Orlen Warsaw Marathon 2019
Orlen Warsaw Marathon 2019! To będzie biegowa petarda!

polecane

Orlen Warsaw Marathon 2019! To będzie biegowa petarda!

Kamil Nowak
19 grudnia, 2018
Aktualności

Znamy datę siódmej edycji ORLEN Warsaw Marathon! Już 14 kwietnia 2019 r. wystartuje jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w polskim kalendarzu biegowym. Rejestracja uczestników od dziś (19 grudnia) jest już aktywna. Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach – maratońskim oraz na 10 kilometrów. Co wiadomo o pakietach startowych? Jakie jest wpisowe?

Orlen Warsaw Marathon 2019

Narodowe Święto Biegania, bo tak został okrzyknięty Orlen Warsaw Marathon, na stałe wpisało się w sportową mapę Warszawy. Już teraz warto zapisać się na listę startową jednego z dwóch dystansów – 42,195 km lub 10 km – i rozpocząć przygotowania do biegu. Obie trasy prowadzić będą po najciekawszych i najbardziej urokliwych miejscach Warszawy, na których uczestnicy zmierzą się nie tylko z czasem, ale głównie z własnymi słabościami.

– PKN ORLEN aktywnie angażuje się we wsparcie polskich sportowców, w tym również lekkoatletów. Nasze inicjatywy mają na celu nie tylko promocję poszczególnych dyscyplin i sportowców, ale przede wszystkim szeroko pojętego zdrowego trybu życia. Ten cel realizujemy m.in. poprzez organizację ORLEN Warsaw Marathon, który stał się obowiązkowym punktem w biegowym kalendarzu zarówno zawodowców, jak i amatorów […] – mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN.

Do tej pory, w sześciu edycjach wydarzenia, udział wzięło prawie 200 tys. uczestników, a impreza rokrocznie jest gospodarzem Mistrzostw Polski w Maratonie Mężczyzn. Orlen Warsaw Marathon od 2014 roku posiada wyróżnienie IAAF Silver Label przyznawane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) najlepszym biegom masowym na świecie.

Pakiety startowe ORLEN Warsaw Marathon 2019

Orlen Warsaw Marathon 2019

Aby wziąć udział w wybranym biegu, należy zarejestrować się na stronie www.orlenmarathon.pl, korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza. Uczestnicy maratonu mają do wyboru trzy pakiety – Basic, Standard oraz Premium. Ten ostatni, poza numerem startowym i koszulką, zawiera dodatkowy gadżet. W przypadku zawodników startujących w biegu na 10 km do wyboru są dwa pakiety: Basic i Standard.

Organizatorzy zachęcają do rejestracji jeszcze w tym roku, aby skorzystać z jak najniższej ceny pakietu startowego.

Bieg na 42,195 km

✔️Pakiet Basic – 62 zł (udział w biegu i numer startowy),
✔️Pakiet Standard – 90 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka),
✔️Pakiet Premium – 104 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka, gadżet)

Bieg na 10 km

✔️Pakiet Basic – 55 zł (udział w biegu i numer startowy),
✔️Pakiet Standard – 83 zł (udział w biegu, numer startowy, koszulka)

Podane ceny obowiązują do 11 stycznia 2019 r. Po tym dniu ceny pakietów ulegną podwyższeniu.

Źródło: informacja prasowa; fot. otwieracz Tomek Gola, reszta z archiwum BieganieUskrzydla

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Pacer – materiał na twój pierwszy zegarek GPS?

Polar Pacer w dniu premiery kosztuje mniej niż 950 zł. W tej kwocie otrzymamy bardzo czytelny wyświetlacz, dokładny pomiar tętna z nadgarstka i możliwość monitorowania wielu sportów. Zegarek jest lekki, wygodnie leży na nadgarstku i dopasujemy do niego setki pasków. Czy Polar Pacer jest dobrą opcją, gdy myślimy o wyborze pierwszego zegarka GPS? Czy zegarek zaspokoi wszystkie sportowe potrzeby osoby, która dopiero wkracza w świat aktywności fizycznej? Obszerny test poniżej. Będzie także okazja do zakupu tego zegarka w niższej cenie. (więcej…)