Poland Business Run to charytatywny bieg
Poland Business Run – najważniejsze informacje [TERMIN, LOKALIZACJE]

polecane

Poland Business Run – najważniejsze informacje [TERMIN, LOKALIZACJE]

Tomasz Wołoćko
5 września, 2019
Aktualności

Poland Business Run rusza w najbliższy weekend. Dokładnie 8 września o godzinie 10:30 prawie 29 tys. uczestników weźmie udział w jednym z największych charytatywnych biegów w Polsce. Przedstawiam dokładny harmonogram i lokalizacje miasteczek biegowych.

Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Rzeszów – te miasta wezmą udział w tym wyjątkowym Poland Business Run. Start o godzinie 10:30, do pokonania jest dystans ok. 3,8 km, zaś ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi około godz. 12:30. Ile osób weźmie udział w Poland Business Run? Najwięcej, bo aż 7500 zawodników stanie na starcie w Krakowie. W Poznaniu, Katowicach i Warszawie pobiegnie po 4000 osób, we Wrocławiu 3500 , a w Łodzi 3000. Nieco mniej zawodników wystartuje w sztafetach w Gdańsku, Lublinie oraz Rzeszowie. W skali kraju zgłosiło się aż 29210 biegaczy, którzy już 8 września wystartują w 9 lokalizacjach w Polsce. 

GODZINY I ORGANIZACJA MIASTECZKA BIEGOWEGO – POLAND BUSINESS RUN 2019:

Miasteczko biegowe otwarte będzie od godz. 9:00.

Odprawa kapitanów (jest obowiązkowa) zacznie się o godz. 10:00 pod sceną, którą na pewno zauważycie z daleka.

Rozgrzewka pierwszej zmiany również pod sceną – 10:10. Kolejne co pół godziny (druga zmiana – 10:40, trzecia zmiana – 11:10, czwarta zmiana – 11:40, piąta zmiana – 12:10 ). Poprowadzą ją trenerzy Fitness Tour.

Sztafeta wystartuje punktualnie o 10:30.

Impreza potrwa od 9:00 do 15:00.

Na miejscu będzie depozyt i przebieralnie.

SPOTYKAMY SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH MIEJSCACH:

Kraków – Rynek Główny

Wrocław – Hala 100-lecia

Poznań – Wartostrada na wysokości Mostu św. Rocha

Rzeszów – Rynek

Gdańsk – Stocznia Gdańska (przy budynku starej dyrekcji)

Łódź – ul. Kościuszki na wysokości Piotrkowskiej 217

Lublin – Plac Teatralny

Warszawa – parking przy Emparku

Katowice – Muchowiec, ul. Francuska

Po drugie – PAKIETY STARTOWE

Jeśli jeszcze nie odebraliście swoich pakietów startowych, jest na to ostatni moment.

Po trzecie – ZMIANY W DRUŻYNIE

Nie ma już możliwości zmiany kolejności zawodników w sztafecie. Jeśli ktoś z drużyny nie może pobiec, w wyjątkowych sytuacjach zmiany zawodnika może dokonać kapitan podczas odbioru pakietów startowych, ale tylko do czwartku (5.09) do godz. 19:00. Kapitan musi mieć przy sobie dane nowego zawodnika i podpisane przez niego Oświadczenie.

Jeśli któryś z zawodników widnieje w systemie jako niepotwierdzony, odznaczymy go w systemie w momencie odbioru pakietów po okazaniu Oświadczenia.

Po czwarte – POBIEGNIESZ – POMOŻESZ

Poland Business Run 2019 już w niedzielę

Pamiętajcie, że biegniemy dla beneficjentów po amputacjach i z niepełnosprawnością ruchową. Ich historie znajdziecie na stronie organizatora w zakładce Beneficjenci. Oprócz udziału w sztafecie możecie wpłacać dowolne kwoty w ramach akcji Pomagam Bardziej i walczyć tym samym o Żółtą Koszulkę Lidera dla swojej drużyny.

Informacja od organizatora z tego źródła.

Nasza redakcja odwiedzi Wrocław! Do zobaczenia już 8 września!

Opracowano na podstawie: https://polandbusinessrun.pl/pl/news/przeczytaj-najwazniejsze-informacje-zajmie-ci-to-6-minut; fot. Poland Business Run / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

„Babskie Góry”, czyli jak zakochać się w górach – recenzja książki

Miłość do gór przychodzi nagle, tuż po kilku pierwszych zapoznawczych wyprawach. Zbudowana w ten sposób relacja jest silna, przepełniona emocjami, ale potrafi być też burzliwa i nieprzewidywalna. Jak bardzo? To wszystko zależy od sytuacji. Najważniejsze, że wspomniana więź potrafi złączyć na lata. Natalia Tomasiak, w swojej najnowszej książce - "Babskie" góry. Kobiecy sposób na trekking, bieganie, skitury oraz rower - opowiada o pasji do podróży w malownicze zakątki świata. (więcej…)