Poznań Maraton 2018. Ostatni dzień akcji „Happy week”

polecane

Poznań Maraton 2018. Ostatni dzień akcji „Happy week”

Kamil Nowak
lipiec 29, 2018
Aktualności

W niedzielę 29 lipca kończy się akcja „Happy week” organizowana przez Poznań Maraton 2018. W trakcie tygodniowej zabawy można było wygrać wiele cennych nagród. Dzisiaj trwa ostatni dzień tej elektryzującej kampanii promującej poznański maraton. Co można wygrać zapisując się w niedzielę na 19. edycję tego biegu?

Poznań Maraton 2018. Ostatni dzień akcji „Happy week” i piłkarskie nagrody od Lecha Poznań

„Happy week” to tydzień świetnej zabawy, podczas której można było wygrać niesamowite prezenty. Począwszy od noclegu w Hotelu Camping Malta, przez dodatkowe pakiety startowe na Poznań Maraton 2018, 14 zestawów chmielowego trunku od Browaru Fortuna, wakacyjne torby sportowe marki 4F, personalizację medalu od firmy Aerotechnika – Dynamika, słuchawki biegowe od PKO Banku Polskiego, a kończąc na dzisiejszej piłkarskiej niespodziance. Spośród wszystkich zapisanych i opłaconych w dniu dzisiejszym zgłoszeń wyłonione zostaną 3 osoby, które otrzymają koszulkę lub piłkę z autografami piłkarzy Lecha Poznań.

Nagrody zostały ufundowane przez Sponsorów i Partnerów tegorocznej edycji biegu: PKO Bank Polski, 4F, Browar Fortuna, Aerotechnika – Dynamika oraz KKS Lech.

Potrzebujesz planu treningowego pod maraton? Dwa warianty – jeden dla debiutantów, a drugi dla zaawansowanych – przygotował Paweł Grzonka z grupy biegowej Night Runners.

Na koniec jeszcze przypomnienie o zbliżającym się nieuchronnie terminie podwyższenia opłaty startowej. Od 1 sierpnia wymagana opłata do 19 edycji PKO Poznań Maratonu wyniesie już 150 zł. Obecnie jest to 120 zł, więc osoby chcące zaoszczędzić powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i opłacić swój udział jeszcze w lipcu.

Wszystkie najświeższe informacje o tegorocznym Poznań Maratonie 2018 publikujemy w specjalnej sekcji.

Autor: Kamil Nowak; oprac. na podstawie; fot. otwieracz Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Fitbit Blaze – sportowy smartwatch od Fitbit – recenzja

Poznajcie Fitbit Blaze czyli smartwatch, który zdecydowanie wykracza poza pewne kanony. Fitbit Blaze nie tylko policzy nasze kroki, spalone kalorie, tętno, dystans, liczbę pięter na które weszliśmy, ale wskaże idealną drogę do lepszej jakości życia. Jest to interesujący smartwatch, a o wszystkich jego plusach i minusach dowiesz się z naszego testu. Czym tak czaruje Fitbit?  (więcej…)