Poznań Maraton 2018. Od dziś trwa „Happy week”

polecane

Poznań Maraton 2018. Od dziś trwa „Happy week”

Kamil Nowak
lipiec 23, 2018
Aktualności

Od 23 lipca przez najbliższy tydzień w Stolicy Wielkopolski trwać będzie „Happy week”, czyli zabawa, do udziału w której zapraszają Organizatorzy 19. PKO Poznań Maratonu. Już teraz można zdobyć nocleg w Hotelu Camping Malta w terminie z 13 na 14 października 2018 roku. Zobaczcie szczegóły.

Poznań Maraton 2018: tydzień atrakcji Happy week

– Codziennie przez najbliższy tydzień (23-29 lipca) będziemy rozdawać atrakcyjne prezenty! Trafią one do osób, które wyłonimy spośród wszystkich biegaczy zapisanych na nasz Maraton w danym dniu. Za zapis traktować będziemy wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej – mówi Monika Prendke z Biura Maratonu. W dniu 23 lipca do zdobycia jest nocleg w Hotelu Camping Malta w terminie z 13 na 14 października 2018 roku!

Jednocześnie warto pamiętać, że od 1 sierpnia ulega podwyższeniu opłata startowa do 19 edycji PKO Poznań Maraton. Wymagana opłata wynosić będzie już 150 zł. Obecnie wynosi 120 zł.

Prawo do niższej opłaty startowej mają:

  • zawodnicy którzy ukończyli 60 lat – 50% zniżki;
  • posiadacze karty „Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny” z kodem terytorialnym miasta Poznania – 25% zniżki;
  • osoby, które uiściły opłatę startową w 11. PKO Poznań Półmaratonie – 20% zniżki.

Prawo do bezpłatnego startu mają:

  • zawodnicy na wózkach;
  • osoby, które przebiegły wszystkie dotychczasowe edycje poznańskiego maratonu;
  • osoby, które zajęły w 18.PKO Poznań Maratonie miejsca od I do III w kategoriach wiekowych.

Gorąco zapraszamy do udziału w tygodniu zabaw „Happy week”. Zdradzając rąbka tajemnicy – będzie się działo, bowiem prezenty ufundowali Sponsorzy i Partnerzy: PKO Bank Polski, 4F, Browar Fortuna, Aerotechnika – Dynamika oraz KKS Lech. A Organizator maratonu dorzuci też coś od siebie (uśmiech). Warto śledzić stronę maratonu i oficjalny profil na Facebooku.

Potrzebujesz planu treningowego pod Poznań Maraton 2018? Dwa warianty – jeden dla debiutantów, a drugi dla zaawansowanych – przygotował Paweł Grzonka z grupy biegowej Night Runners.

Źródło: informacja prasowa; fot. otwieracz Adam Ciereszko 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kosmetyki sportowe lekiem na cierpiącą skórę biegacza. Jak pielęgnować ciało?

Kosmetyki sportowe to preparaty dedykowane osobom aktywnym fizycznie, które zabezpieczają skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, ale również procesami zachodzącymi wewnątrz organizmu. Regularny trening potrafi negatywnie wpłynąć na wygląd skóry i w widoczny sposób ją postarzać. Jakie kosmetyki dla sportowców mogą nam pomóc ochronić skórę? Jak sprawić, aby skóra wyglądała zawsze świeżo i naturalnie? (więcej…)