ORLEN Warsaw Marathon już za mniej niż 40 dni
ORLEN Warsaw Marathon już za mniej niż 40 dni!

polecane

ORLEN Warsaw Marathon już za mniej niż 40 dni!

Kamil Nowak
Marzec 6, 2019
Biegi

ORLEN Warsaw Marathon to najważniejsze w Polsce wydarzenie biegowe, organizowane w Warszawie od 2013 roku, w którym dotychczas wzięło udział w sumie prawie 200 tys. uczestników. 14 kwietnia po raz kolejny będzie można doświadczyć wielkich emocji!

ORLEN Warsaw Marathon już za mniej niż 40 dni

Dokładnie za 38 dni wystartuje kolejna edycja ORLEN Warsaw Marathon. Rejestracja uczestników jest w dalszym ciągu aktywna, ale od 8 marca wzrośnie wpisowe. Aby już dziś wziąć udział w wybranym biegu, należy zarejestrować się na stronie, korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza. Uczestnicy maratonu mają do wyboru trzy pakiety – Basic, Standard oraz Premium. Ten ostatni, poza numerem startowym i koszulką, zawiera dodatkowy gadżet. W przypadku zawodników startujących w biegu na 10 km do wyboru są dwa pakiety: Basic i Standard.

W osobnym materiale znajduje się dokładne podsumowanie zawartości pakietów startowych.

W przypadku maratońskiego pakietu Basic wpisowe z 80 zł rośnie na 89 zł, pakiet Standard zmieni cenę z 103 zł na 116 zł, a pakiet Premium urośnie do 149 złotych. Cennik dotyczący biegu na dystansie 10 kilometrów również się zmieni. Aktualna cena za pakiet Basic, która wynosi 71 zł wzrośnie do 79 zł. Z kolei pakiet Standard będzie droższy o 12 zł i wyniesie 107 zł.

Wszystkie ceny będą obowiązywać od 8 do 31 marca. Po tym terminie czeka nas kolejna podwyżka, więc tym osobom, które są zdecydowane uczestniczyć w maratonie lub biegu na 10 km, polecamy zarejestrować się i opłacić start jak najszybciej.

PS. ORLEN Warsaw Marathon 2019! To będzie biegowa petarda!

Źródło: oprac. na podstawie informacji pras.; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kalenji plecak do biegania 10 litrów TEST

Czy będą mi potrzebne rzeczy na przebranie? Jaki zapas przekąsek i płynów zabrać? Gdzie to pomieścić, aby nie ucierpiała wygoda? Czy ten plecak do biegania będzie odpowiedni, a może wziąć większy? Dylematy jak z horroru, ale przytrafiają się za każdym razem, gdy chcemy przewidzieć wszelkie ewentualności, które mogą się przytrafić podczas dalekich wypraw. (więcej…)