Nowa seria outdoorowych czołówek Ledlenser

polecane

Nowa seria outdoorowych czołówek Ledlenser

Kamil Nowak
21 marca, 2017
Aktualności

Odpowiednie oświetlenie zapewnia komfort biegania i bezpieczeństwo podczas treningów wczesnym świtem, o zmierzchu czy w nocy. W ofercie sieci sklepów Spy Shop właśnie pojawiła się najnowsza seria popularnych latarek Ledlenser, zaprojektowanych z myślą o zastosowaniach outdoorowych i rekreacyjnych. 

Linia czołówek MH składa się z trzech modeli (MH2, MH6 i MH10), różniących się m.in. maksymalną jasnością generowanego światła. Czołówką dedykowaną biegaczom jest MH6 i o tym modelu napiszemy kilka słów.

Czołówka Ledlenser MH6 to urządzenie przeznaczone dla użytkowników poszukujących latarki o nieco większych możliwościach – oferuje jasność do maksymalnie 200 lumenów (w trybie Power – lista trybów jest taka sama jak w MH2) i zasięg do 120 metrów. Najlżejsza czołówka idealna dla biegaczy. Urządzenie zasilane jest ładowalnym akumulatorem, o którego wyczerpywaniu się informuje wskaźnik. Maksymalny czas pracy tego modelu to 20 godzin. Atutem modeli z serii MH jest Red Reading Light – pozycyjna, czerwona dioda LED.

3 tryby świecenia czołówki – w zasięgu palca

  • „Power” generuje najmocniejsze światło, przy jednoczesnym wysokim zużyciu zasilania (moc 200 lm),
  • „Low Power” daje delikatne światło sprawdzające się np. przy czytaniu map (moc 20 lm),
  • „Blink” pulsacyjne światło sprawdzające się w przypadku określania wzajemnego położenia w terenie.

Obsługa jest niezwykle prosta a dzięki technologii Rapid Focus zmiana natężenia światła możliwa jest za pomocą jednego palca. Serce czołówki zostało ukryte w obudowie wykonanej z lotniczego aluminium charakteryzującego się niską wagą i dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia. Norma wodoodporności IPX6 zapewnia ochronę podczas przelotnych deszczy, czy dużej wilgotności powietrza.

Informacja prasowa / opracowanie red. 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. krzysiek pisze:

    ja nocą nie biegam to do tego się nie przyda ale w planach jest u nas remont instalacji, będzie czołóweczka jak znalazł, zwłaszcza, że w spy shopie już nie raz zamawiałem i nigdy mnie nie zawiedli.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Czekałem na ich premierę: buty do biegania adidas Ultraboost 21 [RECENZJA]

Poszukujesz butów do biegania z dużą amortyzacją? Obuwia, które sprawdzi się w trakcie nadchodzącej wiosny oraz wtedy, gdy w planie treningowym będzie 20 km po twardej nawierzchni? Gdy dowiedziałem się, że będę mieć okazję do recenzji najnowszego modelu adidas Ultraboost 21, ucieszyłem się, ponieważ pamiętałem moją przychylną recenzję z 2019 roku, która dotyczyła butów o oznaczeniu 19. To moje kolejne spotkanie z marką adidas. Czy będzie przyjemniejsze od poprzednich? Czy buty do biegania Ultraboost 21 okażą się idealne na najbliższe tygodnie? (więcej…)