Poznań Półmaraton 2019
Poznań Półmaraton 2019 – ostatnie dni niższej opłaty startowej

polecane

Poznań Półmaraton 2019 – ostatnie dni niższej opłaty startowej

Kamil Nowak
Luty 25, 2019
Biegi

Do 12. PKO Poznań Półmaratonu zarejestrowało się już ponad 6700 zawodników! Warto zaklepać miejsce także dla siebie, bowiem organizator ustanowił limit 12 tys. miejsc. Czy ktoś z Was chce pobiec w Poznaniu?

Poznań Półmaraton 2019

Zanim biegacze pozostawią swój ślad na poznańskich ulicach, a stolica Wielkopolski po raz kolejny zmieni się w miasto tętniące sportowymi emocjami, na zawodników czeka spora dawka interesujących wydarzeń. Wśród nich odbywające się w halach MTP targi Poznań Sport Expo, czyli totalne know-how o nowinkach, gadżetach czy ofertach polskich i zagranicznych imprez biegowych. Chętnych pasjonatów biegania zapraszamy także na inspirujące, tematyczne prelekcje prowadzone przez znanych i cenionych ekspertów. Po raz pierwszy na odcinku trasy półmaratonu zadebiutują także najmłodsi zawodnicy. 13 kwietnia na Placu Marka odbędzie się dziecięcy i młodzieżowy festiwal biegowy.

Jak co roku, pakiety startowe rosną w siłę i zapełniają się kolejnymi niespodziankami. Dzięki sponsorom w worku każdego biegacza znajdziemy upominki m.in. od: Browaru Fortuna Miłosław Bezalkoholowe IPA, naturalny energetyk od Veroni Active, a także dodające energii Choco Sticki od Terravity.

Poznań Półmaraton 2019

Do 28 lutego wszyscy zainteresowani 12. PKO Poznań Półmaratonem mogą skorzystać z niższej opłaty startowej w wysokości 90 złotych. Do 3 kwietnia każdy zarejestrowany już uczestnik może również zrezygnować z udziału w naszej imprezie i przepisać swój numer startowy na innego, nie posiadającego jeszcze numeru zawodnika.

12. PKO Poznań Półmaraton pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania startuje 14 kwietnia o godzinie 10:00.

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator  + otwieracza autorstwa Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Napój izotoniczny – jakie składniki i proporcje?

Aby przygotować napój izotoniczny, który zasili w energię nasze ciało potrzeba zarówno odpowiednich składników oraz wiedzy, jak to wszystko połączyć. Przy tej okazji skorzystamy z porady dietetyka Igora Dzierżanowskiego, który przedstawi prawidłowy skład napoju izotonicznego i podpowie z jakich składników go przygotować. (więcej…)