Poland Business Run 8 września [WIDEO i ZDJĘCIA]
Poland Business Run wyzwala energię pomagania [WIDEO i ZDJĘCIA]

polecane

Poland Business Run wyzwala energię pomagania [WIDEO i ZDJĘCIA]

Tomasz Wołoćko
8 września, 2019
Biegi

Świat biznesu wsparł potrzebujących w ramach projektu Poland Business Run. W dniu 8 września w 9 miastach Polski wystartowało ponad 29 tys. zawodników, którzy chcieli pomóc beneficjentom wyjątkowego wydarzenia.

Poland Business Run 8 września [WIDEO i ZDJĘCIA]

W niedzielę, 8 września, o godzinie 10:30 jednocześnie w 9 miastach Polski (Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Rzeszów) wystartował biegowy festiwal pomagania – Poland Business Run. Tym razem wzięło w nim udział ponad 29 tys. osób, czyli o 5,5 tys. więcej niż rok temu.

Wrocław Business Run 2019 – start zawodników we Wrocławiu

To, co odróżnia ten bieg od innych, to rywalizacja drużyn w wyjątkowym celu, czyli wsparcie beneficjentów w 10 miastach w Polsce (pierwszy bieg w 2019 roku odbył się już w Szczyrku). Zgodnie z nazwą przedsięwzięcia w skład drużyn wchodzą głównie pracownicy firm, urzędów czy innych organizacji. Poland Business Run pozwala na połączenie dobroczynności ze sportem. Dzięki środkom z zapisów drużyn, biegi co roku pomagają osobom z dysfunkcjami narządów ruchu, w tym po amputacjach.

Poland Business Run 8 września [WIDEO i ZDJĘCIA]

Od początku istnienia projektu wsparcie otrzymało już ponad 450 beneficjentów. W 2019 r. Fundacja Poland Business Run dofinansuje protezy kończyn i rehabilitację co najmniej kilkunastu osobom z całego kraju. W zeszłym roku Fundacji udało się zebrać rekordową kwotę prawie 1,8 mln złotych.

Reszta materiałów z dnia startu znajduje się tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/poland-business-run/

Poland Business Run 8 września [WIDEO i ZDJĘCIA]

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak schudnąć bez diety poprzez bieganie?

Jak schudnąć bez diety poprzez bieganie? Jak biegać żeby spalać tkankę tłuszczową? Jak redukować masę ciała bez diety? Jak udało mi się schudnąć na początku przygody z bieganiem? Opowiem o mojej historii sukcesu, czyli osiągnięciu wymarzonej wagi bez głodzenia się oraz bez efektu jojo! (więcej…)