Półmaraton Warszawski 2019 odbiór pakietu startowego Torwar
Półmaraton Warszawski 2019 – [BIURO ZAWODÓW, PAKIETY]

polecane

Półmaraton Warszawski 2019 – [BIURO ZAWODÓW, PAKIETY]

Kamil Nowak
28 marca, 2019
Biegi

Start jednego z największych półmaratonów w kraju zaplanowano na 31 marca na godzinę 10:00. Zmagania zawodników rozpoczną się na ulicy Konwiktorskiej (linia startu), zaś zakończą na mecie zlokalizowanej przy Multimedialnym Parku Fontann. Kiedy i gdzie należy odebrać pakiet startowy na 14. PZU Półmaraton Warszawski 2019?

Półmaraton Warszawski 2019 odbiór pakietu startowego Torwar

Pakiet startowy na 14. PZU Półmaraton Warszawski 2019 będzie można odebrać w Biurze Zawodów wyłącznie 29 i 30 marca. Biuro zlokalizowane jest na terenie Centralnego Ośrodka Sportu Torwar przy ulicy Łazienkowskiej 6A. Na osoby odbierające pakiety startowe czeka moc atrakcji, bowiem na terenie COS Torwar nie tylko można pobrać wszelkie rzeczy potrzebne na biegu (numer startowy, koszulkę etc.), ale także zapoznać się z ofertą czołowych marek sportowych. Specjalną strefę zaplanował New Balance, który wczoraj sygnalizował, że w obszarze własnego stoiska odbędą się liczne konkursy oraz spotkania z ambasadorami marki.

W ramach EXPO będzie można odwiedzić takie firmy jak: PZU, New Balance, Sklep Biegacza, Reebok, Physioroll.com, Polar, Mizuno, Garmin, Enervit, JUJU, TORQ Polska, Sport-Center, DXN, Runczech, Altra Running, Compresssport, Squeezy, Blackroll, Dextro Energy, Polka Sport, CEP Polska, MOVO Training, Planstronics, RESO Suwałki 10.5, Buff, WWF, Dr Łokieć i wiele innych.

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
29 marca (piątek) w godzinach 12.00 – 20.00
30 marca (sobota) w godzinach 10.00 – 20.00

Jakich dokumentów potrzebujemy do odbioru pakietu? Jeśli robimy to osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Jeśli poprosiliśmy kogoś, żeby odebrał nasz pakiet startowy, to należy wydrukować i podpisać kartę startową (karta jest do pobrania z profilu zawodnika – po zarejestrowaniu się w zakładce Twoje Biegi) oraz dołączyć ksero dowodu osobistego. Na podstawie tych dwóch dokumentów pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

Biegacze charytatywni! Podczas wizyty na Expo koniecznie pamiętajcie o odwiedzeniu stoiska organizacji dla której biegniecie. Przez cały czas pracy Biura Zawodów będą na Was czekać przedstawiciele wszystkich dziesięciu organizacji!

Pasta Party odbędzie się 30 marca w godzinach 14:00-19:00 przy Biurze Zawodów w Hali Torwar. Każda porcja to: pasta, sałatka, deser i napój. Koszt to 18 zł od osoby.

Uczestnicy 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego w dniu 31 marca 2019 mogą bezpłatnie poruszać się komunikacją miejską (w granicach I strefy biletowej) – za okazaniem numeru startowego.

Czy można się jeszcze zapisać na 14. PZU Półmaraton Warszawski 2019?

Źródło: informacje prasowe; fot. Bieganie Uskrzydla

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Słuchawki TWS Audictus Dopamine PRO. Jak sprawdzają się w sporcie?

Słuchawki TWS, czyli całkowicie pozbawione przewodów to komfortowa forma odsłuchu muzyki w trakcie aktywności fizycznej. Wielogodzinny trening siłowy, bieganie na długich dystansach i wycieczki rowerowe mogą stać się jeszcze przyjemniejsze, gdy do naszych uszu będzie wpadać muzyka. Dzięki dobrym słuchawkom, które umożliwią nam odsłuch poradników językowych, popularnonaukowych podcastów czy audiobooków możliwe jest także połączenie aktywności sportowej z nauką. Czy Audictus Dopamine PRO sprawdzają się w uszach biegacza? (więcej…)