Poznań Maraton 2018 to także targi Sport Expo
Poznań Maraton 2018 to także targi Sport Expo [GODZINY OTWARCIA]

polecane

Poznań Maraton 2018 to także targi Sport Expo [GODZINY OTWARCIA]

Kamil Nowak
12 października, 2018
Aktualności

Już w najbliższą niedzielę (14 października) startuje 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. To niezwykłe wydarzenie przyciągnie do Stolicy Wielkopolski blisko 5000 zawodników z 40 krajów. Jak co roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich organizowane będą także targi Sport Expo. W tym czasie wielu producentów i dystrybutorów prezentować będzie odzież sportową, buty, elektronikę i akcesoria biegowe.

Poznań Maraton 2018 targi Sport Expo

19. PKO Poznań Maraton startuje w niedzielę o godzinie 9:00. Zawodnicy wyruszają z ul. Grunwaldzkiej, mają do przebycia dystans 42 kilometrów i 195 metrów w kierunku mety zlokalizowanej na Placu Marka (teren Międzynarodowych Targów Poznańskich). Zaś w dniach 12-14 października na MTP odbędzie się kolejna edycja targów Poznań Sport Expo. Jest to impreza całkowicie poświęcona miłośnikom sportów biegowych i wszystkim tym, którzy lubią aktywne formy spędzania czasu.

Poznań Maraton 2018 targi Sport Expo

Tradycyjnie ekspozycję tworzą producenci i dystrybutorzy produktów kierowanych do sportowców. W czasie trwania targów będzie można spotkać się z licznymi przedstawicielami firm i zasięgnąć języka, jaki produkt wybrać, co kupić i dlaczego warto skusić się na ten, a nie inny asortyment. W poprzednim roku licznie wystawili się producenci elektroniki – od inteligentnych wag, przez zegarki GPS, opaski fitness czy miksery i blendery. Byli także obecni w sporej liczbie producenci odzieży sportowej, którzy prezentowali najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima, a więc można było zapoznać się z najnowszymi trendami w odzieży.

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
12.10.2018 – 10.00-20.00
13.10.2018 – 10.00-20.00
14.10.2018 – 7.00-16.00

Poznań Maraton 2018 targi Sport Expo

Z najważniejszych informacji dotyczących osób, które startują w 19. PKO Poznań Maraton, to wymagania regulaminowe dotyczące odbioru pakietu startowego i przejście procesu weryfikacji w Biurze Zawodów. Można tego dokonać 12 i 13 października, w godzinach od 10:00 do godziny 20:00. W dniu startu maratonu Biuro Zawodów jest zamknięte i nie ma możliwości przejścia weryfikacji.

Poznań Maraton 2018 targi Sport Expo

W najbliższą niedzielę startuje 19. PKO Poznań Maraton. Kiedy odebrać pakiet startowy?

Na 19. PKO Poznań Maraton 2018 można się jeszcze zgłosić, ale dokonać tego trzeba wyłącznie osobiście w Biurze Zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Niestety opłata startowa jest już wysoka, ponieważ wynosi aż 200 zł. Jednakże osoby, które chcą jeszcze wystartować mogą to zrobić! A wszelkie najświeższe informacje o tegorocznym maratonie publikujemy w specjalnym dziale portalu – link do materiałów z Poznań Maratonu.

Źródło: https://marathon.poznan.pl/targi-expo/ + materiały prasowe; fot. archiwum portalu 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Fitbit Inspire HR – 90 dni testów. Czy warto było?

Fitbit Inspire HR to przystępna cenowo opaska fitness, która śledzi to, co robimy na przestrzeni całego dnia. Czuwa nad naszym zdrowiem monitorując kroki, tętno, analizując sen czy zachęcając do większego ruchu, który wpływa korzystnie na samopoczucie użytkownika. Czy warto było poświęcić na test aż 90 dni? (więcej…)