Poznań Maraton 2018. Od dziś trwa „Happy week”

polecane

Poznań Maraton 2018. Od dziś trwa „Happy week”

Kamil Nowak
23 lipca, 2018
Aktualności

Od 23 lipca przez najbliższy tydzień w Stolicy Wielkopolski trwać będzie „Happy week”, czyli zabawa, do udziału w której zapraszają Organizatorzy 19. PKO Poznań Maratonu. Już teraz można zdobyć nocleg w Hotelu Camping Malta w terminie z 13 na 14 października 2018 roku. Zobaczcie szczegóły.

Poznań Maraton 2018: tydzień atrakcji Happy week

– Codziennie przez najbliższy tydzień (23-29 lipca) będziemy rozdawać atrakcyjne prezenty! Trafią one do osób, które wyłonimy spośród wszystkich biegaczy zapisanych na nasz Maraton w danym dniu. Za zapis traktować będziemy wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej – mówi Monika Prendke z Biura Maratonu. W dniu 23 lipca do zdobycia jest nocleg w Hotelu Camping Malta w terminie z 13 na 14 października 2018 roku!

Jednocześnie warto pamiętać, że od 1 sierpnia ulega podwyższeniu opłata startowa do 19 edycji PKO Poznań Maraton. Wymagana opłata wynosić będzie już 150 zł. Obecnie wynosi 120 zł.

Prawo do niższej opłaty startowej mają:

  • zawodnicy którzy ukończyli 60 lat – 50% zniżki;
  • posiadacze karty „Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny” z kodem terytorialnym miasta Poznania – 25% zniżki;
  • osoby, które uiściły opłatę startową w 11. PKO Poznań Półmaratonie – 20% zniżki.

Prawo do bezpłatnego startu mają:

  • zawodnicy na wózkach;
  • osoby, które przebiegły wszystkie dotychczasowe edycje poznańskiego maratonu;
  • osoby, które zajęły w 18.PKO Poznań Maratonie miejsca od I do III w kategoriach wiekowych.

Gorąco zapraszamy do udziału w tygodniu zabaw „Happy week”. Zdradzając rąbka tajemnicy – będzie się działo, bowiem prezenty ufundowali Sponsorzy i Partnerzy: PKO Bank Polski, 4F, Browar Fortuna, Aerotechnika – Dynamika oraz KKS Lech. A Organizator maratonu dorzuci też coś od siebie (uśmiech). Warto śledzić stronę maratonu i oficjalny profil na Facebooku.

Potrzebujesz planu treningowego pod Poznań Maraton 2018? Dwa warianty – jeden dla debiutantów, a drugi dla zaawansowanych – przygotował Paweł Grzonka z grupy biegowej Night Runners.

Źródło: informacja prasowa; fot. otwieracz Adam Ciereszko 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ochrona mięśni biegacza – BCAA, a bieganie

Suplement BCAA stosowany jest nie tylko przez kulturystów, ale również przez biegaczy. Polepsza zdolność do ochrony mięśni w trakcie cyklu treningowego oraz przyśpiesza proces regeneracji i wpływa pozytywnie na mózg (chroni przed zmęczeniem psychicznym po wysiłku).  (więcej…)