ORLEN Warsaw Marathon 2016

polecane

ORLEN Warsaw Marathon 2016

Kamil Nowak
9 października, 2015
Biegi

ORLEN Warsaw Marathon to jedna z największych imprez biegowych organizowanych w Polsce. Wydarzenie pojawia się również pod hasłem Narodowego Święta Biegania. Kolejna 4. już edycja odbędzie się 25.04.2016. Zobacz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące startu w OWM.

OWM zadebiutował w 2013 r. i od pierwszej edycji organizowane są aż trzy główne biegi: maraton, bieg na dystansie 10 km oraz charytatywny marszobieg. W ramach ORLEN Warsaw Marathon odbywają się również Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn, a pula nagród pieniężnych porównywalna jest z czołowymi imprezami biegowymi w Europie. ORLEN Warsaw Marathon znalazł swoje uznanie nie tylko pośród biegaczy, ale także Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF), które doceniło wysoki poziom sportowy i organizacyjny przyznając biegowi na dystansie 42,195 km wyróżnienie IAAF Silver Label.

ORLEN Warsaw Marathon 2016

Od 20 lipca można już zgłaszać chęć udziału w przyszłorocznym ORLEN Warsaw Marathon, który wystartuje 24 kwietnia 2016. Uczestników 4. edycji Narodowego Święta Biegania czeka wiele nowości już na etapie rejestracji.

ORLEN Warsaw Marathon 2015

Rywalizacja na dystansie 42,195 km jest główną konkurencją ORLEN Warsaw Marathon. Dla wielu uczestników to najpoważniejszy sprawdzian w biegowej przygodzie, poprzedzony ciężkimi, wielomiesięcznymi przygotowaniami. Na zawodników będzie czekać szybka, ciekawa trasa i efektowny finisz przy Stadionie Narodowym. Podczas rejestracji on-line, której tradycyjnie dokonać można za pośrednictwem strony www.orlenmarathon.pl maratończycy po raz pierwszy otrzymają trzy warianty do wyboru:

  • PREMIUM 99,00 PLN: Wpisowe + pełen pakiet startowy
  • STANDARD 89,00 PLN: Wpisowe + koszulka startowa
  • BASIC 59,00 PLN: Tylko wpisowe, upoważniające do startu

Zawartość pakietu startowego zostanie ogłoszona w późniejszym czasie, ale jego poziom nie będzie odbiegał od ubiegłorocznego. Wybór wariantu STANDARD, czyli wpisowe wraz z koszulką startową, jest możliwy tylko do końca roku.

ORLEN Warsaw Marathon to impreza, która pod względem organizacyjnym szybko dołączyła do czołowych maratonów w Europie. Świadczą o tym tysiące pozytywnych komentarzy samych uczestników oraz prestiżowe wyróżnienia jak m.in. Silver Label IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych). Ponadto ORLEN Warsaw Marathon wpisany jest do kalendarza AIMS (światowej organizacji skupiającej organizatorów biegów).

Więcej informacji na temat wariantów opłat, zniżek dla uczestników poprzednich edycji OWM i Biegu Niepodległości oraz zapisów w Biurach Zawodów znajduje się w infografice i na stronie www.orlenmarathon.pl.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Karola pisze:

    Jeszcze nie biegłam w OWM, ale słyszałam od koleżanki, że atmosfera jest fantastyczna, a bieg robiony na bogato. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wystartuję. Może będą jakieś darmowe pakiety startowe u Was?

  2. ewelinaaa pisze:

    start w tym maratonie to moje marzenie <3

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Trening uzupełniający – zestaw ćwiczeń plank (foto)

Jak poprawnie wykonywać ćwiczenia plank? Jak różne wersje plank mogą wzmocnić mięśnie brzucha, korpus i uczynić z nas lepszych biegaczy? Przedstawiamy Wam trening uzupełniający bieganie, bo ono samo nie wystarczy, aby stać się lepszym zawodnikiem. (więcej…)