Półmaraton Gdańsk 2018. Od września wyższa opłata startowa

polecane

Półmaraton Gdańsk 2018. Od września wyższa opłata startowa

Kamil Nowak
18 sierpnia, 2018
Biegi

AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2018 odbędzie się za dwa miesiące, a już blisko 2500 miłośników biegania wpisało się na listę startową. Chcesz dołączyć do tego wydarzenia i stać się częścią pięknego miejskiego biegu po ulicach Gdańska?

W dalszym ciągu można zapisywać się na AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2018. Wyższe wpisowe od 1 września

Zapisy na Półmaraton Gdańsk 2018 nadal trwają, jednak tym wszystkim, którzy ostatecznie się jeszcze nie zdecydowali przypominamy, że tylko do piątku – 31 sierpnia obowiązuje niższa opłata startowa. Od 1 września wpisowe będzie wynosić będzie wynosić 99 zł. Zmianie ulegnie także wpisowe „Nocnej Dychy”, które urośnie do 59 zł oraz „Biegu na piątkę” 49 zł. To już zatem ostatni moment, aby skorzystać z niższych opłat.

Bieg na nowym 10 kilometrowym dystanse tzw. Nocna Dycha wystartuje 27 października. Z kolei w niedzielę 28 października odbędą się zawody na dystansie półmaratonu oraz Bieg na Piątkę. Wszyscy biegacze będą rozpoczynać zawody sprzed centrum AmberExpo. Trasy biegów w ramach AmberExpo Półmaraton Gdańsk są płaskie, szybkie i atestowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki, a także w całości poprowadzone po asfalcie. Półmaraton Gdańsk skierowany jest głównie do wszystkich amatorów biegania nastawionych na dobrą zabawę, lubiących rywalizację z innymi zawodnikami, ale także dla tych, którzy chcą powalczyć o nowy rekord życiowy. W ramach biegu na dystansie 5 km odbędzie się również rywalizacja firm pod nazwą Firmowa Piątka. Tradycyjnie meta półmaratonu zlokalizowana będzie wewnątrz hali popularnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo.

W ramach imprezy rozegrane zostaną popularne wśród biegaczy klasyfikacje, jak wprowadzony w zeszłym roku „Bieg z wózkiem dziecięcym” dla rodziców, którzy chcą wystartować wspólnie z najmłodszymi dziećmi na dystansie 5 km lub półmaratonu. W hali AmberExpo zlokalizowane będzie EXPO, w którym swoje oferty produktów i usług prezentować będą partnerzy i sponsorzy zawodów. Kibice będą mieli możliwość śledzenia rywalizacji zawodników na telebimie, który będzie ustawiony wewnątrz hali. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych uczestnikach. W tym roku powstanie jeszcze bardziej rozbudowana strefa KIDS z licznymi atrakcjami.

Zapisy na powyższe biegi prowadzone są na stronie organizatora, a najświeższe informacje o gdańskim półmaratonie publikujemy w tej sekcji.

Źródło: informacja prasowa / Labosport 

To może Ciebie zainteresować: chcesz przygotować się do udziału na dystansie 21 km i 97,5 metra? Zerknij do naszej zakładki – trening pod 1/2 maratonu.

Półmaraton oczami najlepszych biegaczy. Poradnik.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Spray Albedo100 zapewnia bezpieczeństwo i widoczność osoby w ciemności

Albedo100 to szwedzka marka, która zajmuje się produkcją spray'ów o niezwykłych właściwościach. Dzięki tym produktom stajemy się bardziej bezpieczni i widoczni na drodze. Z przyjemnością przedstawiamy markę Albedo100 i test ich produktów. (więcej…)