Przed nami Poland Business Run! [CO, GDZIE, KIEDY?]
Poland Business Run startuje 8 września [LOKALIZACJE I GODZINY]

polecane

Poland Business Run startuje 8 września [LOKALIZACJE I GODZINY]

Tomasz Wołoćko
7 września, 2019
Aktualności

Już w najbliższą niedzielę 8 września wystartuje Poland Business Run. Celem wydarzenia jest wsparcie beneficjentów tego wyjątkowego projektu. Co dokładnie będzie się działo? W jakich miastach odbędą się biegi? Ilu uczestników weźmie udział w charytatywnych sztafetach?

Poland Business Run to charytatywny bieg
W niedzielę, 8 września, o godzinie 10:30 jednocześnie w 9 miastach Polski (Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Rzeszów) rozpocznie się biegowy festiwal pomagania – Poland Business Run. Tym razem weźmie w nim udział ponad 29 tys. osób, czyli o 5,5 tys. więcej niż rok temu.

To, co odróżnia ten bieg od innych, to rywalizacja drużyn w wyjątkowym celu, czyli wsparcie beneficjentów w 10 miastach w Polsce (pierwszy bieg w 2019 roku odbył się już w Szczyrku). Zgodnie z nazwą przedsięwzięcia w skład drużyn wchodzą głównie pracownicy firm, urzędów czy innych organizacji. Poland Business Run pozwala na połączenie dobroczynności ze sportem. Dzięki środkom z zapisów drużyn, biegi co roku pomagają osobom z dysfunkcjami narządów ruchu, w tym po amputacjach. Od początku istnienia projektu wsparcie otrzymało już ponad 450 beneficjentów. W 2019 r. Fundacja Poland Business Run dofinansuje protezy kończyn i rehabilitację co najmniej kilkunastu osobom z całego kraju. W zeszłym roku Fundacji udało się zebrać rekordową kwotę prawie 1,8 mln złotych.

Gotowi do startu?💣PS Bardzo prosimy – zapoznajcie się z istotnymi informacjami, bo już nie nadążamy odpowiadać na Wasze maile i wiadomości🙈 Zapraszamy tędy:👉bit.ly/biegaczu_przeczytaj

Opublikowany przez Poland Business Run Sobota, 7 września 2019

Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Rzeszów – te miasta 8 września wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zawodnicy do pokonania mają dystans o długości około 3,8 km. Zebrałem w jednym miejscu mapy poszczególnych tras, tak aby nie było problemów z zaplanowaniem dojazdu na wydarzenie. Ze względu na wysoką frekwencję dobrze będzie przyjechać znacznie wcześniej i na spokojnie znaleźć strefę do zaparkowania.

Poland Business Run – trasy sztafet:

Poland Business Run Rzeszów

Poland Business Run Kraków

Poland Business Run Wrocław

Poland Business Run Lublin

Poland Business Run Gdańsk

Poland Business Run Warszawa

Poland Business Run Poznań

Poland Business Run Łódź

Poland Business Run Katowice

W każdym z miast 5-osobowe drużyny wystartują punktualnie o 10:30. Około 12:30 odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Na teren imprezy organizatorzy zapraszają mieszkańców miast, nie tylko osoby, które biorą udziału w biegu – na miejscu zaplanowano atrakcje dla dorosłych i dzieci.

Powodzenia!

Pozostałe bieżące informacje są tutaj ->> https://bieganieuskrzydla.pl/tag/poland-business-run/

Opracowano na podstawie informacji prasowych; źródło tras: https://polandbusinessrun.pl/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak zacząć biegać? Idealny plan!

Jak zacząć biegać, żeby trenować przez 30 dni i kontynuować bieganie przez kolejne miesiące? Jak łączyć sport z odpowiednią dietą i regeneracją? W tym artykule wskażemy, jak biegać, żeby trening dawał przyjemność. Co jest ważne? O co należy zadbać? (więcej…)