Polar Vantage V2 opinie
Polar Vantage V2 – nowy flagowiec. Co dodano?

polecane

Polar Vantage V2 – nowy flagowiec. Co dodano?

Edward Królikowski
8 października, 2020
Aktualności

Polar Vantage V2 to ultralekki zegarek sportowy klasy premium, zaprojektowany dla poprawy wyników i lepszej regeneracji. Nowy flagowiec znanej fińskiej marki słucha organizmu i dostarcza danych, niezbędnych do mądrzejszego planowania, trenowania i regenerowania sił. Koniec ze zgadywaniem! Wiedza to postęp, a osiąganie celów sportowych polega na odnajdowaniu właściwych proporcji między treningiem a regeneracją.

Polar Vantage V2 opinie

Polar zwrócił się do Valtteriego Bottasa z prośbą o przetestowanie nowego zegarka w szczycie sezonu wyścigowego, gdy czas na trening jest mocno ograniczony. Oto co powiedział fiński kierowca wyścigowy: – Żyjąc w biegu trudno jest znaleźć czas na trening, wiedząc równocześnie, że regeneracja i sen to tajna broń, jeśli chodzi o poprawę wyników. Posiadanie odpowiednich narzędzi i danych jest niezbędne, by trenować mądrzej i efektywniej. Według mnie Polar Vantage V2 idealnie spełnia swoje zadanie.

Polar Vantage V2 opinie

Przemyślany design gwarantuje wysoką funkcjonalność przez całą dobę. Zegarek, ważący zaledwie 52 gramy, został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Ma wyjątkowo lekką konstrukcję, co zapewnia komfortowe użytkowanie, a równocześnie precyzję rejestrowanych danych, niezależnie od tego czy chodzi o czas i jakość snu czy pobijanie rekordów życiowych. Zegarek oferuje standardowo do 40 godzin pracy podczas treningu lub do 100 godzin treningu w trybie oszczędzania energii.

Polar Vantage V2 cena

– Polar Vantage V2 to model, w którym design i nauka łączą się ze sobą. Jesteśmy niezwykle dumni, iż możemy dzisiaj ogłosić jego premierę. Ten wyjątkowy zegarek dedykujemy wszystkim, którzy poważnie podchodzą do swoich indywidualnych celów i chcą mieć pewność, że ich ciężka praca opłaci się – mówi Tomi Saario, dyrektor generalny Polar Electro.

Polar Vantage V2 cena

Każda minuta ma znaczenie, dlatego Polar Vantage V2 optymalizuje treningi we wszystkich dyscyplinach sportowych. W jednym zegarku zawarta została cała dotychczasowa wiedza i doświadczenie firmy Polar, a także nowe, interesujące funkcje:

⌚️ personalizacja stref tętna, prędkości i mocy oraz nowe Testy Wydolności Biegowej i Kolarskiej sprawiają, że monitorowanie postępów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek;
⌚️ optymalizacja treningu dzięki nowemu Testowi Regeneracji Nóg, który uzupełnia powszechne i cenione funkcje, takie jak Training Load Pro i Recovery Pro i może być przeprowadzony bez dodatkowych czujników. Wynik testu pomaga zrozumieć, jak organizm reaguje na obciążenia i czy użytkownik jest gotowy na kolejny trening;
⌚️ bezpłatny dostęp do zaawansowanego, ale równocześnie łatwego w obsłudze, ekosystemu Polar Flow, z narzędziami do planowania i monitorowania treningów, całodobowej aktywności oraz czasu i jakości snu. Platforma Flow posiada teraz także Centrum Testowe, w którym gromadzone są wszystkie dane z testów; umożliwia to łatwiejszą analizę i poszerzanie wiedzy o postępach treningowych;
⌚️ niezbędne funkcje smartwatcha, między innymi sterowanie muzyką, dostęp do prognozy pogody oraz powiadomienia z telefonu.

Polar Vantage V2 opinie

Zegarek Polar Vantage V2 można już zamówić w przedsprzedaży w cenie 2249 zł. Dostępny jest także zestaw z nadajnikiem na klatkę piersiową Polar H10 w cenie 2449 zł. Zegarek można będzie nabyć w kolorze czarnym, zielonym i szaro-limonkowym.

Linki do obszernych recenzji modeli Polar Vantage V i Polar Vantage M:

Polar Vantage V – superbohater czy antybohater? [TEST]

Polar Vantage M – jaki jest naprawdę?

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; Polar

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Emil Dobrowolski opowiada o swoim zwycięstwie w Dallas i treningu [wywiad]

Specjalnie dla "Bieganie Uskrzydla" Emil Dobrowolski opowiada o swoim zwycięstwie w Dallas, treningu do OWM 2015, regeneracji i dalszych zawodowych planach. (więcej…)