bieganieuskrzydla.pl

Nowa seria outdoorowych czołówek Ledlenser

Marzec 21, 2017

Odpowiednie oświetlenie zapewnia komfort biegania i bezpieczeństwo podczas treningów wczesnym świtem, o zmierzchu czy w nocy. W ofercie sieci sklepów Spy Shop właśnie pojawiła się najnowsza seria popularnych latarek Ledlenser, zaprojektowanych z myślą o zastosowaniach outdoorowych i rekreacyjnych. 

 

 

Linia czołówek MH składa się z trzech modeli (MH2, MH6 i MH10), różniących się m.in. maksymalną jasnością generowanego światła. Czołówką dedykowaną biegaczom jest MH6 i o tym modelu napiszemy kilka słów.

 

Czołówka Ledlenser MH6 to urządzenie przeznaczone dla użytkowników poszukujących latarki o nieco większych możliwościach – oferuje jasność do maksymalnie 200 lumenów (w trybie Power – lista trybów jest taka sama jak w MH2) i zasięg do 120 metrów. Najlżejsza czołówka idealna dla biegaczy. Urządzenie zasilane jest ładowalnym akumulatorem, o którego wyczerpywaniu się informuje wskaźnik. Maksymalny czas pracy tego modelu to 20 godzin. Atutem modeli z serii MH jest Red Reading Light – pozycyjna, czerwona dioda LED.

 

3 tryby świecenia czołówki – w zasięgu palca

  • „Power” generuje najmocniejsze światło, przy jednoczesnym wysokim zużyciu zasilania (moc 200 lm),
  • „Low Power” daje delikatne światło sprawdzające się np. przy czytaniu map (moc 20 lm),
  • „Blink” pulsacyjne światło sprawdzające się w przypadku określania wzajemnego położenia w terenie.

 

Obsługa jest niezwykle prosta a dzięki technologii Rapid Focus zmiana natężenia światła możliwa jest za pomocą jednego palca. Serce czołówki zostało ukryte w obudowie wykonanej z lotniczego aluminium charakteryzującego się niską wagą i dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia. Norma wodoodporności IPX6 zapewnia ochronę podczas przelotnych deszczy, czy dużej wilgotności powietrza.

 

Informacja prasowa / opracowanie red. 

 

Jedna odpowiedź do “Nowa seria outdoorowych czołówek Ledlenser”

  1. krzysiek napisał(a):

    ja nocą nie biegam to do tego się nie przyda ale w planach jest u nas remont instalacji, będzie czołóweczka jak znalazł, zwłaszcza, że w spy shopie już nie raz zamawiałem i nigdy mnie nie zawiedli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Zegarek inkWATCH TRIA Plus – recenzja

Zegarek inkWATCH TRIA Plus to sportowy model, który z założenia ma być przystępny cenowo, ale oferować bogaty wachlarz funkcji i służyć nam podczas najcięższych treningów. Sprawdzimy to podczas tego, co lubimy robić najbardziej, czyli rozkładania produktów na czynniki pierwsze. inkWATCH TRIA Plus potrafi naprawdę sporo, ale czy wszystko działa jak należy? (więcej…)