bieganieuskrzydla.pl

Półmaraton Wrocław 2018 – ile zgarnie zwycięzca biegu? [NAGRODY I PREMIE]

Za kilkanaście godzin rozpocznie się długo wyczekiwany 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton 2018 organizowany w stolicy Dolnego Śląska. Jest to jeden z najprężniej rozwijających się biegów w Polsce, a organizatorzy, co roku biją kolejne rekordy frekwencji i tempa rozchodzenia się pakietów startowych.

 

fot. odbiór pakietów startowych do Półmaratonu Wrocław 2018 r.

 

Na sukces Półmaratonu Wrocław składa się wiele czynników, jak choćby piękna architektura miasta, otwartość aglomeracji na różne kultury, ciekawy pakiet wydarzeń kulturalnych, a także świetna organizacja samego biegu przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław (MCS). Organizator dba nie tylko o zapewnienie zawodnikom bogatego pakietu startowego, ale też o nagrody finansowe dla najlepszych biegaczy. Jakie kwoty otrzymają zwycięzcy z poszczególnych kategorii?

 

6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – nagrody i premie

 

 

fot. screen części regulaminu biegu / MCS Wrocław

 

Za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w postaci 4000 zł (dla pierwszej kobiety i pierwszego mężczyzny na mecie), drugie miejsce jest nagradzane 3000 zł, a najniższy stopień podium warty jest 2000 zł. Organizator przewiduje także nagrody pieniężne za IV i V miejsce – 1500 zł i 1000 zł. Poza powyższymi kwotami zwycięzcy półmaratonu mogą otrzymać również dodatkowe premie za uzyskanie określonych poniżej wyników startowych:

 

fot. screen części regulaminu biegu / MCS Wrocław

 

Nagrody rzeczowe przyznane zostaną także w kategoriach najlepsza Dolnoślązaczka i najlepszy Dolnoślązak oraz dla najlepszej wrocławianki i najlepszego wrocławianina. Zawodnicy, którzy ukończą 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton zdobywają punkty do 26. Otwartych Mistrzostw Wrocławia w biegach długich. Z kolei wszystkie zawodniczki i wszyscy zawodnicy, którzy ukończą półmaraton w czasie 3 godzin otrzymają okolicznościowe medale, które będą wręczane po przebiegnięciu linii mety.

 

fot. trasa biegu 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton 2018 r.

 

Dziś odbędzie się jeden z najbardziej widowiskowych biegów we Wrocławiu. Wszelkie najświeższe informacje o Nocnym Wrocław Półmaratonie 2018 publikujemy w specjalnej sekcji.

 

Kiedy odebrać pakiet startowy? Już tylko dzisiaj do godziny 21:00!

 

Źródło: regulamin biegu; fot. archiwum własne 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Odzież termoaktywna. Biegacz powinien ją posiadać

Odzież termoaktywna jest niezastąpiona w trakcie treningu, w czasie każdej pogody. Gwarantuje ochronę zarówno podczas deszczu jak i silnego wiatru, gorąca i zimna, dostarczając komfortu. Jednak, czy każdy powinien ją posiadać? (więcej…)