bieganieuskrzydla.pl

Orlen Warsaw Marathon 2019 pakiety startowe

ORLEN Warsaw Marathon 2019 – już wszystko wiadomo! [pakiety, medale, koszulki]

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pokazał nie tylko projekt koszulki, ale także pełen skład pakietów startowych – opcje Basic, Standard i Premium. Biegacze startujący na trasie 10 km mogą wybrać spośród dwóch pakietów – Basic oraz Standard. Co kryje się w środku?

 

Orlen Warsaw Marathon 2019 - medale

 

W dniu 4 lutego 2019 r. zaprezentowano medale, które będą do odbioru na mecie królewskiego dystansu, jak i biegu na 10 km. Warto zerknąć, bowiem wiele osób zachwala projekt tego trofeum, które stanowi połączenie dwóch motywów – stolicy kraju i kolejnego częstego elementu medalowego w ORLEN Warsaw Marathon – obrysu Polski. Bryła reprezentuje kraj i miasto, a to wszystko koronuje liczba siedem, wpisana w odznaczenie.

 

ORLEN Warsaw Marathon to jedno z największych wydarzeń biegowych w Polsce, organizowane w Warszawie od 2013 roku, w którym dotychczas wzięło udział w sumie prawie 200 tys. uczestników. Podobnie jak w ubiegłych latach, w najbliższej edycji na biegaczy czekają atrakcyjne pakiety startowe. Dla maratończyków zostały przygotowane trzy propozycje – Basic, Standard oraz Premium. Biegacze startujący na trasie 10 km mogą wybrać spośród dwóch pakietów – Basic oraz Standard.

 

Wyczekiwanym elementem w pakietach startowych jest koszulka startowa, która jest dostępna w zestawach Standard i Premium biegów na 42,195 km i 10 km. Jej tegoroczny projekt jest minimalistyczny i elegancki. Tradycyjnie gra dwoma kolorami narodowej flagi – bielą i czerwienią. Na dystansie maratońskim dominować będzie czerwień, a dla biegu 10 km zaplanowano biel. Przód obu modeli koszulek ozdobił widok Warszawy w formie obrysu.

 

Firma ASICS, która po raz kolejny wspiera wydarzenie jako Partner Główny, przygotowała koszulki wykonane w technologii MotionDry – doskonale odprowadzającej wilgoć, a jednocześnie o elastycznym i przyjemnym w dotyku materiale. Dodatkowo na uczestników królewskiego dystansu maratońskiego, którzy zakupili pakiet Premium czeka torba sportowa ASICS, idealna dla każdego miłośnika aktywnego życia.

 

Kolejnym elementem, obecnym w każdym z pakietów, niezależnie od trasy i wybranego wariantu, jest pierwszy w Polsce naturalny napój izotoniczny OSHEE o smaku cytrynowo – grejpfrutowym.

 

Podsumowanie zawartości pakietów startowych oraz ich ceny obowiązujące do 13 lutego 2019 r:

 

Bieg na 42,195 km

 

✅ Pakiet Basic – 71 zł – udział w biegu, numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

 

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety

✅ Pakiet Standard – 103 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

 

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety

 

✅ Pakiet Premium – 119 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, torba ASICS, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

 

 

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety

Bieg na 10 km

 

✅ Pakiet Basic – 63 zł – udział w biegu i numer startowy, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

 

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety 10 km

 

✅ Pakiet Standard – 95 zł – udział w biegu, numer startowy, koszulka, naturalny napój izotoniczny OSHEE;

 

ORLEN Warsaw Marathon 2019 pakiety 10 km

 

 

Projekt medalu ORLEN Warsaw Marathon 2019 jest w osobnym artykule.

 

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Bieganie a smog. Jakie zasady wdrożyć, aby trenować bezpieczniej?

Jakich zasad należy przestrzegać, aby bieganie w czasie wysokiego stężenia zanieczyszczeń powietrza było bezpieczniejsze? Gdzie publikowane są najświeższe informacje o smogu i jakości powietrza? Bieganie a smog - jak wytrwać w tym smrodzie? (więcej…)