Półmaraton Warszawski 2019 – niższa opłata startowa tylko do końca lutego
Półmaraton Warszawski 2019 – niższa opłata startowa tylko do końca lutego!

polecane

Półmaraton Warszawski 2019 – niższa opłata startowa tylko do końca lutego!

Kamil Nowak
26 lutego, 2019
Biegi

Do jednego z najbardziej popularnych półmaratonów w Polsce pozostał miesiąc. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu mają jeszcze 2 dni, aby skorzystać z niższej opłaty startowej. Tyle samo czasu pozostało na zapisy do akcji charytatywnej #BiegamDobrze, dzięki której bieg nabiera podwójnego znaczenia.

Półmaraton Warszawski 2019

14. PZU Półmaraton Warszawski 2019 rozpocznie się 31 marca o godzinie 10:00. Zapisów na wydarzenie można dokonywać za pośrednictwem strony organizatora półmaratonu. Na ten moment opłata startowa wynosi 100 złotych (pakiet podstawowy, bez koszulek). Od 1 marca opłata ta wzrośnie do 120 zł.

Zgłoszenia online zostaną zamknięte 30 marca. Zapisanie się do biegu będzie możliwe również osobiście w biurze zawodów 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego (Hala COS Torwar, Warszawa) z zastrzeżeniem, że łączna pula numerów startowych dla osób rejestrujących się po 28 marca oraz dostępnych w biurze zawodów wynosi 200 sztuk. Na tegoroczną edycję biegu, który uzyskał certyfikat IAAF Road Race Silver Label zapisało się już ponad 11000 biegaczy!

Od 4 lat największym imprezom biegowym Fundacji „Maraton Warszawski” towarzyszy akcja #BiegamDobrze i nie inaczej będzie podczas tegorocznego półmaratonu. Nadszedł czas, aby wspólnie przekroczyć magiczną granicę miliona złotych zebranych na cele charytatywne w trakcie jednej imprezy. Na ponad miesiąc przez biegiem udało się już zgromadzić przeszło 500 000 złotych!

Na łamach portalu dostępna jest wirtualna wycieczka po trasie tegorocznego półmaratonu. Zerknijcie także na koszulkę techniczną New Balance, którą da się lubić (uśmiech).

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów! Do zobaczenia na starcie!

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Sumienne roztrenowanie w bieganiu. Jak, kiedy i po co?

Roztrenowanie jest istotnym elementem treningu biegacza. Odpoczynek od biegania ma na celu przywrócenie organizmu do pełnej gotowości po okresie intensywnego treningu lub wymagających startach w zawodach. Roztrenowanie najczęściej robi się raz w sezonie. Odpowiednia przerwa może zapewnić regenerację zarówno fizyczną, jak i psychiczną. W tym artykule omówimy, kiedy i jak długo powinno trwać roztrenowanie w bieganiu. (więcej…)