8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton zapisy
8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Kiedy ruszają zapisy? [ZAPISY]

polecane

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Kiedy ruszają zapisy? [ZAPISY]

Tomasz Wołoćko
27 grudnia, 2019
Aktualności

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton odbędzie się 20 czerwca 2020 roku o godzinie 22:00. Punktualnie o północy w sylwestrową noc, ruszą zapisy do jednego z największych polskich biegów ulicznych. Co już wiadomo o trasie?

PKO Nocny Wrocław Półmaraton zapisy

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton odbył się 15 czerwca 2019 roku. Wśród efektów specjalnych w formie dymów, iskier, błysków reflektorów, przy świetle rozpalonego znicza na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, w trasę 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton wyruszyło aż 10740 osób. Triumfatorem okazał się Etiopczyk, Getaye Gelau, który pokonał trasę w czasie 1:04:38. Dwa pozostałe stopnie podium zajęli Polacy! Drugi do mety dobiegł Artur Kozłowski (1:05:03), tuż za nim na finiszu pojawił się Szymon Kulka (1:05:13). Wśród Pań zwyciężyła Oleksandra Shafar z Ukrainy (1:12:15), która rok temu dobiegła do mety we Wrocławiu jako druga (poprawiła tym samym swój czas o ponad 3 minuty).

8. PKO Nocny Wrocław Półmaraton odbędzie się 20 czerwca 2020 roku o godzinie 22:00. Zapisy ruszają punktualnie o północy w sylwestrową noc. W poprzednich latach pakiety startowe znajdowały nabywców w rekordowym tempie – kilkanaście tysięcy miejsc rozchodziło się w około dwa tygodnie. Limit uczestników ustanowiono na 13000 miejsc. Wszyscy, którzy nabędą pakiet wystartują ze Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu 20 czerwca 2020 roku o godzinie 22:00. Zawodnicy ponownie ukończą zmagania na torze żużlowym tej historycznej areny, jednak po raz pierwszy w historii przebiegną wcześniej przez wnętrze zabytkowego budynku wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO – Hali Stulecia! Ponadto zawodnicy będą mieli okazję podziwiać specjalnie przygotowany pokaz fontanny multimedialnej. Zgodnie z wrocławskim zwyczajem, całej imprezie będzie towarzyszyć spójna oprawa muzyczna: tym razem w rockowej stylistyce.

Źródło: informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kamera sportowa do 1000 zł. Jaki sprzęt można kupić w tej cenie?

Jaka kamera sportowa do 1000 zł będzie strzałem w dziesiątkę? Czy taki budżet wystarczy na zakup dobrego sprzętu? Co z funkcjonalnością kamery - 4K, stabilizacja obrazu, zdjęcia w 12 lub 16 Mpix? Czy to nazbyt wygórowane założenia, a może realne do osiągnięcia opcje? Sprawdziliśmy aktualne oferty producentów i posiadamy wszystkie odpowiedzi.  (więcej…)