku po raz pierwszy stołeczny półmaraton otrzymał odznakę Silver Label IAAF. To zaszczyt, ale jednocześnie zobowiązanie do stałego podnoszenia organizacyjnego poziomu imprezy.

Bezpośredni link do serwisu YouTube, gdzie prowadzona jest relacja online: https://www.youtube.com/watch?v=zFMU8gz03gg

Jakie utrudnienia w ruchu czekają mieszkańców Warszawy? Informator drogowy dostępny jest na stronie 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego (http://pzupolmaratonwarszawski.com) oraz w naszym dziale pod tym linkiem.

Źródło:  oprac. na podstawie informacji prasowych; fot. screeny z https://www.youtube.com/watch?v=zFMU8gz03gg

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kurtka do biegania, która chroni przed wiatrem i deszczem? [TEST]

Kurtka do biegania, która ochroni ciało przed złośliwą pogodą będzie jednym z ważniejszych zakupów dla miłośnika aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dlaczego więc warto poszukiwać kurtki łączącej w sobie cechy nieprzemakalności, przewiewności, lekkości i znośnej ceny? (więcej…)