Polar Verity Sense opinie cena
Polar Verity Sense – długi czas pracy, duży zasięg. Jaka cena?

polecane

Polar Verity Sense – długi czas pracy, duży zasięg. Jaka cena?

Kamil Nowak
10 lutego, 2021
Aktualności

Polar Verity Sense to najnowszy optyczny sensor tętna marki Polar. Verity Sense otwiera świat nowych możliwości dzięki precyzyjnemu pomiarowi tętna na ramieniu lub skroni. Jest to idealny produkt do wykorzystania w sportach i aktywnościach wymagających innego pomiaru tętna niż z klatki piersiowej lub nadgarstka. Jaka jest cena produktu? Kiedy będzie dostępny?

Polar Verity Sense opinie

Polar Verity Sense oferuje długi czas pracy, duży zasięg oraz zwiększoną pamięć. Pojawia się na rynku w momencie, gdy większość z nas zaczyna widzieć na horyzoncie powrót do normalności i jest zdecydowana powrócić silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Pomiar tętna podczas treningu nie tylko pomaga użytkownikom kontrolować precyzyjnie zmierzone dane i monitorować postępy, ale zapewnia także bezpieczny i efektywny trening. Ze swoją wszechstronnością i kompaktowym wyglądem czujnik Polar Verity Sense pozwala na precyzyjny pomiar tętna w sportach, w których pomiar na klatce piersiowej lub nadgarstku nie byłby możliwy lub wygodny.

Polar Verity Sense cena

Pływanie, sztuki walki, boks, joga, zumba, taniec… – Polar Verity Sense jest stworzony dla tych, którzy poszukują precyzji pomiaru w trakcie każdego treningu. Doskonale sprawdza się również do śledzenia tętna w sportach drużynowych – piłce nożnej, siatkówce czy koszykówce.

Uniwersalny Verity Sense jest przystosowany do pracy z szeroką gamą produktów. Nieważne jaki posiadasz sprzęt – zegarek GPS, smartwatch, licznik rowerowy czy telefon – łatwo połączysz z nim Verity Sense, wykorzystując transmisję Bluetooth lub ANT+.

Polar Verity Sense opinie cena

Sensor pozwala na śledzenie tętna w czasie rzeczywistym, a także analizę danych po zgraniu zapisanych treningów z pamięci.

Polar Verity Sense zapewnia szereg dodatkowych korzyści względem istniejących sensorów tętna i podobnie jak H10, H9 oraz OH1 znakomicie współpracuje z bezpłatnymi aplikacjami:

  • Polar Flow, służącą do rejestracji oraz analizy indywidualnych treningów;
  • Polar Team, pozwalającą na wyświetlanie na ekranie równocześnie tętna wielu osób, szczególnie przydatną dla trenerów (wymagany iPad).

Polar Verity Sense opinie cena

Najważniejsze funkcje Polar Verity Sense:

  • komfort: sensor zapewnia swobodę ruchów. Może być owinięty wokół ramienia, przypięty do okularów pływackich lub umieszczony w innym miejscu, ściśle przylegającym do skóry pod obcisłą odzieżą. To idealny partner dla tych, którzy potrzebują czegoś bardziej kompaktowego albo nie mogą użyć nadajnika na klatkę piersiową lub zegarka do uprawiania swojego ulubionego sportu;
  • wygoda użytkowania: wyposażony w jeden przycisk Polar Verity Sense jest niezwykle łatwy w obsłudze. Koniec ze zwilżaniem elektrod, koniec z podnoszeniem koszulki;
  • zasięg i transmisja: Polar Verity Sense łatwo łączy się poprzez podwójną transmisję Bluetooth i ANT+ z wieloma urządzeniami odbiorczymi. Monitoruj swoje tętno na bieżąco lub zgraj dane po treningu, by móc przeprowadzić ich dogłębną analizę;
  • wszechstronność: produkt nadaje się do niemal wszystkich dyscyplin, umożliwiając sportowcom monitorowanie pracy ich organizmów w czasie treningu, także w sztukach walki, pływaniu, boksie czy tańcu;
  • najlepszy towarzysz pływaków: dzięki specjalnemu klipsowi, mocowanemu na pasku okularków pływackich, Polar Verity Sense automatycznie mierzy tętno, pokonany dystans i tempo podczas treningu w basenie.

Polar Verity Sense to ewolucja sensorów Polar OH1 i H10: akumulator wytrzymujący do 20 godzin treningu, zasięg Bluetooth do 150 metrów, pamięć pozwalająca na zapis do 600 godzin treningu. Jaka jest cena Polar Verity Sense? Produkt wyceniono na 399 złotych brutto i jest dostępny w przedsprzedaży na stronie polar.com/pl

Polar Verity Sense cena

Czujnik testuję od kilku tygodni i muszę powiedzieć, że spisuje się świetnie! Aktualnie przygotowuję obszerny test i materiał wideo, który pojawi się na naszym kanale YouTube! Śledźcie nasz profil! 🙂

Źródło: opracowano na podstawie informacji prasowe; Polar.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Yofff pisze:

    Ciekawy sprzęt

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Moving Comfort czyli staniki sportowe do biegania – recenzja

Specjalnie dla Pań przetestowaliśmy staniki sportowe firmy Moving Comfort, a konkretnie modele Urban X-Over, Uplift Crossback i Rebound Racer. Wszystkie trzy staniki sportowe rozłożyliśmy na czynniki pierwsze. Zobacz, co z tego wynikło.  (więcej…)