Orlen Warsaw Marathon 2019 pakiety startowe
ORLEN Warsaw Marathon 2019 – już wszystko wiadomo! [pakiety, medale, koszulki]

polecane

ORLEN Warsaw Marathon 2019 – już wszystko wiadomo! [pakiety, medale, koszulki]

Kamil Nowak
6 lutego, 2019
Aktualności

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pokazał nie tylko projekt koszulki, ale także pełen skład pakietów startowych – opcje Basic, Standard i Premium. Biegacze startujący na trasie 10 km mogą wybrać spośród dwóch pakietów – Basic oraz Standard. Co kryje się w środku?

Orlen Warsaw Marathon 2019 - medale

W dniu 4 lutego 2019 r. zaprezentowano medale, które będą do odbioru na mecie królewskiego dystansu, jak i biegu na 10 km. Warto zerknąć, bowiem wiele osób zachwala projekt tego trofeum, które stanowi połączenie dwóch motywów – stolicy kraju i kolejnego częstego elementu medalowego w ORLEN Warsaw Marathon – obrysu Polski. Bryła reprezentuje kraj i miasto, a to wszystko koronuje liczba siedem, wpisana w odznaczenie.

ORLEN Warsaw Marathon to jedno z największych wydarzeń biegowych w Polsce, organizowane w Warszawie od 2013 roku, w którym dotychczas wzięło udział w sumie prawie 200 tys. uczestników. Podobnie jak w ubiegłych latach, w najbliższej edycji na biegaczy czekają atrakcyjne pakiety startowe. Dla maratończyków zostały przygotowane trzy propozycje – Basic, Standard oraz Premium. Biegacze startujący na trasie 10 km mogą wybrać spośród dwóch pakietów – Basic oraz Standard.

Wyczekiwanym elementem w pakietach startowych jest koszulka startowa, która jest dostępna w zestawach Standard i Premium biegów na 42,195 km i 10 km. Jej tegoroczny projekt jest minimalistyczny i elegancki. Tradycyjnie gra dwoma kolorami narodowej flagi – bielą i czerwienią. Na dystansie maratońskim dominować będzie czerwień, a dla biegu 10 km zaplanowano biel. Przód obu modeli koszulek ozdobił widok Warszawy w formie obrysu.

Firma ASICS, która po raz kolejny wspiera wydarzenie jako Partner Główny, przygotowała koszulki wykonane w technologii MotionDry – doskonale odprowadzającej wilgoć, a jednocześnie o elastycznym i przyjemnym w dotyku materiale. Dodatkowo na uczestników królewskiego dystansu maratońskiego, którzy zakupili pakiet Premium czeka torba sportowa ASICS, idealna dla każdego miłośnika aktywnego życia.

Kolejnym elementem, obecnym w każdym z pakietów, niezależnie od trasy i wybranego wariantu, jest pierwszy w Polsce naturalny napój izotoniczny OSHEE o smaku cytrynowo – grejpfrutowym.

Podsumowanie zawartości pakietów startowych oraz ich ceny obowiązujące do 13 lutego 2019 r:

Bieg na 42,195 km

✅ Pakiet Basic – 71 zł – udział w biegu, numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety

✅ Pakiet Standard – 103 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety

✅ Pakiet Premium – 119 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, torba ASICS, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety

Bieg na 10 km

✅ Pakiet Basic – 63 zł – udział w biegu i numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety 10 km

✅ Pakiet Standard – 95 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety 10 km

Projekt medalu ORLEN Warsaw Marathon 2019 jest w osobnym artykule.

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Tanie buty do biegania. Czy opłaca się kupić buty do 100 zł?

Świat biegacza byłby cudowny, gdyby buty do biegania były tanie, wytrzymałe, zapewniały odpowiedni poziom amortyzacji i wygody. A najlepiej, gdyby przy tym wszystkim jeszcze dobrze wyglądały. Czy, aby to wszystko zagwarantować trzeba wybierać jedynie spośród drogich butów? Aby odpowiedzieć na to pytanie sięgnęliśmy po buty Kalenji Ekiden Active, które kosztują 99 zł. (więcej…)