Poznań Maraton 2018. Ostatni dzień akcji „Happy week”

polecane

Poznań Maraton 2018. Ostatni dzień akcji „Happy week”

Kamil Nowak
29 lipca, 2018
Aktualności

W niedzielę 29 lipca kończy się akcja „Happy week” organizowana przez Poznań Maraton 2018. W trakcie tygodniowej zabawy można było wygrać wiele cennych nagród. Dzisiaj trwa ostatni dzień tej elektryzującej kampanii promującej poznański maraton. Co można wygrać zapisując się w niedzielę na 19. edycję tego biegu?

Poznań Maraton 2018. Ostatni dzień akcji „Happy week” i piłkarskie nagrody od Lecha Poznań

„Happy week” to tydzień świetnej zabawy, podczas której można było wygrać niesamowite prezenty. Począwszy od noclegu w Hotelu Camping Malta, przez dodatkowe pakiety startowe na Poznań Maraton 2018, 14 zestawów chmielowego trunku od Browaru Fortuna, wakacyjne torby sportowe marki 4F, personalizację medalu od firmy Aerotechnika – Dynamika, słuchawki biegowe od PKO Banku Polskiego, a kończąc na dzisiejszej piłkarskiej niespodziance. Spośród wszystkich zapisanych i opłaconych w dniu dzisiejszym zgłoszeń wyłonione zostaną 3 osoby, które otrzymają koszulkę lub piłkę z autografami piłkarzy Lecha Poznań.

Nagrody zostały ufundowane przez Sponsorów i Partnerów tegorocznej edycji biegu: PKO Bank Polski, 4F, Browar Fortuna, Aerotechnika – Dynamika oraz KKS Lech.

Potrzebujesz planu treningowego pod maraton? Dwa warianty – jeden dla debiutantów, a drugi dla zaawansowanych – przygotował Paweł Grzonka z grupy biegowej Night Runners.

Na koniec jeszcze przypomnienie o zbliżającym się nieuchronnie terminie podwyższenia opłaty startowej. Od 1 sierpnia wymagana opłata do 19 edycji PKO Poznań Maratonu wyniesie już 150 zł. Obecnie jest to 120 zł, więc osoby chcące zaoszczędzić powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i opłacić swój udział jeszcze w lipcu.

Wszystkie najświeższe informacje o tegorocznym Poznań Maratonie 2018 publikujemy w specjalnej sekcji.

Autor: Kamil Nowak; oprac. na podstawie; fot. otwieracz Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Panna Anna namawia do biegania w książce „Zakochaj się w bieganiu!”

Zdecydowałeś się zacząć biegać, ale nie wiesz jak to robić prawidłowo? A może biegasz już od pewnego czasu, wkręciłeś się w ten sport i myślisz o poprawie swoich wyników? Ba! Nawet o starcie w zawodach? Jakikolwiek powód był podstawą do powzięcia takiej decyzji, z pewnością masz różne wątpliwości i niezliczoną ilość pytań. Odpowiedzi na nie wszystkie udzieliła Panna Anna – znana blogerka, która wiedzą i doświadczeniem dzieli się w książce o wdzięcznym tytule „Zakochaj się w bieganiu!”. (więcej…)