Poland Business Run 8 września [WIDEO i ZDJĘCIA]
Poland Business Run wyzwala energię pomagania [WIDEO i ZDJĘCIA]

polecane

Poland Business Run wyzwala energię pomagania [WIDEO i ZDJĘCIA]

Tomasz Wołoćko
Wrzesień 8, 2019
Biegi

Świat biznesu wsparł potrzebujących w ramach projektu Poland Business Run. W dniu 8 września w 9 miastach Polski wystartowało ponad 29 tys. zawodników, którzy chcieli pomóc beneficjentom wyjątkowego wydarzenia.

Poland Business Run 8 września [WIDEO i ZDJĘCIA]

W niedzielę, 8 września, o godzinie 10:30 jednocześnie w 9 miastach Polski (Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Rzeszów) wystartował biegowy festiwal pomagania – Poland Business Run. Tym razem wzięło w nim udział ponad 29 tys. osób, czyli o 5,5 tys. więcej niż rok temu.

Wrocław Business Run 2019 – start zawodników we Wrocławiu

To, co odróżnia ten bieg od innych, to rywalizacja drużyn w wyjątkowym celu, czyli wsparcie beneficjentów w 10 miastach w Polsce (pierwszy bieg w 2019 roku odbył się już w Szczyrku). Zgodnie z nazwą przedsięwzięcia w skład drużyn wchodzą głównie pracownicy firm, urzędów czy innych organizacji. Poland Business Run pozwala na połączenie dobroczynności ze sportem. Dzięki środkom z zapisów drużyn, biegi co roku pomagają osobom z dysfunkcjami narządów ruchu, w tym po amputacjach.

Poland Business Run 8 września [WIDEO i ZDJĘCIA]

Od początku istnienia projektu wsparcie otrzymało już ponad 450 beneficjentów. W 2019 r. Fundacja Poland Business Run dofinansuje protezy kończyn i rehabilitację co najmniej kilkunastu osobom z całego kraju. W zeszłym roku Fundacji udało się zebrać rekordową kwotę prawie 1,8 mln złotych.

Reszta materiałów z dnia startu znajduje się tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/poland-business-run/

Poland Business Run 8 września [WIDEO i ZDJĘCIA]

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

SHOES-TE: pogromca grzybów i bakterii do obuwia

Jeśli masz problem z nieprzyjemnym zapachem obuwia, to warto zaopatrzyć się w produkt, który go zwalczy. SHOES-TE, bo o nim mowa, to polski środek powstały z potrzeb dnia codziennego. Dobry zarówno do szpilek, jak i butów sportowych. W czym tkwi tajemnica jego unikalności i czy faktycznie jest lepszy od pozostałych. Zapraszamy do lektury naszej recenzji. (więcej…)