Poznań Maraton 2018 to także targi Sport Expo
Poznań Maraton 2018 to także targi Sport Expo [GODZINY OTWARCIA]

polecane

Poznań Maraton 2018 to także targi Sport Expo [GODZINY OTWARCIA]

Kamil Nowak
12 października, 2018
Aktualności

Już w najbliższą niedzielę (14 października) startuje 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. To niezwykłe wydarzenie przyciągnie do Stolicy Wielkopolski blisko 5000 zawodników z 40 krajów. Jak co roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich organizowane będą także targi Sport Expo. W tym czasie wielu producentów i dystrybutorów prezentować będzie odzież sportową, buty, elektronikę i akcesoria biegowe.

Poznań Maraton 2018 targi Sport Expo

19. PKO Poznań Maraton startuje w niedzielę o godzinie 9:00. Zawodnicy wyruszają z ul. Grunwaldzkiej, mają do przebycia dystans 42 kilometrów i 195 metrów w kierunku mety zlokalizowanej na Placu Marka (teren Międzynarodowych Targów Poznańskich). Zaś w dniach 12-14 października na MTP odbędzie się kolejna edycja targów Poznań Sport Expo. Jest to impreza całkowicie poświęcona miłośnikom sportów biegowych i wszystkim tym, którzy lubią aktywne formy spędzania czasu.

Poznań Maraton 2018 targi Sport Expo

Tradycyjnie ekspozycję tworzą producenci i dystrybutorzy produktów kierowanych do sportowców. W czasie trwania targów będzie można spotkać się z licznymi przedstawicielami firm i zasięgnąć języka, jaki produkt wybrać, co kupić i dlaczego warto skusić się na ten, a nie inny asortyment. W poprzednim roku licznie wystawili się producenci elektroniki – od inteligentnych wag, przez zegarki GPS, opaski fitness czy miksery i blendery. Byli także obecni w sporej liczbie producenci odzieży sportowej, którzy prezentowali najnowsze kolekcje na sezon jesień-zima, a więc można było zapoznać się z najnowszymi trendami w odzieży.

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
12.10.2018 – 10.00-20.00
13.10.2018 – 10.00-20.00
14.10.2018 – 7.00-16.00

Poznań Maraton 2018 targi Sport Expo

Z najważniejszych informacji dotyczących osób, które startują w 19. PKO Poznań Maraton, to wymagania regulaminowe dotyczące odbioru pakietu startowego i przejście procesu weryfikacji w Biurze Zawodów. Można tego dokonać 12 i 13 października, w godzinach od 10:00 do godziny 20:00. W dniu startu maratonu Biuro Zawodów jest zamknięte i nie ma możliwości przejścia weryfikacji.

Poznań Maraton 2018 targi Sport Expo

W najbliższą niedzielę startuje 19. PKO Poznań Maraton. Kiedy odebrać pakiet startowy?

Na 19. PKO Poznań Maraton 2018 można się jeszcze zgłosić, ale dokonać tego trzeba wyłącznie osobiście w Biurze Zawodów na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Niestety opłata startowa jest już wysoka, ponieważ wynosi aż 200 zł. Jednakże osoby, które chcą jeszcze wystartować mogą to zrobić! A wszelkie najświeższe informacje o tegorocznym maratonie publikujemy w specjalnym dziale portalu – link do materiałów z Poznań Maratonu.

Źródło: https://marathon.poznan.pl/targi-expo/ + materiały prasowe; fot. archiwum portalu 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Słuchawki bezprzewodowe nauszne za mniej niż 150 zł dla osoby będącej w ciągłym ruchu?

Audictus Champion PRO testuję od kilkunastu tygodni. Jestem osobą niebywale aktywną fizycznie i wszędzie jest mnie pełno. Głównie biegam, bo to istotna część mojego życia, pasja, która napędza mnie do działania i daje wolność. Ponadto dużo czasu spędzam w pracy. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na słuchanie muzyki i podcastów. Cenię komfort użytkowania i jakość wykonania, szczególnie w przedmiotach, którymi się otaczam. Czy słuchawki bezprzewodowe nauszne za mniej niż 150 zł spełnią moje oczekiwania? Czy będę z nich zadowolony? (więcej…)