polecane

Kamil Nowak
25 września, 2016
Biegi

Znamy już zwycięzców 38. PZU Maratonu Warszawskiego. Pierwszy Polak na mecie to Yared Shegumo, a pierwszą Polką na mecie została Anna Szyszka. Zobacz wyniki elity.

Ezekial Omullo zwyciężył w 38. PZU Maratonie Warszawskim! Ezekial dobiegł do mety uzyskując czas 02:08:55. Drugie miejsce zajął Chebii Douglas Kipsanai (02:11:26). Na trzecim miejscu na podium uplasował się Kimwetich Dominic Kangor (02:11:49). Pierwszy Polak na mecie to Yared Shegumo. Yared dobiegł do mety w 02:15:05.

Najszybszą kobietą 38. PZU Maratonu została Kibiwott Gladys (Bahrajn), która na metę dotarła w czasie 02:36:34. Zaraz za nią na podium znalazły się Wubishet Tizita Niguse (Etiopia) z czasem 02:37:31 oraz Muia Jane Mwikali (Kenia) z czasem 02:39:11. Pierwszą Polką na mecie została Anna Szyszka z czasem 02:50:18.

Bieg na 5 kilometrów jako pierwszy pokonał Łukasz Oskierko. Łukasz dobiegł do mety z czasem 00:14:35! Drugie miejsce zajął Łobodziński Piotr (00:14:42), a trzecie Bernadelli Michał (00:14:56). Wśród Pań pierwsza była Jagielska Ewa z czasem 00:16:39, na drugiej pozycji uplasowała się Mach Angelika (00:16:41), a na trzecim miejscu na podium znalazła się Stelmach Dominika (00:16:46).