Oshee wspiera biegaczy Orlen Warsaw Marathon
OSHEE po raz kolejny wspiera biegaczy ORLEN Warsaw Marathon

polecane

OSHEE po raz kolejny wspiera biegaczy ORLEN Warsaw Marathon

Kamil Nowak
styczeń 23, 2019
Aktualności

Do jednego z najpopularniejszych wydarzeń biegowych w Polsce dołączyła kolejna firma. Głównym Partnerem ORLEN Warsaw Marathon została marka OSHEE, która ponownie wesprze Narodowe Święto Biegania.

Oshee wspiera biegaczy Orlen Warsaw Marathon

Poza tytułem Partnera Głównego, marka będzie obecna w wielu miejscach imprezy, między innymi wspierając biegaczy batonami oraz napojami izotonicznymi. Odpowiednie nawodnienie i poziom energii są podstawą dobrego biegu – niezależnie od tego, czy bierzemy udział w biegu na 10 kilometrów, czy też startujemy na królewskim dystansie. Orlen Warsaw Marathon to impreza nie tylko dla doświadczonych biegaczy, ale też tych, którzy chcą pierwszy raz spróbować emocji towarzyszących dużym biegom ulicznym.

Zdrowie sportowców i ich dobre samopoczucie są dla nas zawsze najważniejsze, więc i w tym roku będziemy wspierać uczestników ORLEN Warsaw Marathon – mówi Mariusz Ryciak, Vice Marketing Director OSHEE. – Narodowe Święto Biegania na stałe wpisało się w krajobraz wydarzeń sportowych w tej części Europy i dlatego nie zabraknie nas podczas tegorocznej edycji. Mamy nadzieję, że i tym razem uda się ustanowić nowy rekord we frekwencji podczas imprezy – dodaje.

Coraz więcej osób aktywnych fizycznie zwraca uwagę na to, żeby podczas biegu stosować tylko jak najbardziej organiczne produkty. OSHEE jako pierwsze na świecie wprowadziło do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne, zwracając uwagę na potrzeby osób uprawiających sport. Są one jednym z podstawowych elementów suplementacji sportowców. Ich celem jest odpowiednie nawodnienie organizmu i szybkie uzupełnienie elektrolitów, witamin i minerałów, które organizm traci podczas aktywności. W przypadku dystansu maratońskiego, na wyniki duży wpływ może mieć odpowiednie dostosowanie tego, co dany uczestnik je i pije na trasie. Niejednokrotnie może to decydować o pobitym rekordzie życiowym i zapobiegać spadkowi sił w krytycznym momencie.

Źródło: informacja prasowa; fot. Marcin Kin

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Słuchawki TWS Audictus Dopamine PRO. Jak sprawdzają się w sporcie?

Słuchawki TWS, czyli całkowicie pozbawione przewodów to komfortowa forma odsłuchu muzyki w trakcie aktywności fizycznej. Wielogodzinny trening siłowy, bieganie na długich dystansach i wycieczki rowerowe mogą stać się jeszcze przyjemniejsze, gdy do naszych uszu będzie wpadać muzyka. Dzięki dobrym słuchawkom, które umożliwią nam odsłuch poradników językowych, popularnonaukowych podcastów czy audiobooków możliwe jest także połączenie aktywności sportowej z nauką. Czy Audictus Dopamine PRO sprawdzają się w uszach biegacza? (więcej…)