Kolekcja odzieży Under Urmour
Przygotuj swoją sylwetkę na lato. Kolekcja odzieży Under Urmour

polecane

Przygotuj swoją sylwetkę na lato. Kolekcja odzieży Under Urmour

Jerzy Stawiński
25 maja, 2020
Aktualności

Obowiązujący dotychczas zakaz wychodzenia z domu w wielu przypadkach odbił się na naszej kondycji fizycznej. Dużo prościej było udać się na spacer do kuchni, po słodką przegryzkę, niż głowić się czym zastąpić hantle z siłowni, mając do dyspozycji tylko przedmioty domowego użytku.

Kolekcja odzieży Under Urmour

Powoli wracamy do znanej nam rzeczywistości, co wiążę się również z możliwością uprawiania sportów na zewnątrz. Marka Under Urmour wychodzi naprzeciw tym, którym trudno się zmobilizować do ćwiczeń.

Under Armour, aby zwiększyć wydolność organizmu, proponuje nową technologię UA RUSH Seamless zastosowaną w odzieży sportowej. Ten materiał funkcyjny, wzbogacony minerałami, odzyskuje energię ciała podczas ruchu i kieruje ku mięśniom. Jak to działa? 13 minerów zostało zmielonych w proszek i wprasowanych we włókna. Podczas ćwiczeń, zastosowana technologia absorbuje energię cieplną ciała, zamienia ją w energię podczerwoną i oddaje z powrotem do tkanek i mięśni. Efekt? Poziom wytrzymałości i siły podczas ćwiczeń wzrasta.
Materiały UA RUSH Seamless łączą różnorodne włókna wysokiej jakości utkane w sposób, który pozwala tworzyć odzież funkcyjną z mniejszą ilością szwów. Taka konstrukcja zapewnia dopasowany fason i jest bezkonkurencyjna w oddychalności i wentylacji.

Kolekcja odzieży Under Urmour

Marka Under Armour przygotowała coś szczególnego również dla biegaczy. Nowy model UA HOVR Machina, czyli jeden z najszybszych butów biegowych 2020 roku. Tym, co zapewnia ich wyjątkową szybkość, jest wbudowana w podeszwę płytka napędowa Pebax. Za sprężystą amortyzację odpowiedzialna jest natomiast podeszwa środkowa UA HOVR. Jednakowa amortyzacja, którą zapewniają buty podczas całego biegu, daje poczucie unoszenia się nad ziemią. Technologia Energy Web pochłania wstrząsy i zwraca więcej energii, gwarantując doskonałe odbicie.

Kolekcja odzieży Under Urmour

Buty do biegania pozwalają na bezprzewodowe połączenie z aplikacją mobilną, która monitoruje trening podczas jego wykonywania i daje wskazówki w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, na bieżąco poprawiamy jakość i skuteczność treningu. Personalizowana funkcja analizy postawy biegowej pozwoli każdemu biegaczowi upewnić się, że ich technika nie słabnie w połowie dystansu, dzięki odbieranym na bieżąco wskazówkom. Funkcja ta pozwoli na redukcję ryzyka kontuzji i pomoże poprawiać wyniki. Już po zakończonym biegu, użytkownicy mogą analizować nawet swój kąt nachylenia stopy przy uderzeniu o ziemię oraz czas kontaktu z podłożem.

Źródło: zdjęcia i tekst informacja prasowa; Under Armour

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

W jaki sposób zegarek Apple Watch mierzy tętno?

Apple Watch umożliwia nadgarstkowy pomiar tętna. Dzięki tej funkcji użytkownik smart zegarka otrzymuje dostęp do wartościowych parametrów w trakcie treningu, ale również dnia codziennego. Czego warto się dowiedzieć o module mierzącym tętno? Jak dokładny jest pomiar tętna w Apple Watch? (więcej…)