biegu przeszkodowego AMBERMAN
Obłędna lokalizacja biegu przeszkodowego AMBERMAN!

polecane

Obłędna lokalizacja biegu przeszkodowego AMBERMAN!

Tomasz Wołoćko
8 maja, 2023
Biegi

Bieg przeszkodowy AMBERMAN odbędzie się 14 maja na stadionie żużlowym im. Z. Podleckiego w Gdańsku. Do wyboru są trasy: 1,5, 3 i 6 km, o rożnym poziomie zaawansowania. Dlatego do udziału mogą zgłaszać się zarówno zawodowcy, jak i amatorzy, a nawet i całe rodziny z dziećmi, bowiem do wyboru są cztery kategorie (Elite, Open, Team, Kids). Internetowe zapisy trwają do 10 maja. Koszt wynosi od 50 do 179 zł.

biegu przeszkodowego AMBERMAN

Ideą zawodów AMBERMAN jest integracja, również ta międzypokoleniowa, oraz aktywna zabawa dla całych rodzin bądź zorganizowanych grup, związana z pokonywaniem trasy usłanej wyzwaniami o umiarkowanym stopniu trudności. Zmaganie się z kilkunastoma bądź kilkudziesięcioma przeszkodami do pokonania nie powinno sprawić większego problemu średnio sprawnej, zdrowej osobie bądź nastolatkowi.

Termin: 14 maja 2023
Miejsce imprezy: Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego (Gdańsk)
Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/g/AMBERMAN-GDANSK.html
Dystanse:
– 1.5 km + 8 przeszkód
– 3 km + 15 przeszkód
– 6 km (dwie pętle) + 30 przeszkód
– biegi dziecięce
Opłata startowa: od 50 do 179 PLN

biegu przeszkodowego AMBERMAN

Każdy może dobrać odpowiedni wysiłek i dystans do swoich możliwości, a specjalna trasa czeka też na najmłodszych, dla których może to być pierwszy kontakt z tą formą aktywności fizycznej, a także początek czegoś wielkiego, miłości na całe życie! Nie zabraknie więc rozrywki i dla tych, którzy pragną stawić czoła większemu wyzwaniu, jak i dla tych, którzy chcą się dobrze bawić w gronie przyjaciół bądź rodziny. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

Właśnie dlatego niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy lubiącym wyzwania amatorem, wydarzenie które dla Ciebie stworzymy będzie epickie – gwarantujące zarówno przynoszący satysfakcję wysiłek jak i świetną zabawę. Zbierz swoich Przyjaciół i przyjdź doświadczyć buzującej w żyłach adrenaliny.

Informacje: https://amberman.pl

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieg na 10 km: trening oczami zawodowców

Bieg na 10 km potrafi wyssać z zawodnika wszelkie siły. Jak trenować do biegu na 10 km, aby wbiec na metę z satysfakcją i poprawioną życiówką? Jak zadbać o nawodnienie i czy jeść podczas biegu? O tym wszystkim opowiedzą doświadczeni biegacze. (więcej…)