Półmaraton Gdynia 2020 - jak trenować?
Półmaraton Gdynia 2020 – jak trenować?

polecane

Półmaraton Gdynia 2020 – jak trenować?

Jerzy Stawiński
11 stycznia, 2020
Aktualności

29 marca 2020 roku elita światowych biegów długodystansowych będzie rywalizować na ulicach Gdyni o tytuł Mistrza Świata w Półmaratonie, a za ich plecami ponad 25 tysięcy biegaczy amatorów stworzy największą biegową imprezę w historii Polski.

Półmaraton Gdynia 2020 - jak trenować?

Półmaraton Gdynia 2020 to bieg na dystansie 21,0975 km, którego ukończenie stanowi nie lada wyzwanie dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania. Przebycie całej trasy nie byłoby możliwe bez odpowiedniego przygotowania. ASICS oraz eobuwie.pl wychodzą tej potrzebie naprzeciw, oferując cykl 11 darmowych treningów, prowadzonych przez znanych i doświadczonych trenerów biegania, którzy pomogą zrealizować biegowe cele każdemu, kto podejmie wyzwanie stanięcia na starcie World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. Dodatkowo na najbardziej zaangażowanych uczestników treningów czekają atrakcyjne nagrody za frekwencję, m.in. możliwość zakupienia pakietu w specjalnej, obniżonej cenie po zamknięciu zapisów na zawody.

Półmaraton Gdynia 2020

Firma ASICS wie, że przygotowanie do biegu to nie tylko realizacja planu treningowego, ale szereg działań i decyzji, które należy podjąć w swoim codziennym życiu, aby osiągnąć upragniony cel. W trosce o to, aby każdy uczestnik cyklu mógł skutecznie, a przede wszystkim bezpiecznie przygotować się do startu, każde z 5 miast odwiedzą eksperci w takich dziedzinach jak fizjoterapia, dietetyka czy dobór sprzętu biegowego. Oprócz tego, podczas wybranych treningów uczestnicy będą mogli spotkać się z czołowymi polskimi biegaczami, ambasadorami marki ASICS, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Swoją obecność zapowiadają również członkowie społeczności ASICS FrontRunner Poland, których misją jest motywowanie wszystkich ludzi do aktywności fizycznej, a także budowanie wyjątkowej atmosfery podczas wspólnych treningów.

ZACZYNAMY!Już w najbliższy weekend startują oficjalne przygotowania do World Athletics Half Marathon Championships – Gdynia 2020 na które zapraszamy wraz z eobuwie.pl!Będziecie?Szczegóły poniżej…

Opublikowany przez ASICS Środa, 8 stycznia 2020

Spotkania z ekspertami ASICS odbędą się w salonach eobuwie.pl w Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu, gdzie przez cały dzień będzie można wykonać darmowe badanie biomechaniki stopy MOTION ID oraz zeskanować stopę w 3D za pomocą systemu esize.me. Wszystko po to, by jak najlepiej dopasować buty. Pomiar ten pozwala na porównanie tego, w jaki sposób aparat ruchu biegacza pracuje w różnych butach biegowych, wybranych na podstawie pomiaru wstępnego. W efekcie, uczestnik badania może dowiedzieć się jakie będą jego idealne buty biegowe.

Półmaraton Gdynia 2020 odbędzie się 29 marca.

Źródło tekstu i zdjęć: informacja prasowa; ASICS;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kurtka do biegania, która chroni przed wiatrem i deszczem? [TEST]

Kurtka do biegania, która ochroni ciało przed złośliwą pogodą będzie jednym z ważniejszych zakupów dla miłośnika aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dlaczego więc warto poszukiwać kurtki łączącej w sobie cechy nieprzemakalności, przewiewności, lekkości i znośnej ceny? (więcej…)