Poland Business Run to charytatywny bieg
Poland Business Run – najważniejsze informacje [TERMIN, LOKALIZACJE]

polecane

Poland Business Run – najważniejsze informacje [TERMIN, LOKALIZACJE]

Tomasz Wołoćko
wrzesień 5, 2019
Aktualności

Poland Business Run rusza w najbliższy weekend. Dokładnie 8 września o godzinie 10:30 prawie 29 tys. uczestników weźmie udział w jednym z największych charytatywnych biegów w Polsce. Przedstawiam dokładny harmonogram i lokalizacje miasteczek biegowych.

Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Rzeszów – te miasta wezmą udział w tym wyjątkowym Poland Business Run. Start o godzinie 10:30, do pokonania jest dystans ok. 3,8 km, zaś ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi około godz. 12:30. Ile osób weźmie udział w Poland Business Run? Najwięcej, bo aż 7500 zawodników stanie na starcie w Krakowie. W Poznaniu, Katowicach i Warszawie pobiegnie po 4000 osób, we Wrocławiu 3500 , a w Łodzi 3000. Nieco mniej zawodników wystartuje w sztafetach w Gdańsku, Lublinie oraz Rzeszowie. W skali kraju zgłosiło się aż 29210 biegaczy, którzy już 8 września wystartują w 9 lokalizacjach w Polsce. 

GODZINY I ORGANIZACJA MIASTECZKA BIEGOWEGO – POLAND BUSINESS RUN 2019:

Miasteczko biegowe otwarte będzie od godz. 9:00.

Odprawa kapitanów (jest obowiązkowa) zacznie się o godz. 10:00 pod sceną, którą na pewno zauważycie z daleka.

Rozgrzewka pierwszej zmiany również pod sceną – 10:10. Kolejne co pół godziny (druga zmiana – 10:40, trzecia zmiana – 11:10, czwarta zmiana – 11:40, piąta zmiana – 12:10 ). Poprowadzą ją trenerzy Fitness Tour.

Sztafeta wystartuje punktualnie o 10:30.

Impreza potrwa od 9:00 do 15:00.

Na miejscu będzie depozyt i przebieralnie.

SPOTYKAMY SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH MIEJSCACH:

Kraków – Rynek Główny

Wrocław – Hala 100-lecia

Poznań – Wartostrada na wysokości Mostu św. Rocha

Rzeszów – Rynek

Gdańsk – Stocznia Gdańska (przy budynku starej dyrekcji)

Łódź – ul. Kościuszki na wysokości Piotrkowskiej 217

Lublin – Plac Teatralny

Warszawa – parking przy Emparku

Katowice – Muchowiec, ul. Francuska

Po drugie – PAKIETY STARTOWE

Jeśli jeszcze nie odebraliście swoich pakietów startowych, jest na to ostatni moment.

Po trzecie – ZMIANY W DRUŻYNIE

Nie ma już możliwości zmiany kolejności zawodników w sztafecie. Jeśli ktoś z drużyny nie może pobiec, w wyjątkowych sytuacjach zmiany zawodnika może dokonać kapitan podczas odbioru pakietów startowych, ale tylko do czwartku (5.09) do godz. 19:00. Kapitan musi mieć przy sobie dane nowego zawodnika i podpisane przez niego Oświadczenie.

Jeśli któryś z zawodników widnieje w systemie jako niepotwierdzony, odznaczymy go w systemie w momencie odbioru pakietów po okazaniu Oświadczenia.

Po czwarte – POBIEGNIESZ – POMOŻESZ

Poland Business Run 2019 już w niedzielę

Pamiętajcie, że biegniemy dla beneficjentów po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową. Ich historie znajdziecie na stronie organizatora w zakładce Beneficjenci. Oprócz udziału w sztafecie możecie wpłacać dowolne kwoty w ramach akcji Pomagam Bardziej i walczyć tym samym o Żółtą Koszulkę Lidera dla swojej drużyny.

Informacja od organizatora z tego źródła.

Nasza redakcja odwiedzi Wrocław! Do zobaczenia już 8 września!

Opracowano na podstawie: https://polandbusinessrun.pl/pl/news/przeczytaj-najwazniejsze-informacje-zajmie-ci-to-6-minut; fot. Poland Business Run / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Pierwszy trening biegowy. Jak biegać? [WIDEO]

Pierwszy trening biegowy nie będzie idealny, nie będzie cudowny, ale jest krokiem w stronę lepszego życia. Dzisiejszy poradnik jest dedykowany osobom, które chcą rozpocząć przygodę ze sportem, ale jeszcze nigdy nie biegały. Jak powinien wyglądać pierwszy trening biegowy? Jak się do niego przygotować? Czego możemy się spodziewać w trakcie biegu? (więcej…)