10. DOZ Maraton Łódź 2020 zapisy
Przed nami 10. DOZ Maraton Łódź 2020! [ZAPISY]

polecane

Przed nami 10. DOZ Maraton Łódź 2020! [ZAPISY]

Jerzy Stawiński
6 listopada, 2019
Biegi

W dniach 17-19 kwietnia 2020 roku odbędzie się wielkie święto biegaczy przy okazji 10. edycji DOZ Maraton Łódź! Organizatorzy jubileuszowego biegu zapowiadają, że trasa będzie bardzo szybka i ciekawa, ponieważ zawodnicy będą mieli w zasięgu wzroku najciekawsze miejsca wciąż zmieniającej się i piękniejącej Łodzi.

10. DOZ Maraton Łódź 2020 zapisy

10. DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2020 roku. Organizatorzy spodziewają się, że we wszystkich biegach weźmie udział około 10 tys. uczestników! Trasa ma być szybka i ciekawa. Meta jak co roku usytuowana będzie w Atlas Arenie, gdzie finisz zawsze jest tak wspaniałym i niepowtarzalnym przeżyciem. Jubileuszowa edycja, to dużo niespodzianek.

DOZ Maraton Łódź w nowej odsłonie? Dla tych, którzy jeszcze nie czują się na siłach, aby pokonać królewski dystans, a 10 km to trochę za mało, mogą zmierzyć się z dystansem półmaratonu w dwuosobowej sztafecie. Zawodnicy startujący w 2 osobowej drużynie Half&Half Maraton oprócz sklasyfikowania w sztafecie, mogą rywalizować o zwycięstwo indywidualne na dystansie półmaratońskim.

Organizatorzy zapraszają na wspólne treningi, przygotowujące do kwietniowego eventu. Bezpłatne zajęcia DOZ Drużyny odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele, w Parku na Zdrowiu.

W 2019 roku wygrał Etopczyk Getaye uzyskując wynik na mecie 2:14,39. Wyprzedził Andrzeja Rogiewicza oraz Ukraińca Yurija Rusyuka. Zwyciężczyni DOZ Maratonu Łódź 2019 Dominika Stelmach przekroczyła linię mety po 2:39,11 s. Pokonała Biwott Gladys Jepkurui oraz Katarzynę Pobłocką. Atrakcją DOZ Maratonu Łódź była rywalizacja dwóch sztafet: Olimpijczycy zimowi vs Olimpijczycy letni. Lepsi okazali się ci pierwsi, którzy w ogólnych rozrachunku zajęli 20. miejsce (03:16:09 s.). Olimpijczycy letni uplasowali się na 23. lokacie (03:21,14s.). Najlepsza z 6-osobowych drużyn okazała się ekipa Kalenji by Decathlon (02:33,58s.).

Opublikowany przez DOZ Maraton Łódź Sobota, 21 września 2019

Wszystkie szczegóły znajdziecie na nowej stronie DOZ Maraton Łódź w regulaminach poszczególnych biegów.

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: https://lodzmaraton.pl/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Pacer i Polar Pacer Pro – czym się różnią?

Polar Pacer i Polar Pacer Pro – na pierwszy rzut oka różni je cena i małe, niekiedy niezauważalne różnice w designie. Czy decydując się na droższy z nich, otrzymamy wszystkie funkcje tańszego modelu? Kto moim zdaniem będzie zadowolony z posiadania zegarka Pacer, a kto z modelu Pacer Pro? Będzie także okazja do zakupu serii Pacer w niższej cenie! (więcej…)